Back to Question Center
0

Semalt: دسته های انکار سرویس (DoS) حملات

1 answers:

حملات DoS یک تلاش مخرب است تا سرورها یا منابع شبکه شما موقتا یا به طور دائمی در دسترس نباشد. هکرها با انجام خدمات مختلف این کار را انجام می دهند. در نتیجه، آنها می توانند حساب شما را برای یک عمر متوقف یا قطع کنند. حملات انکار سرویس معمولا شامل طیف وسیعی از دستگاه های به خطر افتاده می شود که برای هدف قرار دادن رایانه های جدید و دستگاه های تلفن همراه استفاده می شود. این دستگاه ها آسیب پذیری های مختلف را ایجاد می کند و منابع هدف را با درخواست های مداوم، نمایش ها و پیام های ناخواسته سیل می کند. حملات DoS می تواند تا حد زیادی بر دستگاه شما تأثیر بگذارد و اغلب به عنوان بوت نت ها اجرا می شود - enzo casino mon compte.

اندرو Dyhan، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که حملات DoS به دو دسته مختلف تقسیم می شوند:

1. لایه کاربرد DoS attack

این نوع حمله DoS شامل سیل HTTP، حمله صفر زای یا حمله آهسته (Slowloris یا RUDY) است. هدف از این حمله DoS هدف از ایجاد مشکل برای تعداد زیادی از سیستم عامل ها، پروتکل های ارتباطی و برنامه های کاربردی وب است. به نظر می رسد آنها بی گناه و مشروع هستند و درخواست ها قابل اعتماد هستند اما اندازه آنها در قالب درخواست ها در هر ثانیه اندازه گیری می شود..هدف از این حمله DoS هدف قرار دادن برنامه های هدفمند با مقدار زیادی درخواست ها است، باعث افزایش حافظه و استفاده از CPU می شود. در نهایت برنامه های کامپیوتری شما را دستکاری می کند

2. لایه DoS لایه شبکه

لایه DoS لایه شبکه شامل سیل UDP، SYN سیل، تقویت NTP، تقویت DNS، تقویت SSDP و تجزیه IP است. این ها تمام سربارهای بالا پایان هستند و در هر گیگابایت در ثانیه اندازه گیری می شوند. آنها همچنین در قالب بسته ها در هر ثانیه اندازه گیری می شوند و همواره توسط کامپیوترهای زامبی یا بوت نت ها اجرا می شوند.

حملات DoS چگونه گسترش می یابد؟

مجرمان سایک تلاش دارند تا صدها هزار و حتی میلیون ها گوشی هوشمند و رایانه را آلوده و کنترل کنند. آنها می خواهند به عنوان اساتید زامبی ها یا شبکه های بوتنت عمل کنند و حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS)، کمپین های بزرگ اسپم و سایر حملات سایبری را انجام دهند. در برخی موارد، مجرمان سایبری یک شبکه غول آسا از زامبی ها و دستگاه های آلوده را برای دسترسی به شبکه ها و دستگاه های جدید، یا به عنوان فروش مستقیم و یا بر اساس اجاره، ایجاد می کنند. اسپم ها ممکن است شبکه های خود را اجاره کنند و بخرند تا کمپین های بزرگ اسپم را اداره کنند.

بوت نت های DoS و ابزارهای آنها:

خالق بوتت، یک گیاه دار یا بتمن است. او ربات های DoS از مکان های دور را کنترل می کند و روزانه آنها را به برخی از وظایف اختصاص می دهد. botmasters با سرور DoS از طریق کانال های پنهان مانند پروتکل های بی خطر، وب سایت های HTTP و شبکه های IRC ارتباط برقرار می کنند. او همچنین می تواند از سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک و LinkedIn برای ارتباط با دیگران استفاده کند.

سرورهای بوت نت می توانند به راحتی با شبکه های DoS و دیگر سرورهای بت نت ارتباط برقرار کنند یا با آن همکاری کنند و یک شبکه موثر P2P ایجاد کنند که توسط متخصصان یک یا چند ربات کنترل می شود. این بدان معنی است که هر کسی نمی تواند دستورالعمل هایی را برای شبکه ای از DoS ارائه دهد، زیرا حملات ریشه های متعددی دارند و فقط هکرها در مورد منشا آنها می دانند. ربات های DoS در پشت خدمات مبهم پنهان باقی می مانند و وانمود می کنند که مشتریان خود را با ابزارهای متنوعی ارائه می دهند که واقعا برای هیچ چیز خوب نیست

November 29, 2017