Back to Question Center
0

Semalt Expert در بهترین فرود و آمپر؛ صفحات صفحه فروش برای کاربران WordPress

1 answers:

اگر سایت وردپرس و یا کسب و کار آنلاین شما به شدت در حال رشد است، شما باید در اسرع وقت به تمرد وردپرس خود احتیاج داشته باشید. برای این کار، به یک تم حق بیمه طراحی شده و یک صفحه فرود شگفت انگیز نیاز خواهید داشت. دو نوع مختلف از صفحات فرود وجود دارد: صفحات تولید سرب و از طریق صفحات فرود کلیک کنید. یک سایت تجارت الکترونیک آنلاین باید کاربر پسند و با طراحی با کیفیت باشد - ddos vps windows free. مهمتر از همه، لازم است صفحات فروش کارآمد داشته باشید. بدون تم حق بیمه یا سفارشی وردپرس، شما قادر نخواهید بود تا بیشتر و بیشتر مشتریان را جذب کنید، زیرا کاربران در هنگام تلاش برای خرید در وب سایت خود احساس نا امیدی و ناراحتی می کنند.

الیور کینگ، متخصص برتر از Semalt ، در اینجا نگاهی به لیست بهترین صفحه های صفحه فرود و صفحه های فروش صفحات برای کاربران وردپرس می دهد:

01. سولپنر:

این موضوع توسط FancyThemes توسعه یافته است و دارای صفحات قدرتمند و شگفت انگیز است که برای افزایش مکالمات خود طراحی شده اند. این موضوع، تایپوگرافی شیک و تصاویر بزرگ را در بر میگیرد و به ما در دستیابی به معیارهای صفحات فرود بالا تبدیل می شود. علاوه بر این، هیچ وقت درآمد کسب و کار ما را افزایش نمی دهد. صفحات فرود Solopreneur بخشی از این کل موضوع هستند؛ این بدان معناست که شما مجبور نیستید که پول و زمان را به ادغام صفحات جداگانه ای با این موضوع اختصاص دهید.

02. JustLanded:

03 Launchit:

Launchkit یکی از بهترین صفحه های صفحه فرود و صفحه های فروش صفحات وردپرس است. این باعث می شود مورد جامد برای خود و می شود به هر سایت تجارت الکترونیک به راحتی تنظیم شده است. این موضوع به شما کمک می کند که پروژه های خود را با دادن گزینه های متنوعی به شما نشان دهید. این قطعا صفحات فرود کیفیتی را برای شما ایجاد خواهد کرد و منجر به تعداد زیاد خواهد شد. این موضوع قدرتمند و مسئول اجازه می دهد تا شما را به اجرای پیکربندی های مختلف و گزینه های تست A / B، اطمینان از پاسخ به تمام اندازه صفحه نمایش

چه چیزی باعث می شود صفحه تمیز صفحه

یکی از مهمترین مواردی که در صفحه اصلی یا صفحه صفحه فروش جستجو می شود، کدامیک موضوع را توسعه داده است و حق بیمه یا رایگان است. WooCommerce یکی از بهترین و معروف ترین تم های وردپرس است و دارای بسیاری از ویژگی های مانند تصاویر با وضوح بالا، انعطاف پذیری برای سفارشی، و پاسخگو به تمام اندازه صفحه نمایش است. اطمینان حاصل کنید که موضوع انتخاب شده دارای مشخصات زیر است:

  • گزینه هایی برای ایجاد مناطق عضویت و صفحات فرود
  • نمایش قابل توجهی از محتوای وب مانند نمایش اسلاید و فضای ارائه
  • باید با تمام دستگاه های با قطعنامه های مختلف سازگار باشد.
  • این باید ویژگی های SEO را در اختیار شما قرار دهد تا سایت شما را به نتایج موتور جستجو پیوند دهد.

نتیجه گیری و اضافی اضافی را در نظر بگیرید:

هنگامی که موضوع را انتخاب کرده اید، مجبورید روی طرح و ترکیب رنگ آن کار کنید و اطمینان حاصل کنید که موضوع مطابق با نیازهای سایت و کسب و کار شماست. از لحاظ فنی، زیبایی تم وردپرس و گزینه های آن بسیار اهمیت دارد. شما می توانید چند پلاگین برای بهبود رتبه سایت خود و ارائه اطلاعات مفید برای خوانندگان خود را به آنها را به مشتریان خوشحال نصب کنید

November 30, 2017