Back to Question Center
0

Semalt Expert در فرم Caldera، پلاگین قدرتمند برای سایت های WordPress توسعه یافته است

1 answers:

هرزنامه مخاطب باعث تحریک و آزار دهنده می شود و باعث ایجاد خطرات امنیتی در وبلاگ یا وب سایت شما می شود. بنابراین، اگر شما از فرم های Caldera استفاده می کنید، مسدود کردن هرزنامه و حفظ فرم تماس با ما باید اولویت شما باشد. آرتم ابگاریان Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری توضیح می دهد که برای فعال کردن برنامه های جامع و قدرتمند ضد هرزنامه برای فرم تماس، ابتدا باید یک فرم کاملا جدید ایجاد کنید. پس از انجام این کار، ابزار ضد اسپم برای جلوگیری از هرزنامه ها و حملات بتای شما، کار خواهد کرد.

چه کاری باید انجام دهید اگر شما اسپم با فرم کالدرا

اگر با فرم Caldera Forms خود از افزونه predefined pot plug-in استفاده می کنید و به درستی کار نمی کند، راه هایی برای خلاص شدن از هرزنامه ها بلافاصله وجود دارد:

  • اول از همه، شما باید ترجیح دهید با استفاده از مسدود کننده وردپرس به خوبی مدیریت شده و سازماندهی شود که تضمین می کند که تمام ربات ها و عنکبوت ها از دسترسی به وب سایت شما جلوگیری کنند. ما پیشنهاد می کنیم از WPEngine و Pantheon در این زمینه استفاده کنید.
  • همچنین می توانید از خدمات ایمیل استفاده کنید که به طور خودکار هرزنامه را مسدود می کند. ما فرم Caldera Pro For Caldera Forms و SendGrid را برای همه ایمیل های دیگر پیشنهاد می کنیم..
  • با استفاده از پلاگین ضد هرزنامه نیز مناسب است. صدها هزار پلاگین ضد اسپم در دایرکتوری وردپرس پلاگین وجود دارد و شما می توانید پلاگین مربوطه را انتخاب کرده و آنها را در اسرع وقت نصب کنید

در مورد زمینه reCaptcha چه؟

همچنین خوب است که یک reCaptcha بسازید و از نظرات اسپم در وب سایت خود جلوگیری کنید. این ممکن است به درستی با فرم Caldera کار نکند، بنابراین شما باید تنظیمات خود را به صورت دستی تنظیم کنید. ایمن است که بگوییم reCaptcha کمتر موثر و مفید است از پلاگین های پیش فرض ضد هرزنامه ذکر شده در زیر

فرم Caldera ضد اسپم:

اگر شما یک وبسایت وردپرس دارید، باید این افزونه را در اسرع وقت نصب کنید تا از فرم های Caldera از هرزنامه و ویروس جلوگیری شود. این افزونه کاربر پسند و وبسایت است که رایگان است و دارای ده ها ویژگی است. با استفاده از آن، می توانید به دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه ایجاد یک فرم تماس زیبا دسترسی پیدا کنید. این پلاگین، سازندگان فرم کشیدن و رها کردن، گزینه های پیش نمایش زنده، الگوها برای تسریع ایجاد فرم را ارائه می دهد و در عرض چند ثانیه به ایجاد فرم های واکنشی کمک می کند.

پاک کردن بحث ضد هرزنامه:

این پلاگین وردپرس را می توان با فرم Caldera خود یکپارچه و به جلوگیری از هرزنامه در بخش نظرات کمک می کند. بهترین بخش این است که آن را در نسخه های رایگان و حق بیمه می آید؛ این به این معنی است که نسخه رایگان برای کسب و کارهای کوچک و وبلاگهای خصوصی مناسب است و نسخه برتر برای وب سایت های بزرگ و مارک های آنلاین عالی است. گزینه فرم های گرانشی آن را می توان برای ویرایش فرم های موجود خود و به آنها یک نگاه قدرتمند و فوق العاده ای

زنبور عسل ضد اسپم:

این پلاگین وردپرس جامع و مفید برای فرم Caldera است. این خدمات رایگان ضد هرزنامه را فراهم می کند و میلیون ها نصب فعال در اینترنت دارد. فرم تماس 6 همچنین می تواند با استفاده از این افزونه ویرایش شود و کاربر پسند باشد. علاوه بر این، تعداد زیادی از پسوندهای موجود برای کاربران وجود دارد و شما می توانید این افزونه را طبق نیاز و انتظارات خود سفارشی کنید. این همچنین شامل پشتیبانی reCaptcha می باشد و می تواند برای شما ارسال فرم فرم Ajax را انجام دهد Source .

November 30, 2017