Back to Question Center
0

Semalt: هرزنامه ویاگرا چیست؟

1 answers:

ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که یک گروه خاص از هکرهای روسی وجود دارد که یک بت نت ایجاد هرزنامه ارجاع ایجاد کرده اند. این حمله اسپم شامل فرستادن تن ایمیل می شود که برای خرید محصولاتی مانند ویاگرا یا داروهای بزرگ کننده اعصاب مردانه پیشنهاد می شود. این حمله اسپم موفق به پوشاندن حدود یک سوم ایمیل های اسپم جهانی شده است. مهاجمان در پشت این طرح، از روش های قانونی و غیر قانونی برای کسب درآمد استفاده می کنند. اول از همه، اینها مکالمه جعلی بود که مردم را مجبور به خرید سایت های کلاهبرداری کرد. ثانيا اين اسپم ها داروهاي تقلبی از هند و روسيه را به قربانيان نااميد کننده خود حمل می کنند. برای کوتاه کردن داستان طولانی، ایمیل ها را به میلیون ها گیرنده ارسال می کنید، امیدوار باشید که صدها هزار تومان به فروش برسد.

همانطور که این جنایتکاران این جنایات را انجام می دادند، ویروس های مخرب و ویروس ها را بر روی کامپیوتر قربانی خود اجرا می کردند. دستگاه هک شده به درستی کار نمی کرد و فقط دستورات مهاجم را دنبال می کرد. به خاطر داشته باشید که قربانیان عمدتا آمریکایی بودند. اولین حمله مهاجم، جمع آوری آدرس های ایمیل و ایجاد لیستی از گیرندگان معتبر بود. کل طرح به شیوه حمله به بت نت اجرا شد..پس از تحقیقات گسترده، برخی از افراد پشت سر این حمله به زندان محکوم شدند. با این حال، به نظر من، ویگرا-اسپم متوقف نشد، و ما می توانیم انتظارات حملات هکرهای بیشتری را در آینده انتظار داشته باشیم.

چگونه هرزنامه کار می کند

طبق مطالعه دانشگاه کالیفرنیا، بسیاری از بانک ها و تأمین کنندگان، گسترش برخی از این ایمیل های اسپم وایاگرا را تسهیل می کنند. این بدان معنی است که برخی از احزاب پشت پروژه های فارماسیستی آنلاین علاقه مند به فروش محصولات این داروها هستند.

در طول مطالعه، محققان و روزنامه نگاران نتیجه گرفته اند که اسپم ها برای اجرای طرح های مخرب خود از روش های زیر استفاده می کنند:

1. تبلیغات

همانند روشهای بازاریابی معمولی دیجیتال، مهاجمان از تبلیغات به عنوان یک روش برای تبلیغ آنلاین محصول استفاده می کنند. به طور معمول، این مهاجمان به عنوان راه برتر برای رسیدن به خریداران بالقوه از طریق وبلاگ های اسپم سازی، رسانه های اجتماعی، بهینه سازی موتورهای جستجو و غیره از ایمیل ها استفاده از ایمیل ها را انجام دادند. کارشناسان خاطرنشان کردند کنترل کاربران وب سایت با نظارت بر آدرس آی پی می تواند پیشرفت بزرگی و کمک به کاربران برای جلوگیری از این حملات . با این حال، متأسفانه، تخمین زده می شود که 70٪ کلیه ایمیل های جهانی هنوز هرزنامه هستند.

2. کلیک کنید پشتیبانی

مهاجمان از این روش برای هدایت کاربران به وب سایت خود با قرار دادن لینک های مخرب یا فیشینگ در ایمیل هایشان استفاده می کنند. آنها به فروشگاه های مواد مخدر آنلاین، که قبول و پردازش سفارشات مشتری را پیگیری می کنند، پیوند دارند. به طور معمول، این بخش توسط اشخاص مستقل انجام می شود که هیچ ارتباطی با فرستنده های هرزنامه و اساتید بوت نت ندارند. در بیشتر موارد، مهاجمان به عنوان وابستگان این وب سایت ها کار می کنند، جایی که آنها از 30 تا 50 درصد از کل مبلغ فروش دریافت می کنند Source .

November 30, 2017