Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Expert: چرا وب سایت ها و موتورهای جستجو از وب سایت های خزنده استفاده می کنند؟

1 answers:

روند خزیدن وب را می توان به عنوان استفاده از خزنده وب برای انجام موتور جستجو بهینه سازی تعریف شده است.

بنابراین خزنده وب چیست؟ مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، توضیح می دهد که یک وب سایت خزنده یک برنامه اسکریپت است که توسط موتورهای جستجو استفاده می شود تا به صورت خودکار و به صورت دستی مرور وب انجام شود. یک خزنده وب توسط موتورهای جستجو برای ترکیب تمام نتایج بالا در جستجو استفاده می شود. این کاربر با گزینه هایی برای تصاویر یا تصاویر، ویدئو، صدا، اخبار، صفحات زرد و صفحات سفید را فراهم می کند. خزنده های وب همچنین به عنوان عنکبوت وب یا ربات موتور جستجو اشاره می شوند.

نقش وب سایت خزنده

یک خزنده وب نقش مهمی در یک موتور جستجو ایفا می کند. این نقش نقش متفاوتی را ایفا می کند تا موتور جستجو کارآمد باشد. هر موتور جستجو به دلایل مختلف نیاز به استفاده از عنکبوت وب دارد. نقش خزنده های وب شامل

ارائه اطلاعات. اکثر وب سایت ها و موتورهای جستجو از خزنده های وب استفاده می کنند و آخرین اطلاعات آنها را از هر وب سایت دیگر ارائه می دهند. خزنده وب قادر به ادغام تمام اطلاعات در یک جستجو است

ایجاد ورودی از یک موتور جستجو موتور. خزنده وب به طور کلی در سراسر وب crawls و خواندن تمام اطلاعات وب سایت و جزئیات دیگر. سپس این اطلاعات را از یک موتور جستجوی موتور استفاده می کند.

ساخت و اصلاح شاخص ها. پس از گذر از تمام وب سایت ها و صفحات وب، در نهایت، خزنده وب به خانه می رسد. پس از بازگشت به خانه، اطلاعات جمع آوری شده توسط موتورهای جستجو برای تجدید نظر و ساختن شاخص های جستجو استفاده می شود. بیشتر این موتورها مانند یاهو و گوگل از عنکبوت وب برای این منظور استفاده می کنند.

خودکار سازی وظایف تعمیر و نگهداری در وب سایت ها برای اعتبارسنجی کد HTML، جمع آوری انواع اطلاعات از وب سایت های مختلف و برای بررسی پیوندها، وب سایت ها از خزنده های وب استفاده می کنند. توانایی آنها برای جمع آوری تمام این اطلاعات برای نگهداری یک وب سایت مهم است. اگر یک سایت از عنکبوت وب استفاده کند، اطلاعاتی که عنکبوت وب جمع می شود به طور خودکار در وب سایت یا موتور جستجو به روز می شود. تمام جستجوهای مربوطه نیز به روز می شود به این معنی که سایت همیشه با هر جزئیات اطلاعات در وب به روز می شود.

اطلاعات جمع آوری شده توسط یک خزنده وب تعیین کننده برای داده نمایش داده شده در یک شاخص وب سایت است. هر موتور جستجو و وب سایت به خزنده های وب آنها بستگی دارد تا همه اطلاعات را جمع آوری کرده و آنها را به روز نگه دارد. ربط آنها با آنچه خزنده وب آنها جمع می کند تا حد زیادی تعیین می شود. آنچه که در طول جستجو نشان داده می شود نیز توسط اطلاعات جمع آوری شده توسط خزنده ها از وب سایت ها تعیین می شود. خزنده وب اطمینان می دهد که وقتی جستجو شروع می شود، موتور جستجو هر قطعه ای از اطلاعات را که مربوط به کلمات کلیدی مربوطه در جستجوی است، فراهم می کند Source .

November 29, 2017