Back to Question Center
0

متخصص اسلام آباد: یک عنکبوت جستجو چیست؟

1 answers:

بهینه سازی موتور جستجو یک تکنیک بازاریابی دیجیتال است که شامل دستیابی به جستجوی موتور دید است. برای ثبت نام قوی در موتورهای موتور جستجو، توسعه دهندگان وب سایت یک فایل robots.txt را در دایرکتوری ریشه وب سایت موتور جستجوی خود قرار می دهند. این سوابق به خزنده های وب کمک می کند که عنکبوت موتور جستجو، صفحات وب خود را پیدا، خواندن و فهرست بندی کنند. بهینه سازی وب سایت شامل جنبه های فنی و طراحی وب سایت می شود که به این سایت ها کمک می کند تا در SERPs رتبه بندی بالایی داشته باشند.

در این مقاله SEO که توسط کارشناس از Semalt ، مایکل براون، اثر خزنده وب و عملیات آن را توصیف می کند - small office network with server.

خزنده وب موتور جستجو یک برنامه کامپیوتری ساده است. این نرم افزار قابلیت بازدید از وب سایت های مختلف و پیدا کردن اطلاعات موجود در پایگاه داده خود را دارد. این اطلاعات ممکن است هر گونه محتوای وب فهرست قابل ثبت در صفحات وب سایت شما باشد. وب سایت های موتور جستجو از این اطلاعات برای ایجاد یک الگوریتم پیچیده رتبه بندی لینک ها به عنوان پاسخ به یک پرس و جو جستجو استفاده می کند. افرادی که سایت های خود را بهینه می کنند، امکان دسترسی به آنها را در کلمات کلیدی خاص خود دارند.

موتورهای جستجو

هنگامی که یک بازدید کننده یک پرس و جو جستجو در وب قرار می دهد، الگوریتم جستجو باید تعیین کند که کدام وب سایت ها در کدام موقعیت قرار بگیرند. هنگامی که یک سایت نیاز به بازدید از موتورهای جستجوگر دارد، یک ویژگی بهینه سازی اجباری برای نمایه سازی رزرو است. یک وب سایت که برای نمایه سازی در دسترس است، باید یک عنکبوت موتور جستجو را پیدا کند و همه محتوای لازم را فهرست کند. برای فهرست کردن، یک فایل robots.txt در دایرکتوری ریشه وجود دارد. برخلاف وب سایت های معمولی، وب سایت های موتورهای جستجو معمولا نیاز به فضای ذخیره سازی وسیع دارند. آنها باید از بسیاری از سایت ها اطلاعات زیادی کسب کنند تا بتوانند در روش های رتبه بندی آنها کارآمد باشند.

نتیجه گیری

خزنده های وب جنبه های مهم تجربیات وب سایت امروز را تشکیل می دهند. وب سایت های ممکن وب سایت های خود را با استفاده از خزنده های وب که فعالیت های خود را اجرا می کنند، کارآمد می سازند. این نرم افزار مناسب بودن آن را در شبکه موتورهای جستجو نشان می دهد. بسیاری از موتورهای جستجو دارای خزنده وب سایت موثر برای وب سایت نمایه سازی مختلف هستند. این خزنده های وب می توانند تمام صفحات یک سایت را مشاهده کنند و تمامی محتویات آن را به پایگاه داده خود برای نمایه سازی بفرستند. از این منبع، این وب سایت ها می توانند از این الگوریتم ریاضی برای رتبه بندی وب سایت به عنوان نتایج استفاده کنند. یک سایت بهینه سازی شده باید رتبه بالا را در معادله موتور جستجو اش اشغال کند. این مقاله جستجوگر اطلاعات گسترده ای در مورد آنچه خزنده وب است، عمل و سهم آن در یک وب سایت موتور جستجو است. شما قادر خواهید بود سایت خود را برای نشان دادن و بهینه سازی موتور جستجوگر بهینه سازی کنید.

November 29, 2017