Back to Question Center
0

Semalt: فیلترهای اسپم رایگان برای ویندوز

1 answers:

محافظت از صندوق ورودی ما از هرزنامه و بدافزارها و ویروس های ورودی بسیار دشوار است. با این حال، با یک فیلتر هرزنامه، می توانید از آسیب های نرم افزارهای مخرب و ویروس ها و سیستم عامل جلوگیری کنید. ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما ارائه می دهد که نگاه کنید به فیلتر های اسپم رایگان برای ویندوز:

اسپامیهیلاتور:

یکی از بهترین و کارآمدترین فیلترهای اسپم است. Spamihilator یک برنامه آسان برای استفاده و جذاب است که با تمام مشتریان ایمیل کار می کند. این نرم افزار توسط فیلترهای Bayesian Filters توسعه یافته است و دارای رتبه رضایت بخش در اینترنت است. Spamihilator کمک می کند بیش از 90 درصد از پیام های هرزنامه را قبل از رسیدن به صندوق ورودی خود حذف کنید - como agregar repositorios fedora. این که آیا شما از شناسه یاهو، MSN ID یا حساب Gmail استفاده می کنید، می توانید این فیلتر هرزنامه را به آسانی و راحت نصب و ادغام کنید. این ابزار بسیار قابل تنظیم است و می تواند با هر دو سیستم عامل 30 بیتی و 60 بیتی کار کند.

Spamfence:

Spamfence یکی از بهترین فیلترهای اسپم رایگان در اینترنت است. این یک راه آسان، راحت و سریع برای خلاص شدن از ایمیل های اسپم است. علاوه بر این، این به فیلتر کردن ویروس های ما کمک می کند و از eXpurgate برای انجام کارهای خود استفاده می کند. eXpurgate یک گزینه از Spamfence است که صندوق پستی خود را برای یک عمر محافظت می کند.

SpamExperts:

ابزار SpamExperts به شناسایی و حذف هرزنامه های ایمیل کمک می کند..این ابزار کارآمد با تمام شناسه های ایمیل کار می کند و هر برنامه ای را به طور کامل تنظیم می کند. این می تواند به صورت محلی و در ابرها مستقر شود و پیام های خروجی و ورودی را نظارت کند. SpamExperts به دلیل رابط کاربر پسند و تعداد زیادی از گزینه ها، محبوبیت زیادی به دست آورد.

K9:

K9 دقیقا، دقیق و آسان برای استفاده از فیلتر ایمیل اسپم برای ویندوز است. این ابزار با حساب POP، شناسه Gmail، شناسه یاهو و Rediff.com کار می کند. این به شما امکان می دهد همه ی ویژگی های آن را از طریق یک داشبورد کاربر پسند دسترسی یابید، جایی که می توانید تنظیمات ایمیل های خود را تنظیم کنید و می توانید از اسپم ها برای فرستادن ایمیل های بی فایده و مخرب

جلوگیری کنید.

G-Lock Spam Combat:

می توان گفت که G-Lock SpamCombat ابزار جامع، صالح و مفید است که به طور مرتب ایمیل های هرزنامه را فیلتر می کند. این کار از لیست سیاه لیست DNS برای انجام اقدامات خود استفاده می کند. G-Lock SpamCombat دارای یک فیلتر ایمیل پیش فرض است که مانع از هرزنامه و پیام های مخرب از ایجاد مشکلات برای شما می شود. برخی از ویژگی های برجسته آن عبارتند از فیلترهای پیچیده، لیست سفید، فهرست سیاه، اعتبار سنجی های HTML، فیلترهای DNSBL و فیلترهای بیزی. شما می توانید هر یک از این گزینه ها را انتخاب کنید و آنها را با ویندوز، IMAP و POP3 ادغام کنید.

MailWasher رایگان:

این درست است که MailWasher Free یک برنامه فیلتر کردن هرزنامه برای انعطاف پذیر، مفید و مفید و زیبا برای ویندوز است. این ابزار رایگان را می توان با شناسه های متعدد ایمیل یکپارچه کرده و از نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در عرض چند ثانیه فیلتر شده است. این رابط کاربر پسند و گزینه هایی مانند فیلتر کردن اسپم و فیلتر کردن ایمیل با POP3، AOL، IMAP و Gmail در یک روش بهتر است.

SpamWeasel:

SpamWeasel بهترین است برای زبان برنامه نویسی تمام عیار آن است که آن را برای فیلتر کردن داده های بی فایده و ایمیل استفاده می شود. این یکی از قوی ترین برنامه ها برای هر دو ایمیل و سیستم عامل شماست. این فیلترهای جدید را برای شما فراهم می کند تا از ورود پیام های بی معنی در طول روز جلوگیری کنید.

November 30, 2017