Back to Question Center
0

Semalt: هرزنامه های اجتماعی شما باید بدانید

1 answers:

هرزنامه گروهی ناخواسته و نامربوط پیامهای ارسال شده به تعداد زیادی از کاربران اینترنت است. اسپم ها از تکنیک های مختلف برای گسترش هرزنامه ها استفاده می کنند زیرا می خواهند کاربران را در حملات فیشینگ، نرم افزارهای مخرب و برنامه های وابسته به دامان خود متوقف کنند. آرتم ابگاریان Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری می گوید که به طور عمده به عنوان منبع ارتباطات از هرزنامه ها استفاده می شود، اما اکنون شکل جدی گرفته است و باید از همان ابتدا ممکن است از بین برود. علاوه بر هرزنامه های ایمیل و هرزنامه های اجتماعی، یک مشکل گسترده است که می تواند به پنج نوع مختلف تقسیم شود:

پروفایل های جعلی اجتماعی رسانه ای:

حساب ها و پروفایل های جعلی رسانه های اجتماعی یک کلید برای هرزنامه است. هکرها تعداد زیادی از پروفایل های فیس بوک و توییتر را ایجاد می کنند، عمدتا با اسامی و عکس های دختران، به طوری که بسیاری از کاربران را جذب می کند. آنها می خواهند اعتبار و دید را برای سایت های خود بدست آورند و به شما کمک زیادی کنند. آنها ممکن است وانمود کنند که مشهور، سیاستمدار، شخصیت های عمومی و یا کریکت هستند و می خواهند شما را دوست داشته باشند و پست های خود را به اشتراک بگذارند.

پیام های فله:

پیام های فله ای پیامهایی با همان نام یا متن هستند که در یک بار به تعداد زیادی از کاربران رسانه های اجتماعی ارسال می شود..برخی از اسپم ها حساب های جعلی ایجاد می کنند و پیام های تکراری را با فواصل منظم ارسال می کنند. آنها هر دو می خواهند برای کاربران مشروع ایجاد یک آشفتگی کنند یا می خواهند کسی را با پیشنهادات و پیوندهای وابسته به آنها تقلید کنند. استفاده از پیام های رسانه های اجتماعی بلافاصله در سال 2009 آغاز شد. در آن زمان، برخی وب سایت های اسپم که مشاغل را ارائه می دادند، کاربران را فریب دادند تا اعتماد کنند که پروفایل ها و سایت هایشان واقعی هستند.

لینک های مخرب:

لینک های مخرب در اینترنت از طریق رسانه های اجتماعی پخش می شوند، و هکرها یا اسپم ها قصد دارند بسیاری از وب سایت ها یا دستگاه ها را آسیب برساند یا گمراه کنند. وقتی روی هر یک از این لینکها کلیک میکنید، ممکن است به نمایه توییتر، Google+ یا فیس بوک هدایت شود که هیچ ارتباطی با مشروعیت ندارد. در واقع، کاربران مجبورند روی آن لینک های مخرب کلیک کنند و هکرها بدافزار را در رسانه های اجتماعی گسترش می دهند تا اطلاعات شخصی و جزئیات بانکی را سرقت کنند.

بررسی های مخرب:

محصولات و خدمات گوناگون در اینترنت فروخته می شود و البته محبوب ترین مکان برای این رسانه های اجتماعی است. متاسفانه، شما همیشه محصولی را که در عکس دیده اید، همیشه نمی توانید دریافت کنید زیرا هکرها به سادگی کاربران را برای بررسی های مثبت پرداخت می کنند. چنین تمرین می تواند کلاهبرداران آنلاین را به فروش بیشتر و بیشتر محصولات و کسب و کار خود ادامه دهد.

محتوای ناخواسته:

هیچ سایت رسانه های اجتماعی نمی خواهد کاربران خود را به اشتراک محتوای ناخواسته و بیش از حد؛ این نیز یک نوع اسپم است که به خوبی برای اسپم کار می کند و برای مارک ها و سازمان های مشروع مفید نیست. در واقع، بسیاری از پست های نامناسب در فیس بوک گزارش شده است، و بسیاری از صفحات و پروفایل ها برای به اشتراک گذاری موارد ناخواسته در هر ثانیه خاموش است. این یک عمل کلیک باطل است که باید هر چه زودتر از بین برود Source .

November 30, 2017