Back to Question Center
0

Semalt: آیا Botnet Cyberweapon نیرومند ترین است؟

1 answers:

Botnet ها در حال حاضر به عنوان مهم ترین سلاح های سایبری در محتوای بازاریابی محسوب می شوند. بوتنت ها از کاربران رایانه های شخصی استفاده می کنند و دسترسی به اعتبار بدون رضایت و دانش صاحبان دارند. جیسون آدلر Semalt مدیر موفقیت مشتری، توضیح می دهد که این سلاح های سایبری می توانند بر رایانه ها، چاپگرها و ضبط کننده ها تاثیر بگذارد.

آنچه شما باید در بوت نت ها بدانید

بوت نت ها شبکه ای از ابزارهایی هستند که توسط نرم افزارهای مخرب فرمان داده می شوند تا به سکوت به وب سایت ها و دستگاه های گمراه کننده دسترسی پیدا کنند. یک بوت نت توسط دامداران، مجرمان سایبری ایفا می شود که ربات ها را کنترل می کنند بدون آنکه لزوما به کامپیوتر برسند - velocidades obturacion fotografia. دامداران با کمک سرورهای فرماندهی عمل می کنند که آنها را قادر می سازد تا حملات را بر سازمان ها انجام دهند.

به طور معمول، آنها برای سرقت و دسترسی به اطلاعات مالی و کلمه عبور استفاده می شود. سرویس انکار سرویس توزیع شده یکی دیگر از استفاده از بوت نت است، در حالی که رباتها به ترافیک دامن می زنند یا درخواست های جعلی را در یک وب سایت خاص ارسال می کنند. در دراز مدت، سایت هدفمند به پایان می رسد بیش از حد، یک سناریو است که آنها را مجبور به تعطیل. به تازگی، شبکه های ربات به طور گسترده ای برای سرقت پول در مبارزات خیریه استفاده شده اند.

افزایش شبکه های ربات

رشد و توسعه اینترنت چیزها نقش مهمی در افزایش بوت نت دارند. دستگاه های اینترنت (IoT) می توانند به راحتی با استفاده از بوت نت ها در مقایسه با رایانه مورد سوء استفاده قرار بگیرند. شودان، یک موتور برای دستگاه های IoT، معمولا توسط بوت هندی ها برای شناسایی و شناسایی دستگاه های و ابزارهای آسیب پذیر در اینترنت استفاده می شود.

توسعه دهندگان که بوتت را طراحی می کنند، نه تنها از شبکه های ربات برای سود مالی خود استفاده می کنند بلکه آنها را به دیگر مهاجمان مخرب اجاره می دهند. مهاجمان از botnet ها استفاده می کنند تا به اطلاعات مهم در وب سایت ها سرقت کنند و دسترسی پیدا کنند. بوت نت Bredolab نمونه ای از یک شبکه ربات است که به هکرها اجاره شده است. در عوض، مهاجمان به مبلغ 120،000 دلار به طور ماهانه به توسعهدهنده پرداخت کردند.

Mirai یکی دیگر از حمله انکار سرویس توزیع شده بود که ویروسی بود. توسعه دهندگان که بوت نت را طراحی کرده اند، سلاح های سایبری برای پرداخت میانگین 7500 دلار در ساعت را ارائه می دهند.

نکاتی در مورد چگونگی محافظت از رایانه خود از بوت نت

بوت نت ها به عنوان خطرناک در نظر گرفته می شوند، زیرا حملات بدون اطلاع کاربر کامپوننت اعمال می شود. پس از گرفتن اهرم، کامپیوتر شما یک تکه تکه ترافیک و کارایی کندتر را نشان می دهد. در اینجا ترفندی برای چگونگی محافظت از دستگاه شما در برابر شبکه بات نت است.

  • اجتناب از ویژگی های غیر ضروری از در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما. هکرها از طریق ویژگی های باز و پورت ها از دستگاه استفاده می کنند.
  • به طور منظم سخت افزار و نرم افزار بر روی دستگاه شما به روز می شود. نگه داشتن برنامه ها و نرم افزار به روز شده شما، به شناسایی و جلوگیری از دسترسی فایل های مخرب و ربات ها به کامپیوتر شما کمک می کند.
  • از رمزهای عبور قوی استفاده کنید و تنظیمات پیش فرض رایانه خود را تغییر دهید تا از خطر نباشید. بدافزارها و مهاجمان اسکن کلمات عبور ضعیف و تنظیمات کارخانه برای دسترسی به دستگاه شما

در بخش بازاریابی فعلی، بوت نت ها به عنوان انعطاف پذیرترین حملات سایبری در اینترنت محسوب می شوند. اجازه ندهید که بوت نت ها کمپین آنلاین شما را به خطر اندازند. با پیاده سازی راهنمایی های فوق، مراقب باشید.

November 29, 2017