Back to Question Center
0

Semalt: فیلترهای اسپم رایگان برای ویندوز

1 answers:

محافظت از صندوق ورودی ما از هرزنامه و بدافزارها و ویروس های ورودی بسیار دشوار است. با این حال، با یک فیلتر هرزنامه، می توانید از آسیب های نرم افزارهای مخرب و ویروس ها و سیستم عامل جلوگیری کنید. ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما ارائه می دهد که نگاه کنید به فیلتر های اسپم رایگان برای ویندوز:

اسپامیهیلاتور:

یکی از بهترین و کارآمدترین فیلترهای اسپم است. Spamihilator یک برنامه آسان برای استفاده و جذاب است که با تمام مشتریان ایمیل کار می کند. این نرم افزار توسط فیلترهای Bayesian Filters توسعه یافته است و دارای رتبه رضایت بخش در اینترنت است. Spamihilator کمک می کند بیش از 90 درصد از پیام های هرزنامه را قبل از رسیدن به صندوق ورودی خود حذف کنید. این که آیا شما از شناسه یاهو، MSN ID یا حساب Gmail استفاده می کنید، می توانید این فیلتر هرزنامه را به آسانی و راحت نصب و ادغام کنید. این ابزار بسیار قابل تنظیم است و می تواند با هر دو سیستم عامل 30 بیتی و 60 بیتی کار کند.

Spamfence:

Spamfence یکی از بهترین فیلترهای اسپم رایگان در اینترنت است. این یک راه آسان، راحت و سریع برای خلاص شدن از ایمیل های اسپم است. علاوه بر این، این به فیلتر کردن ویروس های ما کمک می کند و از eXpurgate برای انجام کارهای خود استفاده می کند. eXpurgate یک گزینه از Spamfence است که صندوق پستی خود را برای یک عمر محافظت می کند.

SpamExperts:

ابزار SpamExperts به شناسایی و حذف هرزنامه های ایمیل کمک می کند..این ابزار کارآمد با تمام شناسه های ایمیل کار می کند و هر برنامه ای را به طور کامل تنظیم می کند. این می تواند به صورت محلی و در ابرها مستقر شود و پیام های خروجی و ورودی را نظارت کند. SpamExperts به دلیل رابط کاربر پسند و تعداد زیادی از گزینه ها، محبوبیت زیادی به دست آورد.

K9:

K9 دقیقا، دقیق و آسان برای استفاده از فیلتر ایمیل اسپم برای ویندوز است. این ابزار با حساب POP، شناسه Gmail، شناسه یاهو و Rediff.com کار می کند. این به شما امکان می دهد همه ی ویژگی های آن را از طریق یک داشبورد کاربر پسند دسترسی یابید، جایی که می توانید تنظیمات ایمیل های خود را تنظیم کنید و می توانید از اسپم ها برای فرستادن ایمیل های بی فایده و مخرب

جلوگیری کنید.

G-Lock Spam Combat:

می توان گفت که G-Lock SpamCombat ابزار جامع، صالح و مفید است که به طور مرتب ایمیل های هرزنامه را فیلتر می کند. این کار از لیست سیاه لیست DNS برای انجام اقدامات خود استفاده می کند. G-Lock SpamCombat دارای یک فیلتر ایمیل پیش فرض است که مانع از هرزنامه و پیام های مخرب از ایجاد مشکلات برای شما می شود. برخی از ویژگی های برجسته آن عبارتند از فیلترهای پیچیده، لیست سفید، فهرست سیاه، اعتبار سنجی های HTML، فیلترهای DNSBL و فیلترهای بیزی. شما می توانید هر یک از این گزینه ها را انتخاب کنید و آنها را با ویندوز، IMAP و POP3 ادغام کنید.

MailWasher رایگان:

این درست است که MailWasher Free یک برنامه فیلتر کردن هرزنامه برای انعطاف پذیر، مفید و مفید و زیبا برای ویندوز است. این ابزار رایگان را می توان با شناسه های متعدد ایمیل یکپارچه کرده و از نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در عرض چند ثانیه فیلتر شده است. این رابط کاربر پسند و گزینه هایی مانند فیلتر کردن اسپم و فیلتر کردن ایمیل با POP3، AOL، IMAP و Gmail در یک روش بهتر است.

SpamWeasel:

SpamWeasel بهترین است برای زبان برنامه نویسی تمام عیار آن است که آن را برای فیلتر کردن داده های بی فایده و ایمیل استفاده می شود. این یکی از قوی ترین برنامه ها برای هر دو ایمیل و سیستم عامل شماست. این فیلترهای جدید را برای شما فراهم می کند تا از ورود پیام های بی معنی در طول روز جلوگیری کنید Source .

November 30, 2017