Back to Question Center
0

Semalt: هرزنامه ایمیل چیست؟ چرا دولت درباره آن مراقب است؟

1 answers:

هرزنامه ایمیل هر دو آزار دهنده و خطرناک برای شما است. ایگور Gamanenko، متخصص Semalt ، توضیح می دهد که این اتفاق زمانی رخ می دهد که اسپم ها آنلاین مواد مخرب را گسترش دهند و هدف اصلی آنها آدرس ایمیل شما است. حتی زمانی که بسیاری از فرستندگان عجیب و غریب را به Gmail، یاهو و Rediff گزارش می دهید، نمی توانید به طور کامل از هرزنامه های ایمیل خلاص شوید زیرا هکرها از تکنیک های مختلف برای هدف گیری کاربران استفاده می کنند.

با تعریف، هرزنامه ایمیل زمانی اتفاق می افتد که یک ایمیل با هر یک از معیارهای زیر مطابقت داشته باشد:

    نامه توده: ایمیل به تعداد زیادی از مردم ارسال می شود.

    نامعلوم: این اتفاق می افتد زمانی که هویت و آدرس فرستنده مهر و موم شده است و شما نمی توانید بررسی کنید که از آن پیام شما را فرستاده اید.

    ناخواسته: گیرنده ایمیل را درخواست نمی کند؛ هنوز، او تقریبا هر روز پیام های بی معنی را دریافت می کند..

چرا دولت ها درباره اسپم ایمیل مراقبت می کنند؟

دولت فدرال ایالات متحده و کمیسیون تجارت فدرال (FTC) نگرانی ها در مورد اسپم ایمیل را نشان دادند و در سال 2003 یک قانون فدرال را به عنوان امکان استفاده از اسپم به اجرا در آوردند. طبق این قانون، کاربران می توانند ایمیل های خود را ثبت کنند و FTC به طور منظم نظارت فعالیت ها در آدرس ایمیل خود. وظیفه اصلی FTC این است که از حقوق مصرف کننده و کاربر در یک راه بهتر محافظت شود.

توجه داشته باشید که هرزنامه ایمیل ممکن است شما را در خطرات بسیاری از راه های شما قرار دهد. برخی از آنها در زیر بحث شده است:

خطرات مالی و خصوصی: همانطور که ایمیل های هرزنامه طراحی شده و توسعه داده می شود تا اطلاعات مالی و اطلاعات حساس مانند شناسه های پی پال، شماره های کارت اعتباری و همچنین اطلاعات خصوصی مانند شماره امنیت اجتماعی از کاربران، این اطلاعات پس از آن برای سرقت هویت و انواع مختلف جرایم آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد. عمل Can-Spam ایمیل ها را از رسیدن به صندوق پستی خود متوقف نمی کند، اما تعداد اسپم ها را با مسدود کردن آدرس های IP خود برای یک عمر محدود می کند.

حفاظت از کودکان: اقدام کلام اسپم برای از بین بردن تعداد زیادی از ایمیل های ناخواسته است که خدمات بزرگسالان نامناسب و بی فایده را برای کودکان ما تبلیغ می کنند. هیچ راه خاصی برای جلوگیری از به اشتراک گذاری آدرس ایمیل های فرزندان ما وجود ندارد، اما ما می توانیم تعداد فرستندگان ایمنی خود را تضمین کنیم.

چرا اسپم ها ایمیل های اسپم ارسال می کنند؟

شانس این است که هرزنامه ها می خواهند ایمیل های شما را هک کنند، می خواهند به رایانه های شما دسترسی داشته باشند، می خواهند با استفاده از جزئیات خود مزایای مالی کسب کنند، و می خواهند دوستان و خانواده شما را به صورت آنلاین تحریک کنند و تمام نامه های احمقانه آنها را تحریک کنند. علاوه بر این، برخی از آنها ایمیل های اسپم را ارسال می کنند تا محصولات خود را تبلیغ کنند و سعی کنند کاربران را با تصاویر و ویدیوهای جذاب خود فریب دهند. به هر حال، ایمیلهای اسپم خطرناک هستند و شما باید فیلترهای مربوط به شناسه های ایمیل و فرستندگان ایمیل مشکوک را ایجاد کنید و از امنیت و ایمنی خود در اینترنت اطمینان حاصل کنید. اگر شما توسط اسپم ها دستگیر شده اید، ممکن است پول زیادی از دست بدهید و ممکن است کسب و کارتان به دلیل فعالیت های مشکوک و غیرقانونی شما خراب شود. شما نباید به خبرنامه های عجیب و غریب مشترک شوید و نباید از فروشگاه های آنلاین غیر قابل اعتماد خرید کنید Source .

November 30, 2017