Back to Question Center
0

مقاله های شگفت انگیز ویکی توصیه شده برای خواندن توسط The Semalt Expert

1 answers:

ویکی پدیا نشان داد که نسخه انگلیسی آن 5 میلیون ورود به سیستم را از زمان راه اندازی آن در سال 2001 آغاز کرده است. این دستاورد فوق العاده و قریب به اتفاق است. حدود 2.5 میلیارد کلمه وجود دارد که به حجم فراوان اطلاعات اضافه می شود. اطلاعات بیش از حد برای هر شخص به طور کامل خوانده می شود. حتی اگر یک فرد شروع به خواندن این وبلاگ ها به صورت یک به یک کرد امروز، آنها را بیش از 19 سال برای تکمیل آنها می گیرند.

علاقه مندان به ویکی توانستند برجسته سازی کنند و مقالات ویکی پدیا را که بیشتر آموزنده، سرگرم کننده و خنده دار بودند، مطرح کردند. در اینجا مقالات مهم ترین مقاله انتخاب شده توسط الیور کینگ، Semalt مدیر موفقیت مشتری:

پاپ های فعال جنسی

این مقاله را می توان به عنوان خنده دار، آموزنده اما ناقص نامگذاری کرد. این ایده جمع آوری لیستی از پاپ هایی که از نظر جنسی فعال هستند منحصر به فرد است، اما شما متوجه خواهید شد که چندین درخواست حذف وجود دارد، زیرا برخی افراد ممکن است در مورد آن احساس ناراحتی کنند، اما هنوز زنده ماندند.

سوء تفاهمات و مرگ های غیر معمول

وقتی که بنیاد ویکی در مورد مقالات مورد علاقه خود نویسندگان خود را مورد بررسی قرار داد، لیست مرگ های مرموز، تصورات غلط و افسانه های شهری در میان برندگان برتر بود. داستانها به ظاهر جذاب هستند.

گربه شبح

این داستان گربه شبح است که گفته شده است که 3 متر بالا دیده می شود فرار از ساختمان های سرمایه گذاری واشنگتن دی سی. اعتقاد بر این است که در زیرزمین ساختمان های ساختمان زندگی می کنند که در ابتدا محوطه ی دفن برای جورج واشنگتن بود..

عیسی

این یکی از مقالات مرتبط و ویرایش شده در ویکیپدیا است که در مورد مهمترین شخصیت تاریخ بحث می کند. با این حال، مقاله هنوز در ویکیپدیا بالاترین کیفیت را حفظ کرده است.

زندان هلیکوپتر فرار می کند

این مقاله باعث می شود که زندگی ما همچنان ادامه پیدا کند. در دهه 1970، هیجان انگیز هالیوود جدیدی به وجود آمد که مردم هلیکوپتر را از زندان خارج می کند.

چه ویکی پدیا نیست

دلیل اصلی این که مردم به ویکی پدیا مراجعه می کنند، این است که چیزهایی را در مورد چیزهایی که آنها برای درک بهتر توضیح می دهند، پیدا کنند. با این حال، اکثر مردم قادر به درک چیزهایی هستند که نباید در ویکیپدیا پیدا شوند

لیست لیست ها

این سخت است برای شکستن. این واقعیت است که یک مقاله لیستی از مقالات است که لیست مقالاتی هستند که در ویکیپدیا ذکر شده است. این حروف واقعی ویکی است.

اختراعات که توسط اختراعات خود کشته شدند

اختراعات به منظور بهبود تجربه انسانی و مخترعانی که کشته می شوند، آخرین چیزی است که هر کسی انتظار دارد. این مقالات درباره رابطه بین مردم و فناوری صحبت می کنند. هنگامی که همه چیز اختراع می شود، معایبی وجود دارد که نمی توانیم پیش بینی کنیم

فتوکپی سیاسی

این صفحات در مورد گافها، عبارات و اظهارات مبهم و یا نادرست در تاریخ سیاسی جهان به عنوان مثال "بله ما می توانیم"

ابولا

پس از آنکه اپیدمی ابولا رو به افزایش بود، برخی از متخصصان پزشکی برای گردآوری یک مقاله درباره ابولا که هدف آن ساختن منابع ویکی پدیا در مورد ابولا بود، گرد هم آمدند. این مقاله به زبان های مختلف ترجمه شد تا بسیاری از مردم بتوانند آن را درک کنند

توماس جفرسون جکسون

این یک اخترشناس آمریکایی بود که معتقد بود که دارای بالقوه زیادی است، اما چیزی در فیزیک یا نجوم انجام نداده است Source .

November 29, 2017