Back to Question Center
0

Semalt Expert از اسلام آباد ndash؛ موتور جستجوگر عنکبوت ها و روبات ها چیست؟

1 answers:

عنکبوت موتور جستجو نیز به عنوان خزنده و ربات شناخته می شود. این ها برنامه های کوچک و اتوماتیک هستند که موتور جستجوی آنها با استفاده از محتوای آن در وب جهانی به روز می شود. عنکبوت به طور مداوم صفحات وب جدید و تازه ای را جستجو می کند. مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، اطمینان می دهد که صفحات نتیجه موتور موتور، همانند پایگاه داده کتابخانه است.

عنکبوت ها، ربات ها و خزندگان وب چیست؟

گوگل، بینگ، یاهو و سایر شرکت های موتور جستجو از برنامه های کوچک و خودکار به نام ربات های موتور جستجو یا عنکبوت ها یا خزنده های وب استفاده می کنند. همانطور که می بینید گوشه گرد و خاکی خانه شما، موتورهای جستجو، خوشه های وب سایت را مشاهده می کنند. عنکبوت همه پیوندهای مرتبط را خزنده می کند، بی سر و صدا حرکت می کند، هیچ چیزی را توزیع نمی کند و از تمام گوشه های وب عنکبوت دیدن می کند. ما نمی توانیم این حقیقت را نادیده بگیریم که عنکبوت ها دارای توانایی های کم و ابتدایی هستند، به این معنی که آنها در عملکردهای خود محدود هستند..آنها همانند مرورگر وب خود را کار می کنند و کدهای متن HTML را از صفحات وب خواندند. علاوه بر این، عنکبوت ها نمیتوانند تصاویر GIF و JPG را ببینند و از وظایف خود برای استفاده از کدهای جاوااسکریپت خاص استفاده کنند. از سوی دیگر، خزنده های وب یا روبات ها از توابع رابط، مانند ورود گذرواژه ها و کلیک روی دکمه های فانتزی که ممکن است در وبلاگ یا وب سایت شما داشته باشند، فراخوانی می کنند. برخی از سایت های معروف و پرطرفدار صفحات تولید شده به صورت پویا در داخل URL های خود را استفاده می کنند و اکثر صفحات محتوای متحرک و چند رسانه ای توسط عنکبوت ها و روبات هایی که سعی در فهرست صفحات وب ندارند، به چشم نمی آیند.

چگونه عنکبوت موتور جستجو کار می کند؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه عنکبوت موتور جستجوگر کار می کنند، شما باید آنها را به عنوان ربات های جستجو خودکار اطلاعات در نظر بگیرید. ما قبلا به شما گفته بودیم که عنکبوت ها اینترنت را برای پیدا کردن لینک ها و صفحات وب جدید و به روز رسانی می کنند. هنگامی که محتوای خود را به موتورهای جستجو ارسال می کنید، شما به لیست عنکبوت اضافه می شود و آنها محتوای خود را برای تایید کیفیت آن مشاهده می کنند. صفحات وب شما حتی زمانی که شما آن را ارسال نمی کنید به عنوان عنکبوت می توانید صفحات خود را از سایت های دیگر پیدا کنید. بدون تردید، آنها عملکرد های مختلفی را انجام می دهند و اجباری برای ساختن کتابخانه لینک ها از دیگر سایت های معروف به وب سایت شما می باشد.

چگونه روبات ها و عنکبوت ها صفحات وب شما را بازدید می کنند؟

همه موتورهای جستجو دارای پایگاه داده خاص خود هستند، بنابراین فرکانس بازدیدکننده ها از یک موتور جستجو به دیگر متفاوت است. رشد عظیمی از وب سایت ها و وبلاگ های منحصر به فرد و جدید باعث شد تا این فرایند را بسیار کند کرده، اما نگران نباشید زیرا عنکبوت موتور جستجوگر هواپیماهای بدون سرنشین در ماموریت های خود هستند. آنها قطعا وب سایت و محتوای شما را از لینک خود یا از لینک ها به سایت های دیگر پیدا خواهند کرد. هنگامی که سایت شما به پایگاه داده های کتابخانه افزوده می شود، ربات ها و عنکبوت ها به طور مداوم از آن دیدن می کنند تا ببینید آیا محتوای به روز شده است یا خیر. تمام مدیران وب و وبلاگ نویسان باید بدانند کدام صفحات وب عنکبوت موتور جستجو بازدید کرده اند. برای این کار باید گزارش های ورود سرور خود را در حساب Google Analytics بررسی کنید Source .

November 29, 2017