Back to Question Center
0

ساخت اسناد وب با Khachaturyan Nataliya، Semalt Expert

1 answers:

HTML از سطوح مختلف برچسب های عنوان استفاده می کند. در این رابطه، باید توجه داشته باشید که هرچه سطح شماره عنوان بالاتر باشد، اهمیت آن بیشتر است. برچسب های عنوان برای همه اسناد وب ضروری است و به ساختار محتوایی کمک می کنند. با استفاده از برچسب های عنوان شما می توانید محتوای خود را به راحتی تمایز و می توانید آن را به دسته های مختلف تقسیم کنید. همچنین، عنوان ها مهم هستند و مقاله را بیشتر نگاه حرفه ای و جذاب می کنند و متن عنوان عنوان باید جسور و بزرگ باشد. تگ های HTML H1-H6 به عنوان عنوان مقاله یا سند وب دیگر تعریف می شوند. شما باید در نظر داشته باشید که این اولین عنوان است که برای تمام اسناد وب مهم است و آخرین عنوان است که حداقل در مقایسه با سایر برچسب های عنوان در یک سند وب است.

Khachaturyan Nataliya Semalt استراتژیست محتوا توضیح می دهد که عنصر HTML h1 می تواند به عنوان عنوان اصلی و سپس برچسب های h2، h3، h4، h5 و h6 مورد استفاده قرار گیرد. h1 boldest یکی است؛ باید در بزرگترین فونت نوشته شود، در حالی که h6 کوچکترین عنوان است که در فونت کمترین برجسته نوشته شده است. شما نباید خودتان را گمراه کنید و بیش از حد فکر کردن در مورد تگ های عنوان کنید. آنها گزینه ای نیستند بلکه یک ضرورت هستند و به شما کمک می کنند که محتوای وب خود را به گونه ای بهتر طبقه بندی کنید. شما همچنین باید به یاد داشته باشید که برچسب عنوان با ویژگی های مختلف می آید و به شما کمک می کند مطالب خود را جذاب تر و حرفه ای تر ارائه دهید. گوگل، بینگ و یاهو محتوای و اسناد وب را به راحتی و به راحتی با برچسب های عنوان نشان می دهد. به عبارت دیگر می توان گفت که سرفصل ها به طور گسترده ای برای ساختن اسناد وب مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه استفاده از عناصر HTML H1-H6 به درستی

علاوه بر اینکه از دیدگاه طراحی وب ضروری است، برچسب های عنوان به شما کمک می کند رتبه بندی وب سایت خود را بهبود بخشید. اولین چیزی که باید بدانید این است که هدف استفاده از برچسب های عنوان چیست و چرا شما باید مقاله خود را با بخش های مختلف طبقه بندی کنید. بدون شک، آن را به محتوای شما نگاه کاربر پسند، و محتوا توسط بسیاری از افراد به راحتی متوجه است. h1 مهمترین تگ عنوان است و باید در تمام مقالات شما در وب سایت شما منتشر شود.

مهم است که از کلمات کلیدی مرتبط در برچسب های عنوان خود استفاده کنید، و علاوه بر این شما باید اولویت بندی کلمات کلیدی و عبارات را برای افزایش SEO خود را. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی اصلی را در header h1 قرار داده اید و تمرکز شما باید بر استفاده از کلمات کلیدی ثانویه، ثانویه و عبارات h2 تا h6 تگ های عنوان باشد. بدون نیاز به استفاده از کلید واژه اصلی مجددا در همه بخش های شما وجود دارد. همه این شیوه ها خوب است که SEO شما را بهبود بخشد که به شما کمک می کند رتبه وب سایت شما را در نتایج جستجو بهبود بخشد Source .

November 29, 2017