Back to Question Center
0

مشاوره مسدود کننده کارشناس Semalo: 5 راه برای مسدود کردن وب سایت ها در کروم

1 answers:

وب سایت ها یک منبع عالی از اطلاعات هستند، اما مسدود کردن صفحات ناخواسته، مشکوک و بالغ برای ایمنی ما در اینترنت ضروری است. گاهی کاربران به پست های وبلاگ های عجیب و غریب یا محتوای وب هدایت می شوند و مجبور به ثبت نام برای پیشنهادات هستند. اگر این مسائل آشنا به نظر می رسد، شما باید تمام وب سایت های عجیب و غریب را در مرورگر خود، Google Chrome متوقف کنید - lampadina spot.

در اینجا مایکل براون، یک متخصص برجسته از Semalt ، در حدود 5 راه های هیجان انگیز و معروف به جلوگیری از وب سایت در کروم صحبت کرده است.

1. ایجاد پروفایل های تحت نظارت کاربر

اولین و بهترین گزینه ایجاد پروفایل های نظارت شده است. استفاده از این روش این است که هیچ افزونه نیاز ندارد، به این معنی که شما به آسانی می توانید از بازدید کودکان خود از وب سایت های ناخواسته یا بزرگسال جلوگیری کنید. با استفاده از چنین نمایه، شما به راحتی می توانید نظارت کنید که کدام وب سایت یا برنامه ها برای خانواده شما امن نیست و فورا آنها را مسدود می کند. برای تغییر آن در Google Chrome، روی منوی سه نقطه ای در تنظیمات خود کلیک کنید و در قسمت People بر روی گزینه مدیریت کلیک کنید. در اینجا شما باید یک فرد جدید را اضافه کنید و قبل از صرفه جویی در تنظیمات گزینه Supervise را تیک بزنید. در نهایت، به گزینه Manage بروید و بر روی گزینه Supervised کلیک کنید تا بررسی کنید که آیا نمایه تحت نظارت شما ایجاد شده یا نه

2. لیست شخصی

این یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای مسدود کردن وب سایت ها در Google Chrome است. اگر شما به دنبال مسدود وب سایت از نتایج جستجو گوگل، تناسب اندام شخصی پسوند مناسب برای شما و گوگل آن را به کاربران خود در سطح جهانی ارائه شده است..هنگامی که به طور کامل نصب می شود، می توانید از گزینه های زیادی از این افزونه بهره مند شوید، مانند رفتن به داشبورد و مسدود کردن وب سایت که نمی خواهید بچه های خود را گشت و گذار کنید. در پایین، گزینه ای از وب سایت های مسدود شده را مشاهده خواهید کرد که می توانید برای مدیریت تمام صفحات وب مسدود شده حرکت کنید.

3. بلوک سایت

یکی از بهترین چیزها در مورد سایت بلوک این است که معتبر و معتبر است. هنگامی که وبسایتهای مسدود شده را پیکربندی کردهاید، برای افزودن گذرواژه به تنظیمات بلوک سایت آسان است، به طوری که کودکان شما به سایتها یا مقالات مسدود شده دسترسی ندارند. پس از نصب این افزونه، به گزینه تنظیمات بروید و سایت را که میخواهید جلوگیری کنید اضافه کنید. گزینه بعدی این است که بر روی جعبه Enable Authentication کلیک کنید و فراموش نکنید قبل از ذخیره تنظیمات، رمز عبور خود را مشخص کنید.

4. StayFocusd

بدون شک، StayFocusd بهترین و یکی از مشهورترین وبسایتهایی است که برنامههای افزودنی را برای کاربران Chrome کپی میکنند. این کار هر دو حساب فیس بوک و Gmail خود را به خوبی انجام می دهد و محدودیت زمانی شما را در سایت های بزرگسالان صرف می کند. آسان است برای مشخص کردن ساعت یا روز StayFocused باید فعالیت های مرور را محدود کند. علاوه بر این، شما به راحتی می توانید لیستی از وب سایت های مسدود شده و مجاز را ایجاد کنید. یکی دیگر از گزینه های دستی گزینه هسته ای است. این کمک می کند تا وب سایت مشکوک را برای چند ماه یا چند سال محدود کنید.

5. پرستار بچه برای گوگل کروم

پرستار پرستار ارزشمند است که دارای تعداد زیادی گزینه ها و ویژگی های است. این کمک می کند لیست سفید لیست سایت ها را ایجاد کند، زمانی را که شما باید بر روی یک صفحه وب صرف می کند، تعیین می کند و به محدوده مدیریت قفل می شود. با Nanny برای Google Chrome، شما می توانید به عنوان بسیاری از وب سایت ها که شما می خواهید را مسدود کنید. فقط به گزینه Block URLs بروید و نام وبسایت را که ممکن است بخواهید مسدود کنید اضافه کنید. ممکن است زمان مورد نظر برای مسدود کردن یک سایت مشخص را مشخص کنید. پس از اتمام کار روی دکمه ذخیره کلیک کنید

November 29, 2017