Back to Question Center
0

Semalt Expert: چطور می توانم نظرات اسپم در وردپرس حذف کنم؟

1 answers:

نظرات اسپم یک مشکل عمده برای مدیران وب و وبلاگ نویسان است. اگر شما یک وبلاگ یا سایت وردپرس را ایجاد کرده اید، ممکن است با این تهدید آشنا شوید و ممکن است بخواهید نظرات و نظرات هرزنامه را حذف کنید و جلوگیری کنید. طیف گسترده ای از ابزارهای محافظت از نظرات اسپم و دفاع و پلاگین ها در اینترنت وجود دارد. برخی از افراد به صورت دستی این نظرات را حذف می کنند، در حالی که دیگران پلاگین ها یا برنامه های مربوطه را نصب می کنند.

جک میلر، متخصص برتر از Semalt ، در اینجا در مورد برخی نکات مفید در این زمینه توضیح می دهد - intertops casino.

نظر Akismet Spam Fighter:

تا کنون، Akismet بهترین اسپم نظرات جنگنده آنلاین است. وب سایت و وبلاگ های وردپرس آن را به طور پیش فرض نصب کرده اند، و Akismet با استفاده از الگوریتم های گوناگون همراه با پایگاه داده ایجاد شده توسط جامعه، می داند کدام نظرات جعلی و هرزنامه است و کدام یک مشروع هستند. برای فعال سازی Akismet در سایت وردپرس، باید به قسمت Plugins بروید و بر روی دکمه Activate کلیک کنید. هنگامی که Akismet فعال می شود، می بینید که نظرات هرزنامه به قسمت پنل نظرات هدایت می شوند، به این معنی که آنها در وبلاگ یا وب سایت شما نمایش داده نخواهند شد. هر نظر باید از شبکه Akismet استفاده کند و اطلاعات بی فایده به طور خودکار به پایگاه داده ایجاد شده توسط جامعه اضافه می شود.

اگر نمی خواهید از این پلاگین وردپرس استفاده کنید، چند قدمی وجود دارد که وعده می دهد که تکه های بزرگ را از تحریک شما و ورود به بخش نظرات در انتظار منتظر بمانید..

1. فله حذف نظرات اسپم:

اگر شما چندین نظر هرزنامه دریافت کرده اید، وقت آن است که تمام آنها را حذف کنید و از ورود آنها به آینده جلوگیری کنید. برای این، شما باید این مراحل ساده را دنبال کنید:

  • نصب پلاگین حذف نظرات در انتظار را در سایت وردپرسی خود
  • برو به نظرات -> حذف منطقه منتظر نظرات و کلیک بر روی دکمه حذف حذف در انتظار نظرات
  • این افزونه تمام نظرات بی معنی و بی فایده را در یک مرحله حذف می کند

2. کلمات کلیدی لیست نظرات دلخواه را اضافه کنید:

زمان برای جلوگیری از نظرات هرزنامه آینده از ورود به سایت شما و تحریک شما:

  • بازنویسی نظرات وردپرس لیست سیاه کلمات کلیدی در داشبورد وردپرس
  • لیست کامل کلمات کلیدی اسپم شناخته شده و ناشناخته را کپی کنید
  • در داشبورد وردپرس خود، به قسمت تنظیمات -> Discussions بروید و آن کلمات کلیدی را در منطقه Comment Blacklist بگذارید
  • تغییرات را قبل از بستن پنجره خود ذخیره کنید

3. تنظیمات وردپرس را نابود کنید:

تنظیمات بحث از وبلاگ وردپرس را می توان به عنوان مورد نیاز خود را تنظیم کنید. شما همچنین می توانید منطقه اطلاعیه ها را غیرفعال کنید و بلافاصله از هرزنامه ها خلاص شوید.

4. از پلاگین های Anti-Spam مانند Akismet استفاده کنید:

درست مانند Akismet، وردپرس دارای ده ها تن از پلاگین های ضد اسپم برای بهره گیری از آن است. اکثر این پلاگین ها رایگان هستند و می توانند به شما کمک کنند بدون هیچ گونه توضیح بی فایده خلاص شوید. اطمینان حاصل کنید که پلاگین خود را به روز کرده اید و آن را با یک نسخه جدید جایگزین کرده اید زیرا اسپم ها و هکرها همیشه به دنبال تکنیک های جدید و راه هایی برای جلب تعداد زیادی سایت هستند. افزونه API دقیقا مانند Akismet کار می کند و می تواند از قسمت دایرکتوری Plugin نصب شود.

نتیجه گیری - شما انجام می شود:

نصب افزونه خیلی سخت نیست، و بسیاری از مردم عقیده دارند که Akismet با نظرات اسپم برخورد می کند. علاوه بر این، این افزونه سبک وزن است، دارای بسیاری از ویژگی های، و رایگان برای استفاده است.

November 30, 2017