Back to Question Center
0

Semalt: پلاگین وردپرس - ؛ چند نفر باید استفاده کنند؟

1 answers:

وردپرس در ارتباط با برنامه کاربردی خود، جمعیت جهانی بزرگ را در اختیار دارد. این یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا است. بسیاری از وبلاگ نویسان و مبتکران تجارت الکترونیک وردپرس را با توجه به قابلیت اطمینان خود در ارائهی آن، در نظر می گیرند. علاوه بر این، وب سایت های وردپرس با انواع مختلف تم ها و سفارشی ها مطابقت دارند - wohnungen im raum z?rich. یکی از ترفند های سفارشی سازی آسان، استفاده از افزونه هاست. پلاگینها عناصر تم وردپرس شما هستند که میتوانند به نحوی که وبسایت شما پاسخ می دهد، ارزش افزوده

پلاگین ها به طرق مختلفی کمک می کنند مخصوصا وقتی که شما نیاز به یک تابع سفارشی دارید. شما باید توجه داشته باشید که بیشتر پلاگین های وردپرس به عنوان بخشی از تم ها می آیند. تغییرات ممکن است هنگام تغییر یا تغییر تم خود از دست برود. با این حال، برخی از پلاگین های WordPress خاص سایت می تواند برخی از قطعات کد را در این موارد حفظ کند. الکساندر Peresunko، متخصص برجسته Semalt ، نشان می دهد که استفاده از افزونه ها می تواند بر عملکرد موضوع شما تأثیر بگذارد.

چند پلاگین وردپرس "خیلی" هستند؟

همانطور که در بالا دیده شد، پلاگین ها قطعه کد PHP هستند که قابلیت اضافه شدن به سایت فعلی وردپرس شما را فراهم می کنند. با این حال، همانطور که به وب سایت خود ادامه می دهید، زمان پاسخ سیستم ممکن است شروع به کند شدن کند. وب سایت های بسیار مودبانه خیلی آهسته هستند، که به رتبه بندی موتور جستجوی خود منفی دارند. همانطور که در بالا دیده شد، قطعه کار مانند اضافه کردن خطوط کد به وب سایت کلی. در این رابطه، به عنوان یک سایت کد را افزایش می دهد، آن را تمایل به کند شدن..Google از پاسخگوی وب سایت به عنوان یک عامل رتبه بندی در SERPs استفاده می کند.

در یک مثال عملی، اگر شما بیش از 30 پلاگین ساده استفاده می کنید، ممکن است پاسخگوی وب سایت شما را تغییر ندهند. در موارد دیگر، قرار دادن کد بیش از حد در سایت شما، تعیین زمان پاسخ شما است. پلاگین با قطعه های بسیار زیادی می تواند تأثیر مشابهی روی یک وب سایت با استفاده از پلاگین های بسیاری داشته باشد. درست همانند کد وبسایت، شما باید در مورد کد سایت که در حال اجرا است، توجه داشته باشید.

کدام بهترین پلاگین ها برای استفاده هستند؟

تصمیم به استفاده از یک افزونه وردپرس به شما بستگی دارد. شما ممکن است بخواهید یک اثر منحصر به فرد به دست آورید. در این مورد، می توان پلاگین سفارشی پی اچ پی خود را ضروری دانست. در مقالات قبلی، راههای زیادی برای ایجاد پلاگین ساده وجود دارد. شما فقط نیاز به یک دانش فنی فنی ساختار فایل وردپرس دارید. به طور مشابه، ممکن است لازم باشد بتوانید یک فایل PHP را با استفاده از یک دفترچه یادداشت ساده ویرایش کنید.

پلاگینها گزینهی ضروری نیستند. با این حال، برخی از پلاگین های ضروری وجود دارد که می تواند وب سایت شما را بهتر کند. برخی از پلاگین های WordPress دارای:

وردپرس SEO توسط Yoast:

برای افرادی که می خواهند سایت خود را برای دید موتور جستجوگر بهینه سازی کنند، این افزونه شامل تمام جنبه های ضروری SEO می باشد. از جستجوی کلید واژه به بهینه سازی متا توضیحات، موارد زیادی وجود دارد که افراد پلاگین های مفید را ایجاد می کنند.

WP-DBManager:

این همه در یک پلاگین است که به شخص کمک می کند تا جنبه های ضروری پایگاه داده خود را مدیریت کند. به عنوان مثال، شما می توانید پایگاه داده خود را اضافه یا تعمیر کنید. شما همچنین می توانید وب سایت خود را پشتیبان گیری کنید تا تغییرات را در صورت بروز هر چیزی اشتباه انجام دهید.

W3 مجموع کش:

این افزونه می تواند به وب سایت شما کمک کند تا ترافیک را افزایش دهد. این کمک می کند تا یک کاربر که یک بار بازدید کرده است با دادن تبلیغات بیشتر در وب سایت خود را نگه می دارد.

November 29, 2017