Back to Question Center
0

نحوه فیلتر کردن پیام های هرزنامه مناسب - نکات از Semalt کارشناس

1 answers:

ایوان کنوالوف، متخصص Semalt می گوید که فیلتر اسپم جیمیل، یکی از بهترین الگوریتم های فیلتر کردن هرزنامه است. این کمک می کند تا برای جلوگیری از ایمیل های ناخواسته و پیام های بی معنی در صندوق پستی خود. Gmail بهترین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات ایمیل با تعداد زیادی از کاربران در سراسر جهان است. به طور متوسط ​​2 میلیارد نفر از Gmail به عنوان شناسه اصلی ایمیل خود استفاده می کنند. Gmail در سال 2004 راه اندازی شده است و با ارائه برخی از فیلترهای عالی برای خلاص شدن از ایمیل های اسپم شروع به ارائه نمود. یکی از ویژگی های آن که کاربران را جذب می کند قابلیت های بسیار خوبی برای فیلتر کردن هرزنامه ها است. درست مانند Rediff، MSN، و یاهو، Gmail برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها و هدایت آنها به پوشه هرز زباله Can ساده است.

فیلتر اسپم جیمیل چیست؟

فیلتر هرزنامه هر ساله بهتر و راحت شده است..از آنجایی که برای جلوگیری از پیام های هرزنامه، ما باید قابلیت ها و ویژگی های آن را قبل از اینکه تصدیق کنیم که آیا برای ایمیل های کسب و کار ما مناسب است یا نه، برای ما آسان است. برای شروع، فیلتراسیون فرآیند است که چیزهای بی فایده و عجیب را فیلتر می کند، پشت سر گذاشتن مفید و مفید است. به همان شیوه، فیلتر اسپم جیمیل، پیامهای ناخواسته و ایمیلهایی را که حاوی لینکهای مشکوک یا پیوست هستند مرتب میکند.

آنچه منحصر به فرد آن است این است که چگونه ایمیل ها و پیام های شما را مدیریت می کند. اغلب کاربران، نیازی نیست که ایمیل های مشکوک را به صورت دستی حذف کنند زیرا فیلتر ایمیل اسپم جیمیل به جای شما کار می کند. با این حال، اگر فکر می کنید ایمیل یا فرستنده مشکوک است، می توانید به راحتی فیلتر آن را در حساب کاربری Gmail خود ایجاد کنید و آن ایمیل را به فیلتر اضافه کنید تا پیام های ایمیل یا پیام های آینده را جلوگیری کنید.

فیلترهای اسپم جیمیل:

  • Blocker Blatant کاربران را قادر می سازد به صورت دستی هرزنامه را حذف کنند، افزایش میزان جست وجو وب سایت های خود را افزایش دهند. همچنین جلوگیری از ارسال اسپم ها به پیام های بی فایده است.
  • فیلتر ایمیل فله هنگامی کار می کند که شما تعداد زیادی ایمیل از فرستنده همان دریافت می کنید. این سطح پایه های پرخاشگری را تنظیم می کند و مرتبا هرزنامه ها را فیلتر می کند.
  • فیلترهای گروه جیمیل به فیلتر کردن پیامهای نوع خاص هرزنامه حاوی مطالب خاص مانند پیوستهای ایمیل، تصاویر، محتوای جنسی و دعوت به سایتهای قمار کمک میکند.
  • ارسال فرستنده صفر این به طور خودکار آدرس های آی پی فرستندگان را که هر روز پیام های بی فایده ای را ارسال می کنند، متوقف می کند.

هنگامی که فیلترهای Gmail اعمال می شود؟

خوشبختانه، هرزنامه های جیمیل به طور پیوسته پیام های شما را که در صندوق ورودی شما قرار دارند بررسی می کنند. به عنوان مثال، فیلتر دسته بندی هرزنامه زمانی اعمال می شود که یک اشتراک خبرنامه روزانه شما را تحریک می کند. با این حال، شما می توانید انتخاب کنید که چه کسانی باید پیام شما را ارسال کنند و چه کسی نباید باشد. در صورتی که هر یک از این تنظیمات را تنظیم نکنید، فیلترهای اسپم جیمیل به تنهایی کار خواهند کرد و بهترین تجربه ایمیل را به شما ارائه خواهند داد Source .

November 30, 2017