Back to Question Center
0

مشکلات که ممکن است در هنگام تکثیر محتوا وجود داشته باشد ndash؛ خاتصوریان ناتالیا، کارشناس Semalt توضیح می دهد که چگونه با این مسئله مقابله کنیم

1 answers:

محتوای تکراری نوع محتوا است که در چندین مکان در وب جهانی نمایش داده می شود و اگر همان مقالات در وب سایت های مختلف ظاهر شوند، رتبه بندی سایت شما کاهش خواهد یافت و ممکن است توسط Google مجازات شود. ایمن می توان گفت که محتوای تکراری می تواند به شدت بر موتور جستجوی شما ، رتبه بندی تاثیر بگذارد. هنگامی که بیش از یک تکه محتوا در اینترنت وجود دارد، گوگل و سایر موتورهای جستجو آن را دوست ندارند و ممکن است تصمیم بگیرند که این سایت ها را پشت سر مسابقه قرار دهند.

چرا محتوای محتوا را کپی یا کپی می کند؟

Khachaturyan Nataliya Semalt استراتژیست محتوا توضیح می دهد که برای موتورهای جستجو، محتوای تکراری یا کپی شده سه مشکل عمده ارائه می دهد:

  • آنها نمی توانند بدانند کدام نسخه از محتوا باید خالی شود و کدام یک باید ممنوع شود.
  • آنها هیچ چیز در مورد اینکه آیا معیارهای پیوند را به یک وب سایت خاص هدایت می کنند یا آنها را در نسخه های مختلف نگهداری می کنند، نمی دانند.
  • موتورهای جستجو نمی توانند بدانند کدام نسخه از محتوا باید برای نتایج پرس و جو رتبه بندی شود.

برای وب مسترها و وبلاگ نویسان، محتوای تکراری نیز می تواند مشکلاتی را ایجاد کند

    این تجربه کاربر ضعیف را فراهم می کند و موتورهای جستجو مجبورند چندین وب سایت را در یک زمان مجازات کنند حتی زمانی که شما یک ناشر اصلی یک مقاله خاص هستید.
  • برای ارائه تجربه جستجوی بهتر، گوگل انواع مختلفی از محتوای مشابه را نمایش می دهد و دید همه قطعات تکراری را تضعیف می کند.
  • عدالت لینک همچنین ممکن است رقیق شود به عنوان سایر وب سایت ها محتوای خود را کپی کرده اند برای ساخت لینک به وب سایت های خود. این امر می تواند تأثیر منفی روی دیدگاه محتوای شما را در نتایج جستجو داشته باشد .

چگونه محتوای تکراری را رفع کنم؟

رفع مطالب تکراری یا کپی ممکن است زمانی که همه مسائل مربوط به مطالب خود را اصلاح کنید و آن را از Copyscape قبل از انتشار آن در اینترنت اسکن کنید. هر زمان که کپی از محتوا را در چندین وبسایت پیدا کنید، باید به Google گزارش دهید یا قبل از اینکه دیر به دیتا بیفزایید تا محتوای تکراری حذف شود و یا گوگل تصمیم بگیرد سایتتان را جریمه کند، با مدیر سایت تماس بگیرید.

روش 301 تغییر مسیر

در برخی موارد، می توانید محتوای تکراری را با تنظیم 301 تغییر مسیر از صفحات تکراری به محتوای اصلی خود، مقابله کنید. هنگامی که صفحات مختلف به یک URL مرتبط می شوند، به طور خودکار متوقف می شوند و با یکدیگر همخوانی ندارند و در آینده آگاهی ندارند.

روش Rel = "canonical"

یکی دیگر از گزینه به روش rel = canonical نامیده می شود. این به گوگل، بینگ و یاهو اجازه می دهد تا شما را به عنوان صفحه اصلی وب سایت شما شناخته و صفحات مشابه دیگر را به عنوان یک نسخه تلقی کنند. بگذارید اینجا به شما بگویم که ویژگی های rel = canonical بخشی از کد HTML صفحات وب شما هستند.

روش های دیگر برای مقابله با محتوای تکراری

در هنگام ایجاد لینک های داخلی در سراسر سایت شما باید سازگاری داشته باشید. هنگام بارگیری محتوای، باید اطمینان حاصل کنید که سایت syndicating یک پیوند را به محتوای اصلی خود اضافه کرده است و هیچ تغییری در نشانی اینترنتی آن وجود ندارد. برای به حداکثر رساندن حفاظت از سایت خود و صرفه جویی در محتوای خود را از کپی کردن در اینترنت، شما می توانید پیوند rel = لینک های کانون به تمام صفحات وب خود اضافه کنید Source .

November 29, 2017