Back to Question Center
0

Semalt Expert بر چگونگی تاثیر اسپم ارجاع دهنده بر معیارهای وب تاثیر می گذارد

1 answers:

بیشتر صاحبان وب سایت از اثر ترافیک هرزنامه ارجاع رنج می برند. در این موارد، هرزنامه ارجاع دامنه های متعددی را ایجاد می کند که ترافیک را به وب سایت می رساند. به عنوان مثال، ترافیک هرزنامه رجیستری ممکن است در خروجی بازدیدکنندگان انسانی در سایت باشد. در این موارد، ترافیک در محدوده تشکیل یک درگیری 0 ثانیه قرار دارد. در بعضی موارد دیگر، افراد کاهش بازدید وب را در داشبورد وب سایت خود و میزان بازده بالا تجربه کردند. این مواردی است که ترافیک ارجاع بر معیارهای وب تاثیر میگذارد. برای اجرای اکثر این بازدیدکنندگان وب باید از هرزنامه ارجاع دهنده شناسایی کنید و خلاص شوید. اسپم ارجاع دهنده اطلاعات وب سایت ها را ایجاد می کند و باعث می شود که وب سایت به طور کلی ناراحت کننده باشد.

یکی از متخصصان برجسته از Semalt ، جیسون آدلر، در اینجا برخی از مسائل مهم را برای موفقیت در انجام این تعریف را تعریف می کند.

ارجاع وب سایت

مرجع وب سایت یک دامنه است که دارای نرم افزار و ابزار برای انجام وظایف backlinking است. از وب سایت شما ممکن است ترافیک را از دامنه ها به صفحه GA خود دریافت کنید. به طور مشابه، موارد دیگری نیز وجود دارد که مردم می توانند از طریق بازدید از وب سایت و یا بسیاری از کلیک های مربوط به محصولات شرکت مانند داروسازی دریافت کنند. هنگامی که یک لینک به وب سایت شما از دامنه دیگری می آید، شانس این است که از اسپم ارجاع دهنده شروع شود. در واقع، منبع لینک ها دیگر وجود ندارد. علاوه بر این، آنها ممکن است رایانه های زامبی یا ویروس ها باشند که با وب سایت های شما تماس می گیرند تا بازدید های جعلی وب را ایجاد کنند.

انواع اسپم ارجاع دهنده

اسپم ارجاع می تواند به دو روش متمایز رخ دهد:

هرزنامه ارجاع خزنده

در برخی موارد، خزنده های وب از برخی وبسایت های مفید می توانند وب سایت شما را کاهش دهند. در این مورد، آنها برخی از سایت ها را مفید و همچنین فایل robots.txt خود را نادیده می گیرند..این بازدیدها وب ممکن است در داشبورد وبسایت شما نمایان شود یا نه

هرزنامه ارجاع دهنده Ghost

این تاکتیک ویژگی های متعدد عملکرد را در یک وب سایت امکان می دهد. علاوه بر این، توابع متعددی وجود دارد که مردم برای ایجاد شماره در حساب کاربری GA استفاده می کنند. این ترافیک در داشبورد سایت شما منعکس نمی شود.

دلیل رفع هرزنامه

انگیزه های بسیاری در پشت هرزنامه جستجوگر جستجوگر وجود دارد. بسیاری از مردم از این روش ها برای معیارهای جعلی استفاده می کنند و منابع قانونی ایجاد می کنند. به عنوان مثال، بعضی از دلایل این حملات مخرب از اسپم ارجاع دهنده عبارتند از:

1. افزایش بازدید وب

اکثر افراد از اسپم ارجاع استفاده می کنند تا بازدیدکننده های وب خود را بهبود بخشند. آنها تن از ترافیک را به وب سایت ها ارسال می کنند تا شانس شخصی را برای کلیک روی لینک خود افزایش دهند. بازی پایان آن معمولا با یک پلت فرم وابسته یا حتی یک شبکه تبلیغاتی مرتبط است. آنها امیدوارند که از بازدیدکنندگان، که در حوزه های اسپم خود ظاهر می شوند، کمیسیون بگیرند.

2. حملات مخرب

در برخی موارد، افراد ممکن است رایانه های قربانی آسیب پذیر را هدف قرار دهند. ممکن است از توابع call-to-action استفاده شود و رایانه قربانی آنها را با یک ویروس آلوده کند. چنین حملاتی به تقلب در اینترنت کمک می کند مانند سرقت کارت اعتباری و دیگر حملات اینترنتی مخرب.

3. رتبه بندی جستجو

در موارد استثنایی، برخی افراد ممکن است به دنبال افزایش رتبه بندی وب سایت خود ثانیه باشند. در این موارد، مردم سعی می کنند الگوریتم های موتور جستجوی را برای رتبه بندی یک وب سایت برای اولین بار فریب دهند. این شامل بازدیدهای اینترنتی می شود تا اطمینان حاصل شود که کل سایت در SERPs برخی از صفحات وب خاص ظاهر می شود Source .

November 29, 2017