Back to Question Center
0

نکات داغ از Semalt در مورد چگونگی مسدود کردن اسپم ارجاع از فایل های ورود به سیستم شما

1 answers:

همچنین به عنوان اسپم های ورود به سیستم، اسپم ارجاع به عنوان یک تکنیک spamdexing شناخته می شود که شامل ایجاد درخواست های چند سایت با استفاده از نشانی اینترنتی ارجاع جعلی است. هرزنامه ها از URL های ارجاع جعلی برای ارسال درخواست به سایت هایی که مایل به تبلیغ هستند استفاده می کنند. در بلندمدت، اسپم ها به سود مبالغ هنگفتی در رابطه با هزینه تبلیغات دست می یابند.

ایوان کنوالوف، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که در دنیای مدرن محتوا و بازاریابی دیجیتال، تعداد زیادی از اسپم ارجاع جعلی روزانه گزارش می شود. پس از هدفمند کردن فایل های ورودی خود، هرزنامه ها فایل های ورودی خود را بی فایده و بی ربط می سازد. هنگامی که به بازاریابی دیجیتال می آید، فایل های ورود به سیستم نقش مهمی را در کمک به مدیران وب برای تجزیه و تحلیل تعداد مشتریان بازدید از سایت و دوره مدت جلسه ایفا می کنند - excel personnel scheduling examples.

هرزنامه رجیستر کار می کند

گرفتن گوگل در مورد اسپم ارجاع واضح است. گوگل به عنوان یک روش کلاه سیاه شناخته شده است، گوگل وب مسترها و وبلاگ نویسان را مجبور به استفاده از اسپم ارجاع دهنده برای افزایش ترافیک به وب سایت های خود و رتبه بالا در الگوریتم های موتور جستجو می کند. در گذشته اخیر، برخی از وبلاگ نویسان و مدیران وب در هر صفحه ای از وب سایت های خود، اشاره گرها را نشان دادند. به دلیل دلیل شناخته شده به وبلاگ نویسان، لیستی از ارجاع کنندگان اخیر به یک بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از سایت ها تبدیل شده است.

عنکبوت محتوای صفحاتی را که هر روز برای نشان دادن بازدید می کنند، جمع آوری می کند. تعداد زیادی از موتورهای جستجوی عنکبوتی از محبوبیت لینک ها برای رتبه بندی وب سایت ها برای کلمات کلیدی تبدیل خود استفاده می کنند. وب مسترها و وبلاگ نویسان از این وضعیت استفاده می کنند، فرض بر این است که URL لینک مرجع در محتویات آنها به مقدار قابل توجهی افزوده می شود..با هدف افزایش ترافیک به سایت های خود، بازاریابان همچنین از نرم افزار برای بازدید از صفحات و سایت ها با استفاده از هدر ارجاع جعلی استفاده می کنند.

بازدیدکنندگان جعلی گزارشات را نقض می کنند که توضیح می دهند چگونه کاربران بالقوه یک صفحه، مدت زمان جلسه و تعداد بازدید کنندگان واقعی دریافت کردند. به عنوان یک بازاریاب، شما ممکن است در نهایت نتیجه رتبه بندی خود را به عنوان یک نتیجه از استفاده از هرزنامه وارد شوید. در اغلب موارد، گوگل به طور کامل مدیران وب را با استفاده از کلاه های کلاه سیاه و تکنیک ها از رتبه بندی موتورهای جستجو حذف می کند.

حذف هرزنامه ارجاع از فایلهای ورودی

  • با استفاده از ورودی ارجاع غیر شاخص

مدیران وب سایت و بازاریابان محتوا تکنیک های مورد علاقه خود را برای از بین بردن هرزنامه ارجاع دارند. با استفاده از ورودی رجیستر بدون فهرستبندی، ساده ترین روش است. نمایندگان را به تمام صفحات موجود در وب سایت خود نمایش ندهید یا شامل آنها نباشید. با شکستن هرزنامه ارجاع در صفحات سایت شما، موتورهای جستجو به شما یادآوری خواهند شد که گزارش ارجاع شما را نادیده بگیرند.

  • استفاده از فایل .htaccess

اگر شما یک وب سایت مشکوک را در وب سایت خود شناسایی کرده اید، در نظر بگیرید فایل پیکربندی .htaccess یک شات را در نظر بگیرید. این فایل پیکربندی به سادگی لیست سیاه و بلوک ورود به سیستم از وب سایت شما را می دهد. برای اجرای یک فایل htaccess در سایت خود، Apache را با ویرایش مجدد mod اجرا کنید. مدیران وب با استفاده از فایل .htaccess به راحتی هرزنامه ناشی از پورنو، قمار، مالی یا هر سایت خاص دیگر را مسدود می کند.

بعضی از تکنیک ها برای کمک به وبلاگ نویسان و بازاریابان، هرزنامه های رجیستر را مسدود کرده اند. ترکیبی از یک فایل پیکربندی .htaccess و فهرست ارجاع غیر indexable کاملا برای بسیاری از مدیران وب و بازاریابان دیجیتال کار می کند. اجازه ندهید که ارجاع دهنده اسپم شود تا فایل ورودی شما بی فایده باشد. برای جلوگیری از هرزنامه رونویسی از تکنیک های فوق الذکر استفاده کنید.

November 30, 2017