Back to Question Center
0

Semalt Expert در ایجاد انواع پست سفارشی در وردپرس - ؛ 4 مرحله آسان

1 answers:

انواع پست های سفارشی پست های اساسی هستند که مجموعه های مختلفی از پارامترهای تعیین شده در کد را دارند. پس از انتشار وردپرس 3.0، شما می توانید انواع پست های سفارشی خود را آسان کنید - mã¶bel umzug transport. اگر شما آنها را با موفقیت و با پارامترهای مناسب ایجاد کنید، شما یک منطقه سفارشی در داشبورد خود خواهید داشت و می تواند کسب و کار شما را افزایش دهد. درست است که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا بسیار قدرتمند است که گزینه های مختلف وبلاگ را ارائه می دهد. در طول سالها، آن را به یک پلت فرم بزرگ تبدیل شده است و به ما امکان ساخت وب سایت های اصلی و حرفه ای را می دهد. ویژگی های جدید هر روز اضافه می شوند، مانند منوهای سفارشی، انواع پست ها، فرمت های پست و ویدجت ها

اگر می خواهید محتوای وب خود را به دسته های مختلف بر اساس ساختار و طرح سایت خود تقسیم کنید، باید انواع پست های سفارشی ایجاد کنید. در داخل وردپرس شما می توانید دسته ها، پست ها و برچسب ها توسط نویسندگان خاص تعریف کنید. شما همچنین می توانید تصاویر را اضافه کنید و اعتبار سایت خود را، و همه این به دلیل نوع پست سفارشی است.

در اینجا الیور کینگ، متخصص برتر از Semalt ، چهار مرحله ساده برای ایجاد انواع پست های سفارشی در وردپرس را مورد بحث قرار داده است.

مرحله 1 - نوع پست

را ثبت کنید

اولین گام این است که نوع پست را ثبت کنید. برای این، شما باید فایل functions.php را باز کنید و کارهای خاصی را در آن اضافه کنید..شما باید مطمئن شوید که کد در تگ پی اچ پی وارد شده است. کد های مختلفی وجود دارد که می تواند در اینجا اضافه شود، اما رایج ترین کدها عبارتند از:

  • function movie_reviews_init - این به ما کمک می کند تا توابع جدید را در انواع پست های سفارشی ایجاد کنیم. این کد عمدتا در فایل functions.php قرار دارد.
  • Label - این کد توصیفی باید با دقت در فایل پی اچ پی قرار گیرد. وردپرس بعد از استفاده از اطلاعات ذکر شده در این کد برای تعریف پست های سفارشی شما استفاده می کند.
  • show_ui - این کمک می کند تا رابط کاربری پیش فرض ایجاد کند و به مدیریت پست های سفارشی در پنل مدیریت کمک می کند. شما همچنین می توانید بر اساس الزامات خود درست یا غلط تنظیم کنید.

مرحله 2 - تست همه چیز

هنگامی که نوع پست سفارشی را در فایل functions.php تعریف می کنید، باید به داشبورد وردپرس بروید تا بررسی کنید که آیا همه چیز درست انجام شده است. اگر همه چیز به درستی انجام شود، آیتم های منو جدید را در سمت چپ صفحه نمایش به نام بررسی فیلم ها خواهید دید. روی این گزینه کلیک کنید و انواع مختلف پست سفارشی را ببینید. روی گزینه Add New کلیک کنید و روی نمایش پست های سفارشی خود کار کنید. اگر بر روی گزینه نمایش پست کلیک می کنید، خواهید دید که پست های سفارشی شما در صفحه اصلی ظاهر می شود.

مرحله 3 - قالب سفارشی نوع پست

اگر شما از قالب فعلی پست های سفارشی خود راضی نیستید، می توانید فایل جدید به نام page-movie-reviews.php را در داخل پوشه موضوع ایجاد کنید تا تم تغییر شود. در داخل این پوشه، قبل از ذخیره تنظیمات، باید یک کد خاص را وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که کد را به درستی وارد کرده اید و برای بررسی اینکه آیا همه چیز دقیق است یا خیر، به ناحیه مدیریت بروید. گزینه ای از قالب جدید خود را در بخش ویژگی های صفحه ظاهر می شود.

مرحله 4 - اضافه کردن گزینه های بیشتر

اگر وب سایت شما در مورد سرگرمی یا فیلم باشد، می توانید چند فیلم بررسی کنید. برای این، شما باید اندازه ریز عکسهای فیلم را از حساب وردپرس تنظیم کنید. شما مجموعه ای از بررسی ها را خواهید دید که می توانند براساس نوع پست سفارشی شما تنظیم و مرتب شوند.

November 29, 2017