Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد که چگونه از رایانه شما محافظت می کند

1 answers:

نیک چایکوفسکی Semalt مدیر موفقیت مشتری، اظهار داشت که ایمیل های هرزنامه برای هر کاربر اینترنتی، یک چیز معمولی است. اکثر کاربران اینترنت هر روز ایمیل های هرزنامه هر روز دریافت می کنند که معمولا به پوشه هرزنامه دسترسی دارند. با تشکر از فیلترهای اسپم مدرن امروز، کاربران می توانند بیشترین ایمیل های اسپم را حذف کنند. ممکن است درباره منبع و انگیزه این ایمیل های اسپم تعجب کنید. در اغلب موارد، این ایمیل ها از یک بوت نت است - best computer monitoring system. بوتنت ها یکی از بدترین تهدیدات امنیتی امنیتی مرورگر هستند. در تازه ترین گزارش، FBI گزارش داد که در ایالات متحده 18 کامپیوتر در هر ثانیه هکرها به خطر انداختند.

یک botnet چیست؟

یک botnet شامل بسیاری از کامپیوترهای زامبی است که تحت کنترل یک مهاجم هستند، معمولا بدون اطلاع قبلی مالک. مهاجم یک ربات را ایجاد می کند و آن را به این رایانه های شخصی می فرستد. از اینجا، آنها می توانند فرمان و کنترل سیگنال های C & C را از یک سرور ارسال کنند. یک کامپیوتر که توسط این بدافزار آلوده شده است دیگر تحت فرمان مالک نیست. مهاجم می تواند یک فرمان را مانند یک حمله DDoS بر روی یک وب سایت خاص اجرا کند. این ربات واحد عملیاتی یک botnet را تشکیل می دهد. از برنامه نویسی این برنامه، مهاجم کلاه سیاه را استخدام می کند بازاریابی دیجیتال بدین معناست که آن را بر روی یک کامپیوتر قربانی نصب کنید. بعضی از ترفندهایی که آنها استفاده می کنند عبارتند از طعمه و سوئیچ تبلیغات است.برای مثال، برنامه های فیس بوک از منابع مخرب معمولا حاوی فایل های آلوده هستند برخی از موارد دیگر، این افراد ایمیل های اسپم ارسال می کنند. برخی از این ایمیل ها شامل تروجان ها، فایل های آلوده یا فایل های ضمیمه می باشند. پس از نصب نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر قربانی، مهاجم باید از یک برنامه سرویس گیرنده در یک مکان از راه دور برای ارسال دستورالعمل ها به ربات ها استفاده کند. یک شبکه از بوت نت ها می تواند شامل بیش از 20000 ربات مستقل باشد که یک کار مشابه را انجام می دهد. مهاجم سپس عفونت را به یک سرور فرمان و کنترل (C و C) می فرستد:

  • C & C به ربات: این روش شامل ارسال دستورالعمل به شبکه از رباتها و دریافت آنها به طور مستقیم به سرور است. این یک مدل عمودی ارتباطات است.
  • همکار به همکار ربات می تواند به طور مستقیم با یک ربات دیگر ارتباط برقرار کند. این یک راه افقی برای ارسال دستورالعمل ها و دریافت بازخورد است. در این روش، کارشناسی ارشد می تواند بوت نت را کنترل کند.
  • ترکیبی: این تاکتیک ترکیبی از دو روش فوق است.

پس از راه اندازی یک بوت نت موفق، مهاجم می تواند جرایم اینترنتی مانند سرقت اطلاعات شما را انجام دهد. اطلاعات شخصی مانند ایمیل و گذرواژهها میتواند از طریق این ابزارها نشت کند. معمولا، سرقت کارت اعتباری، و همچنین از دست دادن کلمه عبور، از طریق حملات بوت نت رخ می دهد. کاربران که دادههای حساس مانند اطلاعات ورود به سیستم، اطلاعات مالی و همچنین اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین را برای حمله به این هکرها ذخیره می کنند، ذخیره می کنند.

November 29, 2017