Back to Question Center
0

مقاله ریسندگی چیست؟ - ؛ Khachaturyan Nataliya، کارشناس Semalt، توضیح می دهد که چگونه بهینه سازی محتوا برای اهداف جستجوگرها

1 answers:

چرخش مقاله فرایند بازنویسی مقالات برای ایجاد نسخه اصلی و جلوگیری از مسائل محتوای تکراری است که ممکن است منجر به مجازات از Google، Bing و یاهو شود. ایده این است که یک مقاله بنویسید و سپس کپی های منحصر به فرد خود را صدها تا هزاران بار ایجاد کنید. نسخه های مختلف از همان مقاله یا محتوای وب به عنوان مقالات منتشر شده است. علاوه بر این، یک نوازنده برای بازنویسی یک مقاله مسئول پیوند دادن به صفحه اصلی اصلی متن است. همه این پیوندها به گوگل اطلاع می دهند که این وبسایت معروف مشهور است و موتور جستجو را برای بهبود رتبه خود فشار می دهد.

شما به راحتی می توانید مقالات پیچیده ایجاد کنید، اما کیفیت آنها به علامت نیست. همانطور که می دانید، زمان زیادی برای ایجاد محتوای اولیه می گیرد، اما قطعا به شما کمک می کند رتبه بندی وب سایت خود را بهبود بخشید. در حقیقت، محتوای سرگردان همچنین کلاه سیاه نسخه SEO یک مقاله است. Khachaturyan Nataliya، Semalt استراتژیست محتوا می گوید که مشکل این است که هیچ راه عملی برای جلوگیری از چرخش مقالات وجود ندارد.

چرا مقالات ریسینگ برای وب سایت شما مناسب است

این قابل درک است که بازاریابی مقاله معروف ترین و قابل اعتماد ترین راه بازاریابی محصولات، ایده ها و خدمات شما در اینترنت است. تن از مقالات هر روز منحرف می شود و بسیاری از برنامه ها و نرم افزار های چرخشی نمی توانند به ایجاد چندین نسخه از همان قطعه محتوا کمک کنند..اغلب مقالات برای اهداف بازاریابی و برای ایجاد هزاران لینک به یک وب سایت متمرکز شده اند.

گوگل محتوای تازه را دوست دارد

موتورهای جستجو محتوا تازه و مربوطه را دوست دارند. وبلاگ ها و وب سایت هایی که به طور مرتب مقالات اصلی را منتشر می کنند در نتایج جستجو بالاتر از سایت ها و وبلاگ هایی هستند که به انتشار مقالات اصلی توجه نمی کنند.

تمام ابزار و نرم افزار مقاله چرخاندن نسخه های قابل خواندن را ایجاد می کند

شما هرگز نمی توانید به ابزار یا نرم افزار چرخش مقاله بستگی داشته باشید زیرا همه آنها مقادیر کم کیفیت و غیر قابل خواندن را تولید می کنند. اگر از یک نرم افزار ریسینگ استفاده می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که محتوای قابل خواندن و بهینه سازی کامل برای اهداف جستجوگرها است. متأسفانه، ابزار چرخش مقاله قابل اعتماد نیست و شما را با نسخه های محتوا که دشوار است خواندن را فراهم می کند.

واژه ها و عبارات متفاوت هستند و ایده ها و مفاهیم یکسان هستند

با یک ابزار چرخش مقاله، شما تنها می توانید چندین نسخه از یک محتوا را ایجاد کنید، اما کیفیت آن تا عالمت بالا نیست. واژه ها و عبارات متفاوت خواهد بود، اما ایده و مفهوم اصلی همیشه یکسان هستند. به این معناست که نرم افزار مقاله چرخاندن فقط نسخه های با کیفیت پایین را تولید می کند و شما نمی توانید به چنین برنامه ای متکی باشید زیرا هرگز به شما در رتبه بندی سایت شما کمک نمی کند.

چرخش مقاله غیر اخلاقی است

وب مسترها و وبلاگ نویسان بر این باورند که چرخاندن مقالات غیر اخلاقی و نباید بخشی از زندگی ما باشد. اگر شما اهمیت محتوای منحصر به فرد و واقعی را متوجه شوید، هرگز نخواهید مقاله خود را چرخید. نسخه های تکراری از همان محتوا می تواند برای سایت شما و دیگر مدیران وب مشکلی ایجاد کند و این دلیل آن است که این عمل غیر اخلاقی و غیر اخلاقی است Source .

November 29, 2017