Back to Question Center
0

Semalt: پلاگین های خاص سایت WordPress

1 answers:

اگر اخیرا یک وبسایت ساختید، مهم است که آن را سفارشی کنید، تنظیمات آن را تغییر دهید و چند پلاگین خاص سایت را نصب کنید. در اغلب موارد، مردم نمیدانند چگونه از پلاگین های خاص سایت استفاده کنند و چگونگی نوشتن نکات PHP را که می تواند رفتار وب سایت های آنها را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان قاعده کلی، چیزهایی که تضمین می کنند سایت خود را جذاب و حرفه ای به نظر می رسد مورد توجه خود را، و پلاگین ها مهم هستند، آنها کمک می کند که تغییر کلی یک سایت و آن را برای کاربران راحت تر و مفید است.

الکساندر پرزونکو، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا برخی از مسائل مفید در این زمینه را ارائه می دهد.

استفاده از یک افزونه خاص سایت:

اگر شما از موضوع وب سایت خود راضی هستید، افزونه های خاص سایت به راحتی قابل استفاده هستند و می توانند به آسانی قرار بگیرند - select business services appraiser login. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که این پلاگین ها هیچ ارتباطی با نگاه کلی وب سایت شما ندارند. در عوض، آنها به منظور کنترل توابع وب سایت شما و کدهای جاوا اسکریپت و CSS کنترل می شوند. همه کدهای ضروری هستند که در سایت شما برای عملکرد مناسب آنها برجسته شود. برخی از مواردی که برای پلاگین های خاص سایت مناسب هستند عبارتند از:

1. ثبت نام از پست های سفارشی و طبقه بندی

2. ذخیره و اضافه کردن متادیتا و توضیحات

3. اصلاح داشبورد وردپرس، ایجاد آن راحت و راحت برای شما

4. ایجاد چند صفحه تنظیمات و گزینه

5. اضافه کردن کدهای ردیابی، از جمله پیکسلهای تبدیل و Google Analytics

7. ایجاد تغییرات در وب سایت خود هر زمان که بخواهید و یا هر زمان که روند تغییر می کند

مزایای پلاگین های خاص سایت

مزایای استفاده از پلاگین های خاص سایت مانند بسیاری از کدهای اضافه شده از طریق آن افزونه ها به خوبی کار می کنند حتی زمانی که تم را تغییر دهید. حتی زمانی که در کدهای خطا وجود دارد، به دلیل پلاگین های خاص سایت امکان پذیر نیست که عملکرد سایت شما تحت تاثیر قرار گیرد .

کدام نوع افزونه باید به سایت شما اضافه شود؟

وقتی صحبت از قطعه کد باشد، مطمئن شوید که به موضوع شما مربوط نیست، بلکه افزونه وردپرس شماست. شما باید قطعه کد را اضافه کنید تا کاربران خود را هدایت کنید و جعبه تأیید را برای عملکرد مناسب وب سایت خود اضافه کنید. پلاگین های خاص سایت به سفارشی کردن انواع پست های وبلاگ شما، قرار دادن آگهی ها بین مقالات کمک می کند و به شما کمک می کند تا جستجوگرها از سایت خود در همه جا حفظ شوند.

نحوه قرار دادن یک افزونه خاص سایت و کد آن چیست؟

اگر شما نمی خواهید چیزی در بخش PHP پیوست کنید، پلاگین های خاص سایت می توانند خودشان نصب شوند یا شما می توانید یک کد خاص را وارد کنید. کد شما باید در بخش ویرایشگر وارد کنید:

<؟ php

/ *

پلاگین عنوان: ABC Example Plugin

توضیحات پلاگین: پایان شاد برای تمام پست ها / صفحات

* /

تعریف شده ('ABSPATH') یا مرگ ('هیچ دسترسی مستقیم فایل مجاز نیست!')؛

// تغییر محتوای پست

function myplugin_filter_content ($ content) {

بازگشت به محتوای $. 'و آنها بعد از آن به خوشی زندگی کردند. پایان.'؛

}

add_filters ('the_content'، 'myplugin_filter_content')؛

اگر شما احساس می کنید که افزونه خاص سایت به خوبی با کد بالا کار نمی کند، شما باید آن را از دایرکتوری پلاگین وردپرس دانلود کنید و آن را نصب کنید و چیزها را با توجه به نیازهای کسب و کار خود سازماندهی کنید.

November 29, 2017