Back to Question Center
0

Presented Semalt The Strangest Wiki Articles Ever

1 answers:

در مرور ویکی پدیا بسیار ساده است که به ویکی-سوراخ برسید. شما ممکن است برای بازیگران که بهترین نقش را در فیلم های هالیوودی بازی کرده اید، نگاه کنید و سپس شما در مورد زنان خود جستجو کردید و متوجه شدید که آنها به دبیرستان نمی روند و کارشان را خیلی زود آغاز می کنند. ویکی پدیا اخیرا 15 سالگرد خود را جشن گرفت و سایت شروع به ارائه اطلاعات برای کودکان انجام تکالیف و تکالیف خود کرد. با تعداد زیادی از داده ها و اطلاعات در نوک انگشتان، در اینجا، الیور کینگ، Semalt مدیر موفقیت مشتری، عجیب ترین و نجیب ترین مقالات Wiki را در همه دوران گرد هم آورده است:

1. ولادیمیر Demikhov

ولادیمیر Demikhov دانشمند معروف و تجدید است که مفاهیم پیوند عضو برای اولین بار معرفی شده است. از 1930 تا 1950 او چند آزمایش انجام داد و قلب انسان را به یک میمون پیوند داد. بعدها، سر سگ ها را با موفقیت پیوند داد. در طول دهه 1960، این دانشمند توانست یک سر سگ را پیوند بزند و آن را به یک حیوان دو سر هدایت کند. به طور گسترده ای معتقد است که دکتر رابرت ویت، یک جراح مغز و اعصاب که پیوند سر در میمون ها را توسعه داده بود، کاملا تحت تأثیر کار Deminkhov بود .

2. جویس کارول وینسنت

بدن مرده کارول وینسنت در آپارتمان لندن او یافت می شود، که به نظر می رسد عادت و غیر معمول است زیرا بدن مرده به مدت بیش از سه سال در آنجا ماندنی است. به دلیل اینکه صورتحساب به صورت خودکار پرداخت می شود، تلویزیون و گرمایشی او اجرا می شود و بخشی از اجاره اش پرداخت می شود، همه معتقد بودند جویس زنده است. روزهای قبل از مرگ او این خانم جوان ارتباطات را با خویشاوندان و دوستانش قطع کرده بود.

3. جنیفر و ژوئن گیبونز

4. آرین مویس

این مرد آلمانی به خاطر قتل و خوردن یک فردی که خود را به آرمین در اینترنت متصل می کند، مشهور است. او یک آگهی در سایت «کانی کانالیال» نوشته بود، جایی که مایوئز اعلام کرد که او به دنبال کسی است که قتل و مصرف شود. مردی از برلین Bernd Jürgen Armando، به آگهی خود پاسخ داد و Miewes آلت تناسلی Brandes را قطع کرد و آن را به درستی پخت.

5. تولد کوسه

به طور گسترده ای به عنوان اکستروژن جنین بعد از مرگ شناخته می شود و متعلق به داستان یک زن باردار است. با توجه به حفظ شیمیایی مدرن و داروهای پیشرفته، چنین مواردی به ندرت رخ می دهد. اما در قرن 15، مقامات پزشکی چنین حوادثی را در تعداد زیادی گزارش کردند .

6. Roanoke Colony

این نقشه از Roanoke رها شده است، و نصب متعلق به کارولینای شمالی است. سر والتر رالی بیش از 100 مستعمره را برای ایجاد یک شهر در خلیج چیساپیک فرستاد. این شهر توسط جان وایت هدایت شد. هنگامی که سفید خواسته شد برای دیدار از روانوکو برای بررسی مهاجران، او اسکلت را پیدا کرد و سپس مستعمره به عنوان مستعمره از دست داد.

7. فهرست ناپدید شدن های اسرار آمیز

این لیست از ناپدید شدن های مرموز شامل بسیاری از افرادی است که از چهره زمین ناپدید شده اند و هیچکس نمی داند که کجا رفتند Source .

November 29, 2017