Back to Question Center
0

متخصص اسلام آباد سمالد - ؛ ربات عنکبوتی چیست و چگونه می توان آنرا حل کرد؟

1 answers:

افراد مختلف بر روی قرار دادن بسیاری از کلمات کلیدی و عبارات با backlinks در بخش های نمایه وبلاگ ها و بخش نظرات تمرکز می کنند. چگونه رباتها و عنکبوتها کار می کنند و چگونه اطلاعات در متن قرار می گیرد، تعیین می کند که سایت شما در نتایج جستجوی 10 رتبه بندی شده است.

Sohail Sadiq، یکی از متخصصان برجسته Semalt ، بر این واقعیت تمرکز دارد که شما باید عنکبوت ها و خزنده ها را در مورد نحوه نشان دادن صفحات وب خود آموزش دهید و این کار را با برچسب: rel = "nofollow" لنگر قطعا شماره های خروجی پیوندهای شما را کاهش می دهد و به حفظ رتبه سایت شما برای یک عمر کمک خواهد کرد - t?ll elastisch.

MSNbot، Googlebot، و یاهو Slurp همه رباتها، خزنده ها و عنکبوت هستند که مسئول جمع آوری اطلاعات برای موتور جستجوی هستند. اگر شما آمار وب سایت خود را ردیابی می کنید، ممکن است Yahoo Slurp، Googlebot، و MSNbot را به عنوان مهمانان خوش آمد بگوید و این موتورهای جستجوگر اطلاعاتی را در مورد صفحات وب خود برای موتورهای جستجوی خودشان جمع آوری می کنند..مشاهده این عنکبوتها و رباتها اغلب مطلوب است، به این معنی که سایت شما تقریبا روزانه خزنده می شود و محتوای آن در نتایج موتور جستجو نشان داده می شود.

یک ربات عنکبوت چیست؟

یک ربات عنکبوتی یک برنامه کامپیوتری خاص است که پیوندهای خاصی را در یک وبسایت دنبال میکند و اطلاعاتی در مورد آن سایت را به صورت آنلاین به اشتراک میگذارد. به عنوان مثال، Googlebot از برچسب های SRC یا HREF پیروی می کند تا تصاویر و صفحات مربوط به یک طرحی خاص را پیدا کنند. همانگونه که این خزنده ها برنامه های کامپیوتری واقعی نیستند، ما نمی توانیم به آنها بستگی داشته باشیم زیرا آنها توسط وب سایت ها و وبلاگ های ایجاد شده به دام انداز می روند. هنگامی که به وبسایت خود از طریق Googlebot نمایه سازی می شود، باید توجه داشته باشید که صفحات و تصاویر خاص به درستی نشان داده نخواهند شد. حتی عنکبوت معتبر و مشهور نیز دستورالعمل ها و دستورالعمل های خاص فایل robots.txt را دنبال می کند. این یک فایل سند است که به عنکبوت ها و رباتها اطلاع می دهد چه چیزی باید آنها را نشان دهد و چه چیزی نباید خزنده شوند. شما همچنین می توانید ربات ها را آموزش دهید که پیوند یک صفحه با متا تگ های خاص مانند "Googlebot" را دنبال نکنید.

چگونه رباتها را رفع کنید؟

بعضی از رباتها خوب هستند در حالی که دیگران بد هستند و باید در اسرع وقت خلاص شوند. ربات های بد هر چیزی در مورد فایل های robots.txt مهم نیستند و برای جمع آوری اطلاعات حساس و همچنین شناسه های ایمیل شما وجود دارد. برای مبارزه با ربات های بد و اسپم های مشابه، شما باید از جاوا اسکریپت استفاده کنید زیرا این امر به پنهان کردن آدرس های ایمیل شما کمک می کند. با این حال، هر چیزی که برای جلوگیری از رباتها بد نوشته شده است توسط بدترین رباتها در هیچ زمان شکسته است. شرکت ها با ربات های بد مبارزه می کنند و به دنبال آنها می گردند و آدرس های ایمیل و اطلاعات حساس خود را پنهان می کنند. آنها به اندازه کافی هوشمند هستند تا بتوانند همه آدرسهای ایمیل را در هیچ زمان حدس بزنند. ما امیدواریم که اشتباهات خود را در باره رباتها و نحوه کار آنها روشن کنیم. شما در حال حاضر تفاوت بین ربات ها و عنکبوت ها و خزنده ها و نحوه جمع آوری اطلاعات مربوط به وب سایت یا وبلاگ خود را می دانید. اگر سوالات بیشتری در ذهن دارید، ممکن است آنها را در قسمت نظرات پست کنید و بتوانید به زودی انتظار داشته باشید.

November 29, 2017