Back to Question Center
0

Semalt: پلاگین وردپرس هزینه - ؛ نکات مفید

1 answers:

پلاگین وردپرس سفارشی دارای طراحی منحصر به فرد، قابلیت های خاص و ویژگی های خاص است که دقیقا با کسب و کار شما مطابقت دارد. صدها و هزاران پلاگین رایگان و حق بیمه وجود دارد، اما پلاگین وردپرس سفارشی جایگزین ندارد زیرا شما می توانید آن را ویرایش کنید و عملکرد آن را به عنوان نیاز و انتظارات خود افزایش دهید. در حالی که مشتریان را در اینترنت دشوار می کند، هنوز می توانید افزونه های وردپرس شگفت انگیز ایجاد کنید و فروش خود را افزایش دهید.

راس باربر، یکی از متخصصان برتر خدمات دیجیتال Semalt ، بر این واقعیت تأکید دارد که شرکت ها و توسعه دهندگان درک می کنند که کاربران نمی خواهند به شدت برای پلاگین های WordPress پرداخت کنند. به همین دلیل است که بیشتر پلاگین ها به طور پیش فرض و بدون هزینه هستند، به این معنی که شما بلافاصله می توانید آنها را دانلود، نصب و فعال کنید - how to install network cable. توسعه دهندگان وب و مهندسان مختلف، راه حل های ظریف برای مشکلات مربوط به پلاگین خود را ارائه می دهند و قیمت ها به وضوح بالا است. بر اساس نیازهای کسب و کار شما، می توانید پلاگین های رایگان یا نسخه های پرداخت شده را انتخاب کنید

درک قیمت پلاگین وردپرس

هر پلاگین وردپرس سفارشی برای مشتری فرد ساخته شده است، و هزینه ها متفاوت است براساس مقدار زمانی که نویسنده برای ساخت آن انجام داد. پلاگین های وردپرس در محدوده وسیعی قرار دارند و قیمت آنها از شرکت به شرکت متفاوت است..قیمت گذاری پلاگین عملکرد دو چیز اصلی است: توسعهدهنده یک پلاگین خاص و زمان لازم برای ایجاد و راه اندازی پلاگین خود را بدون به خطر انداختن کیفیت. اگر شما به وردپرس جدید هستید و هیچ چیز در مورد پلاگین ها و قیمت آنها نمی دانید، باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

1. بپرسید و برآورد پیچیدگی پلاگین وردپرس خود را دریافت کنید:

اول از همه باید بپرسید که برآوردهای مربوط به نحوه عملکرد افزونه ها و چگونگی پیچیده بودن آنها می شود. برای پیدا کردن پلاگین وردپرس خود پیچیده است، جایگزینی برای متخصصان فناوری اطلاعات وجود ندارد. اگر شما همه چیز را در مورد توسعه دهنده بدانید و ایده ای از چند پلاگین که قبلا آن را راه اندازی کرده اید، به شما امکان می دهد که هزینه یا قیمت پلاگین را تخمین بزنید. برای این منظور، می توانید به انجمن های رسمی وردپرس، وردپرس subreddits و گروه های وردپرس بپیوندید. از سؤالاتی بپرسید و با افراد سالخورده تماس بگیرید تا بدانند که چه مقدار پلاگین برای شما هزینه می کند و بهترین نویسندگان این صنعت هستند.

2. نرخ پلاگین وردپرس سفارشی

واضح است که نرخ پلاگین های سفارشی وردپرس متفاوت خواهد بود و بستگی به تعداد نظرات مثبت و نظرات آنها دریافت می شود. به طور کلی، متخصصان و توسعه دهندگان وردپرس متوجه می شوند که قیمت ها نمی توانند همانند پلاگین های مختلف باشند که برای انجام وظایف مختلف انجام می شود.

3. خواندن به طور کلی

قبل از برآورد هزینه آن باید تلاش کنید که پیچیدگی افزونه سفارشی وردپرس را درک کنید. پلاگین پیچیده تر، بالاتر خواهد بود نرخ آن. پلاگین هایی که در حساب کاربری وردپرس خود مشاهده می کنید، تعداد محدودی از توابع را انجام می دهند و ویژگی های زیادی ندارند. و اگر شما یک وبسایت حرفه ای داشته باشید یا بخواهید کسب و کار خود را بدون هیچ وقت افزایش دهید، نباید بر روی آن پلاگین های رایگان تکیه کنید و از پلاگین های سفارشی وردپرس که از 10 دلار به 900 دلار هزینه می کنید را انتخاب کنید.

November 29, 2017