Back to Question Center
0

Semalt: بازدید کنندگان جعلی سایت و نحوه برخورد با آنها؟

1 answers:

همه وب مسترها از Google Analytics برای ردیابی بازدیدکنندگان وب سایت خود استفاده می کنند. ایوان کنوالوف، مدیر موفق 10 مشتری Semalt می گوید: اگر شما در بازدید از حساب Google Analytics متوجه شدید، اسپم های ارجاعی به سایت شما ضربه زده است. وب سایت های جدید و وبلاگ ها از 50 تا 100 بازدید در روز دریافت می کنند و اگر آمار بیش از 200 بازدید در چند روز بدون SEO مناسب باشد، باید از این مشکل مطلع شوید و سعی کنید راه حل خود را پیدا کنید.

اولین فکر شما خواهد بود: "ترافیک من به تدریج افزایش می یابد." هنگامی که شما در این ارقام حفاری می کنید، متوجه خواهید شد که هرزنامه ارجاع به طور ناگهانی برای سایت شما ایجاد می شود.

از کجا بازدید کرد؟

اکثر وب سایت ها و وبلاگ ها بازدید از جستجوی آلی و سایت های رسانه های اجتماعی دریافت می کنند - how to set up a home network. برخی از مدیران وب برای ارجاع ها را انتخاب می کنند و لینک های سایت های ذکر شده را می توان در قسمت کانال های حساب Google Analytics یافت. اگر به شدت متوجه شوید، متوجه خواهید شد که هر روز ارجاعات هر روز افزایش می یابد و ارجاعات افزایش یافته برای سایت شما مناسب نیست. داشتن لینک هایی از وب سایت های کم کیفیت یا بالغ نشان دهنده این است که وب سایت شما در معرض خطر است. برای برخی، یک ارجاع افزایش یافته یک چیز خوب است، اما این واقعا نیست

چه کسی به وب سایت من پیوسته است؟

به قسمت Referrals مراجعه کنید تا تعداد سایتهایی را که طی روزهای اخیر به شما ارسال کرده اند بفرستید. شما احتمالا Free-social-buttons.com، darodar.com، 4webmasters.org و sanjosestartups.com را در این زمینه مشاهده خواهید کرد. اگر گوگل این وبسایت ها را پیدا کنید، متوجه خواهید شد که آنها واقعا اسپم هستند و تقریبا هر روز به شما ترافیک جعلی ارسال می کنند. این بدان معنی است که ترافیک از این سایت های ارجاعی چیزی جز درد شما نیست.

هرزنامه مراجعه کننده، درخواست جعلی است که توسط یک اسکریپت که رفرنس HTTP شما را جعل می کند، به سایت شما ارسال می شود. ارجاع HTTP یک تکه از اطلاعاتی است که توسط یک مرورگر منتقل می شود زمانی که شما از یک وب سایت به دیگری انتقال می دهید. انواع نابجا رجیستر HTTP خود را به وب سایت های اسپم که هدف آنها ارتقاء در اینترنت است، تنظیم می کند. اگر شما نگران تعداد دفعات بازدید سایت خود هستید یا کلیک بر روی آن لینک ها، هرگز نباید از وب سایت های آنها بازدید کنید.

چرا اسپم ارجاع دهنده خطرناک است

برخی از وب سایت ها مجلات ارجاع را منتشر می کنند و تمرکز بر دروغ گویی منافع دیگر برای اسپم ها هستند. هنگامی که داده ها در اینترنت منتشر می شوند، اسپم ها به صفحات وب خودشان افزوده می شوند. به نظر می رسد موتور جستجو به راحتی وب سایت ها یا وبلاگ های خود را به راحتی می بیند، با توجه به اینکه آنها مشروع هستند. هرزنامه ارجاع به دلایل زیر خطرناک است:

  • این می تواند حساب گوگل آنالیت خود را خراب کند و تعداد بازدیدکنندگان همیشه متورم می شود
  • ما برای بررسی تعداد بازدیدکنندگان اصلی ما در سایت ما غیر ممکن است؛
  • میزان بازدهی را به 100٪ افزایش می دهد و مدت زمان جلسه همیشه 0:00:00 است

گوگل و سایر موتورهای جستجو این چیزها را می دانند و ممکن است رتبه سایت شما را در روزهای آینده کاهش دهند. به همین دلیل است که بازدیدکنندگان هرزنامه ارجاعی برای مدیران وب کمی ترسناک هستند. قبل از اینکه دیر یا زود و کسب و کار شما در اینترنت نابود شود، باید اقدامات جدی علیه وب سایت های مشکوک انجام دهید.

November 30, 2017