Back to Question Center
0

نکات و ترفندهای به روز شده از Semalt در مورد چگونگی حذف اسپم ارجاع از Google Analytics شما

1 answers:

هرزنامه ارجاع به بازدیدکنندگان جعلی ارسال شده به وب سایت شما توسط اسپم ها با هدف بهبود بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. ایوان کنوالوف Semalt مدیر موفقیت مشتری، توضیح می دهد که هرزنامه ارجاع، اطلاعات و گزارشات Google Analytics را مختل می کند و باعث می شود که بازاریابان نتایج تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری های کارآمد کسب کنند .

درک هرزنامه ارجاع

بعضی از مدیران وب با چالش مواجه می شوند تا بدانند که هرزنامه ارجاع بر آمار تاثیر می گذارد و چرا مهم است که اسپم ارجاع را از Google Analytics حذف کنیم. برای چند سال گذشته، بیشتر وبسایتها و حسابهای Google Analytics تحت تأثیر اسپم روح قرار گرفتهاند. به همین دلیل است که اگر در ترافیک خود در وب سایت خود از سایت های دیگر شناسایی کرده باشید، زمان مناسب برای انجام این کار است - como obtener mi dominio gratis. در بیشتر موارد، حساب های تحت تاثیر هرزنامه ارجاع نشان می دهد که در کنار صفر جلسه جلسه و نرخ بازده بالا است.

چرا مهاجمان هرزنامه ارجاع را به حساب GA خود ارسال می کنند

  • برای بهبود رتبه بندی جستجوگرها

با انتشار آمار ارجاع سایت شما، شما به پیوند وب سایت مخرب اسپم ها پایان می دهید. همانطور که موتورهای جستجو وب سایت شما را برای نمایه سازی خزنده می کنند، همچنین لینک هایی را در سایت خود به عنوان ارزش بالا مورد توجه قرار می دهند. محبوبیت لینک یک عامل کلیدی است که توسط موتورهای جستجو در نظر گرفته شده است. لینک ها به نفع اسپم ها کار می کنند، جایی که آنها بالاخره در الگوریتم ها رتبه بندی می شوند.

  • توجه بازدیدکنندگان بالقوه

با کلیک بر روی لینک های ارسال شده به شما، اسپم ها می توانند به سرعت روز خود را خراب کنند، به عنوان لینک های هرزنامه حاوی نرم افزارهای مخرب و تبلیغات است. در اغلب موارد، اسپم ها به بازدید از وب سایت های مخرب هدایت می شوند و هدف آنها فروش محصولات و خدمات است.

هرزنامه رفرنس بر حساب GA شما تاثیر می گذارد

بازدیدکننده های ارجاع جعلی بسیار آزار دهنده و خشمگین هستند. بازدیدکنندگان با گزارشات گوگل آنالیتیک تداخل دارند، اما نه با وب سایت شما. هرزنامه ارجاع فقط برای سود اسپم کار می کند. درست مانند ایمیل های هرزنامه، هرزنامه زمانی که کار بر روی چگونگی آن را به طور دائم مسدود می کند، زمان بیشتری را صرف می کند.

حذف اسپم ارجاع

1. با استفاده از فیلترها برای حذف هرزنامه ارجاع از حساب GA خود

  • از بین بردن هرزنامه ارجاع از حساب گوگل آنالیتی، سطح بالایی از هوشیاری و دانش فنی را به دست می دهد؛
  • گزارش ارجاع حساب خود را تجزیه و تحلیل کنید و سایت های اسپم موجود را به لیست خود اضافه کنید؛
  • حساب Google Analytics خود را باز کنید و از قسمت «مدیریت بخش» بروید؛
  • ایجاد فیلتر جدید. در این مورد، از نوع پیش تعریف شده استفاده کنید
  • ایجاد یک فیلتر تست برای جلوگیری از از دست دادن اعتبار خود را در هنگام حذف هرزنامه از حساب خود؛
  • به طور مرتب فیلترهای جدید را برای جلوگیری از اسپم ارجاع دهنده ظهور

2. با استفاده از یک فیلتر بخش

ایجاد یک بخش به شما کمک می کند تا اسپم های گذشته را فیلتر کنید، مخاطبان خود را با اطمینان مواجه کرده و منابع ترافیکی خود را اندازه گیری کنید. هنگام ایجاد بخش خود، فراموش نکنید که نام آن را برای رسیدن به نتایج عالی.

3. با استفاده از نام میزبان و فایل .htaccess

از فیلترهای نام میزبان و فایل پیکربندی .htaccess استفاده کنید تا اسپم ارجاعگر را حذف کند و اطلاعات خود را در حساب کاربری خود جابجا کند. فیلترها با پلاگین ها را از ورود به حساب خود در آینده جلوگیری می کنند. با این حال، با استفاده از تکنیک فایل .htaccess برای بازاریابان با مهارت های فنی مناسب حمایت می شود. اجرای اشتباه اشتباه می تواند به کاهش سایت شما منجر شود.

هرزنامه ارجاع با خراب کردن داده های Google Analytics و رانندگی جعلی شما در سایت شما کار می کند. فیلترهای میزبان، بخش ها و فایل .htaccess برای دستیابی به اطلاعات دقیق در حساب GA شما کمک می کند. از تکنیک های فوق الذکر برای به دست آوردن آمار قابل اعتماد در حساب Google Analytics خود استفاده کنید.

November 30, 2017