Back to Question Center
0

متوقف کردن اسپم وردپرس با این نکات طرفدار از Semalt

1 answers:

اسپم ثبت نام و هرزنامه نظر دو مشکل عمده برای وبلاگ ها و وب سایت های وردپرس است. برای وبسایت های با مشخصات بالا رایج است که صدها هزار نفر از نظرات هرزنامه و ثبت نام جعلی در هفته دریافت کنند. این نوع از هرزنامه ها می تواند با موتورهای جستجو و خوانندگان شهرت شما را آسیب برساند یا آن را نابود کند اگر شما به درستی آن را حل نکنید. بنابراین، شما باید با هرزنامه ها روبرو شوید و تلاش های ناخواسته سایت یا وبلاگ خود را از بین ببرید. خوشبختانه، بعضی از راهنمایی ها برای مقابله با اسپم ها و اسپم های ثبت نام وجود دارد.

اگر سایت صحیح وردپرس را پیکربندی کرده باشید، ممکن است این نکات را دنبال کنید Frank Abagnale، متخصص برجسته Semalt ، برای اطمینان از ایمنی و حفاظت از سایت خود در اینترنت.

نکته # 1: پیکربندی تنظیمات بحث وردپرس:

اگر چه شما می توانید تعداد زیادی افزونه وردپرس را برای مقابله با هرزنامه و هرزنامه ثبت کنید، میتوانید تنظیمات بحث وردپرس را پیکربندی کنید. آنها در بخش تنظیمات ناحیه مدیریت قرار دارند، مانند www.abc.com /wp-admin/options-discussion.php. ساده ترین و کامل ترین راه برای متوقف کردن نظرات هرزنامه ها و هرزنامه ها، تأیید نظرات شما و تبدیل ثبت نام ها به طور موقت به صورت دستی است. با این وجود، روش عملی تر این است که پلاگین هایی را نصب کنید که به شما اجازه می دهد نظر را بررسی کنید و آنها را به طور خودکار تایید کنید..نظراتی که غیرقانونی به نظر می رسند در سایت شما منتشر نخواهد شد. به همین ترتیب، کاربران که IP ها به لیست سیاه اضافه شده اند قادر به ثبت نام یا عضویت در خبرنامه های خود نخواهند بود.

نکته # 2: همیشه تنظیمات بحث را مرور کنید:

برای مقابله با هرزنامه یا هرزنامه ثبت نام، قبل از تأیید هر چیزی در وبسایت خود، باید تنظیمات بحث را بررسی و بررسی کنید. این یک راه عالی برای کاهش تعداد نظرات هرزنامه و ثبت نام در هر روز وب سایت شما است.

نکته # 3: اشکال Captcha را نصب کنید:

اشکال Captcha توسط تعداد زیادی از مردم نصب شده و به عنوان ابزار قدرتمند ضد هرزنامه کار می کنند. آنها به کاهش تعداد نظرات هرزنامه ها و جلوگیری از هرزنامه های ثبت نام کمک می کنند. شما باید بلافاصله در سایت خود یک فرم رمزنگاری نصب کنید و همچنان از بین بردن نظراتی که به نظر مشروع نیست را حذف کنید. علاوه بر این، شما نباید یک نویسنده یا ویرایشگر را که اعتماد نکنید تأیید نکنید

نکته 4: پلاگین Akismet:

Akismet یک پلاگین بزرگ و قدرتمند است که توسط Automattic ایجاد شده است. این شامل کپی نظرات شما در پایگاه داده شخصی شما می شود و به شما کمک می کند تا از نظرات هرزنامه ها و هرزنامه های ثبت نام تا حد زیادی خلاص شوید. این افزونه وب سایت شما را از اسپم ها محافظت می کند و قبل از تأیید آن هر نظر و ثبت نام را برای صحت بررسی می کند. با این حال، این افزونه همیشه نظرات مشروع را تایید نمیکند و قادر به بررسی اینکه کدام نظر خوب است و کدام یک بد است.

نکته 5: غیر فعال کردن نظرات در پست های قدیمی:

یکی دیگر از استراتژی های مهم این است که نظرات خود را در پست های قدیمی تر خود را غیر فعال کنید و هنگام ثبت سایت خود از ثبت نام اسپم ها بطور خودکار جلوگیری کنید. اسپم ها قادر به اظهار نظر نیستند وقتی که توابع وب سایت خود را غیر فعال کرده اید. برای این، به قسمت تنظیمات> مسابقه بروید و دکمه Auto Close Close را دنبال کنید. روی آن دکمه کلیک کنید و پنجره / سیستم عامل خود را مجددا راه اندازی کنید.

نکته 6: مديريت مورد نياز:

برو به قسمت تنظیمات> مسابقه که در آن شما می توانید گزینه های مختلفی را مشاهده کنید که سایت وردپرس شما را برای کاهش هرزنامه ها و هرزنامه ثبت نام می کند Source .

November 30, 2017