Back to Question Center
0

ویکی برای نورونها - ؛ کارشناس Semalt

1 answers:

در این مقاله، الیور کینگ Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما می گوید که چگونه می توان اطلاعات را به عنصر ویکی پدیا تبدیل کرد (ویکی). دانشمندان و متخصصین مراقبت های بهداشتی اطلاعاتی را درباره میلیون ها نفر به میلیاردها عصاره در مغز ما جمع آوری کرده اند و اکثر آنها از داده ها برای ایجاد یک ویکی نوع برای نورون استفاده می کنند. وب سایت، NeuroElectro، به پیشرفت پژوهش های علوم اعصاب کمک کرد و منابع متمرکز را برای جمع آوری و مقایسه داده های توالی های عصبی فراهم آورد. شرح این اطلاعات تنها در مجله نوروفیزیولوژی موجود است. نورونهای ما بر اساس ویژگی های فیزیکی و کاربردی به بیش از 250 نوع تقسیم می شوند. محققان خواص و عملکرد انواع مختلف نورون ها را برای سال ها مطالعه کرده اند و داده های حاصل از آن در بین صدها تا هزاران مقالات علمی و مقالات علمی پراکنده شده اند. محققان دانشگاه کارنگی ملون به تازگی به داده ها تبدیل شده و سعی کرده اند داده ها را به صورت بهتر سازماندهی کنند. ناتان شهری از بخش BrainHubSM دانشگاه می گوید اگر می خواهید یک مغز را بسازید، باید بدانید که بیشتر قطعات چه کاری انجام می دهند. ما تقریبا همه چیز در مورد نورون ها را می دانیم و اینکه چه بخشی از مغز آنها وجود دارد، اما در مورد توابع و خواص دقیق آن بسیار کم است. برای تسریع درک نورون ها، ما باید تعیین کنیم که چگونه آنها کار می کنند و خواص آنها چیست.

جمع آوری، اضافه کردن و اصلاح

Tripathy از دانشگاه بریتیش کلمبیا اطلاعات را برای انواع مختلف نورون جمع آوری و استاندارد نمود. سپس داده ها را در وبلاگ شخصی اش منتشر کرد. همانطور که داده ها را با استفاده از متال استخراج داده بود، برخی از محققان دریافتند که حاوی خطاهای است و باید در اسرع وقت ثابت شوند. Tripathy و اعضای گروه او داده ها را تأیید کردند، اما مکانیزمی را ایجاد نمی کرد که می تواند کاربران را از پرچم گذاری وب سایت جلوگیری کند .

شگفتی نورون

این وب سایت به محققان کمک کرده است گروهی از نورون هایی که دارای خواص فیزیولوژیکی مشابه هستند را پیدا کند و درک درستی از عملکرد نورون ها را فراهم می کند. به عنوان مثال، اگر یک دانشمند متوجه شود که نورون در neocortex مغز ما اخراج می شود، ممکن است به نورون های دیگر نگاه کند و اطمینان حاصل کند که آنها به درستی کار می کنند. با استفاده از این اطلاعات، بسیاری از مقالات پژوهشی نوشته شده است و فرضیه جدید ساخته شده است. برای درک اینکه چگونه neuroelectro.org می تواند مورد استفاده قرار گیرد، برخی از دانشمندان داده های الکتروفیزیولوژیکی بیش از سیصد نوع نورون را که در ادبیات مختلف نیز مورد بحث قرار گرفته اند مقایسه کرده اند. این شامل نورون هرمی در هیپوکامپ، مسئول حافظه ما و نورون دوپامین میان میانه ای است که مسئول اعتیاد و رفتار ما است. مؤسسه ملی ناشنوایان، برنامه بهبود جهانی تحقیقات وزارت بهداشت ایالات متحده در پنسیلوانیا و بنیاد علمی ملی این مقاله را پشتیبانی کردند.

منتشر شده مقاله

Shreejoy J. Tripathy در آزمایشگاه شهری کار می کرد و از مرکز دانشگاه پیتسبورگ برای برنامه عصبی عصبی شناختی (CNBC) در محاسبه عصبی فارغ التحصیل شد. او بیش از 10،000 مقاله منتشر شده را انتخاب کرد که اطلاعات فیزیولوژیکی را به تفصیل شرح داد که چگونه نورون ها به ورودی های مختلف پاسخ دادند. او با استفاده از الگوریتم های متنی استخراج شده برای خواندن تمام مقالات خود استفاده کرد. این نرم افزار با موفقیت نسبت پروتئین های عصبی را پیدا کرد و اطلاعاتی را در مورد چگونگی تکمیل آزمایش ها به دست آورد Source .

November 29, 2017