Back to Question Center
0

Semalt: بهترین راه برای متوقف کردن تبلیغات پاپ آپ

1 answers:

گوگل کار بسیار خوبی برای نگه داشتن پنجره های بازشو تحت کنترل است. به همین دلیل دریاها پنجره های پاپ آپ که به تجربه مرور ما حمله می کنند، برخی از مشکلات عمده را نشان می دهد. خوشبختانه، راه های زیادی برای مقابله با این تبلیغات آزار دهنده و مزاحم وجود دارد. خلاص شدن از ظهور ناخواسته و عجیب و غریب و تبلیغ بنر یک روش دو طرفه است. اول، شما باید هر گونه ابزار تبلیغاتی و یا نرم افزارهای مخرب را از دستگاه خود حذف کنید. دوم، شما باید از پسوند مرورگر برای مسدود کردن پنجره ها و تبلیغات بنر استفاده کنید - free cash bonus casino. بعضی چیزهای دیگر که باید در ذهن داشته باشید، در ذیل آمده است:

تمیز کردن پنجره ها:

لیزا میچل Semalt متخصص، توضیح می دهد که اگر شما برنامه AVG ضد ویروس را اجرا کرده و از کار به درستی متوقف شده اید، باید ابزار و ابزار ضد ویروس دیگری را دنبال کنید. اکثر کارشناسان Malwarebytes Anti-Malware را توصیه می کنند که در مبارزه با نرم افزارهای مخرب و حذف تبلیغات پاپ آپ مزاحم از سیستم شما خوب است. یکی دیگر از برنامه های مشابه شما می توانید برای هر دو ویندوز 7 و ویندوز 8 را امتحان کنید AdwCleaner Xplode، که هدف همه آن نوار ابزار، مهاجمان مرورگر و ابزارهای تبلیغاتی است که ایجاد تعداد زیادی از پاپ آپ ها را هدف قرار می دهد. یک نسخه غلط و غیرقانونی AdwCleaner وجود دارد که از شما می خواهد چیزی را برای حذف پنجره ها و ابزارهای تبلیغاتی پرداخت کند. شما نباید این را انتخاب کنید و فقط نسخه اصلی این ابزار را دانلود کنید..

مرورگر افزودنیها:

برای بررسی افزونه ها و افزونه ها در ویندوز 7 و ویندوز 8، باید روی نماد در قسمت بالای صفحه کلیک کنید و از گزینه ی افزودنی ها از منوی کشویی آن را کلیک کنید. تمام افزودنیها دارای دکمه های جداگانه برای غیر فعال کردن، حذف و گزینه ها هستند. شما فقط باید بر روی دکمه Disable کلیک کنید و از نرم افزارهای مخرب و مزاحم تبلیغات پاپ آپ در سیستم عامل خود متوقف شوید. یکی دیگر از روش کاهش تعداد تبلیغات پاپ آپ در ویندوز 7 و ویندوز 8 با نصب نرم افزار Ublock Origin است. این برنامه توسط ریموند هیل ارائه شده است و می تواند انواع مختلف نرم افزارهای مخرب و تبلیغاتی را ایجاد نماید. همراه با تعدادی از فیلترهای مانند EasyPrivacy و EasyList. شما همچنین می توانید Ghostery را انتخاب کنید، که بهترین و شگفت انگیز ترین ابزار برای مسدود کردن تبلیغات پاپ آپ است. این می تواند تبلیغات فیس بوک، تبلیغات DoubleClick و تبلیغات تبلیغات Google را نیز مسدود کند.

فستیوال را متوقف کنید:

Pop-up ها به راحتی به وب سایت ها و سیستم عامل هایی که شما برای تبلیغ چندین محصول آنلاین و کسب درآمد استفاده می کنید حمله می کنند. این بدافزار نامیده می شود که شامل سیستم عامل هایی مانند Google، Microsoft Bing، Ask، PUPs و Google Chrome است. یک راه حل آسان این است که شما یک برنامه به نام Unchecky را نصب کنید. بسته هایی از پیشنهادات که مشروع هستند و به صورت ظاهر ظاهر می شوند بلوک یا حذف می شود.

ارتقاء ویندوز 10 را متوقف کنید:

مایکروسافت تلاش می کند سیستم عامل جدید ویندوز 10 را بر روی چندین دستگاه قرار دهد و یک ابزار کوچک GWX (Get Windows 10) را در ویندوز 7 و ویندوز 8 نصب کند. از شما می خواهد که به صورت رایگان ارتقا دهید، که نباید انجام دهید. اگر میخواهید پیامهای تبلیغاتی مایکروسافت و پاپ آپ آزار دهنده را مسدود کنید، ما کنترل پنل GWX Ultimate Outsider را توصیه میکنیم. به طور خلاصه، می توانید نوار ابزار Ad Bott را امتحان کنید و از آن پنجره های تبلیغاتی و تبلیغات بنر خلاص شوید که برای شما در اینترنت ایجاد می شود.

November 30, 2017