Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونه از botnet تروجان خلاص شوید

1 answers:

بوت نت تروجان هنگامی که اقدامات امنیتی شما معتبر و قابل اطمینان نیست گسترش می یابد. کاربران بسیار باارزش ممکن است پیوندی از فرستندگان ناشناخته دریافت کنند که وانمود می کنند که بی گناه هستند و می خواهند شما را در برخی از معاملات آنلاین دخالت کنند. برای این، آنها از شما می خواهند بر روی پیوندهای خاص کلیک کنید که ایمن نیستند. عفونت های تروجان عمدتا از طریق پیوست ها و پیوندهای مشکوک پخش می شوند. آنها حاوی عوامل ربات هستند که در سیستم شما نصب شده اند و آن را مانند زامبی ها می بینند - boat free values. جک میلر، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که بیشتر موارد بوت نت تروجان گزارش شده است که سیستم ها تحت تاثیر یک روت کیت خاص یا اسب تروجان قرار می گیرند یا زمانی که کد مخرب در سیستم های کامپیوتری نفوذ کرده و تبدیل به بخشی از حافظه آن

این عفونت ها چگونه گسترش می یابد؟

درست مانند سایر برنامه ها، تروجان های تروجان به طور تصادفی به طور تصادفی گسترش می یابند و تعداد زیادی از دستگاه های کامپیوتری را به خطر می اندازند. این برنامه ها بخشی از دستگاه رایانه شما می شوند و به شما اطلاع نمی دهند که آنها به طور فعال برخی از وظایف غیرقانونی را انجام می دهند. برای اکثر قطعات، تروجان ها و تروجان ها باعث ایجاد ورودی های پیکربندی شده در دستگاه شما می شوند و عملکرد کلی آن ها را مختل می کند.

نحوه حذف botnets تروجان از سیستم شما

متاسفانه هیچ راهی برای جلوگیری از ورود تروجان ها و دیگر رباتها وجود ندارد، اما شما می توانید آنها را از طریق رایانه خود در پنج روش مختلف حذف کنید.

روش شماره 1: استفاده از Autoruns

روش شماره 2: پاک کردن کش

پس از نصب این برنامه، فراموش نکنید که حافظه پنهان خود را پاک کنید. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که اکثر تروجان های تروجان حتی زمانی که آنها را حذف کرده اند، قطعات خود را پشت سر می گذارند. بنابراین تمیز کردن حافظه پنهان اطمینان می دهد که تمام قطعات آنها نیز حذف می شوند و شما نیازی به اجرای سایر اقدامات امنیتی ندارید.

روش شماره 3: نصب برنامه های آنتی ویروس یا ضد تروجان و به روز رسانی آنها

شما نباید فراموش کنید که برنامه های ضد ویروس و ضد تروجان نصب کنید و هر روز آنها را به روز نگه دارید. این برنامه ها به شما کمک می کند تا تمام تروجان های تروجان را حذف کنید و همچنین حملات DoS به شدت جلوگیری می شود. اطمینان حاصل کنید که شما تکه های امنیتی خود را به روز نگه دارید و احساس تردید برای خرید نسخه های پرداخت شده خود را برای ویژگی های اضافی و ویژگی های.

برنامه های ضد ویروس و ضد ویروس نرم افزار

Kaspersky، ESET Nod32، Avast، AVG، BitDefender، Antivir، و Trend Micro رایج ترین برنامه های آنتی ویروس شما می توانید امتحان کنید. برنامه های ضد تروجان عبارتند از Malwarebytes، Emsisoft و Zemana. شما می توانید هر یک از این برنامه های آنتی ویروس یا ضد تروجان را دانلود و استخراج کنید تا از شر تروجان ها در چند دقیقه خلاص شوید. همه آنها اطلاعاتی در مورد چگونگی آلوده کردن تروجان ها به سیستم شما را نشان می دهند و نباید فراموش کنید هر بار که کامپیوترتان را روشن می کنید، اسکن را اجرا کنید.

November 29, 2017