Back to Question Center
0

Semalt: پلاگین وردپرس شما هنگام ایجاد محتوای خوب نیاز دارید

1 answers:

وردپرس یک وب سایت استاندارد با کاربرد جهانی است. وردپرس میزبان بیش از یک چهارم از سایت جهان است. برای کاربران وردپرس، بیش از 44،000 افزونه مختلف وجود دارد که می توانید آن را نصب کنید. وب سایت های وردپرس با توجه به سیستم مدیریت متنوع متنوع که از آنها استفاده می کنند، راندمان بالایی دارند. کسب و کارهای مختلف، جوهر افزایش فروش خود را از طریق سایت ها و فعالیت های تجارت الکترونیک موفق شناخته شده است - einrichtung erste wohnungsmarkt.

راس باربر، متخصص برجسته Semalt ، اطمینان می دهد که با روش های نوین بازاریابی دیجیتالی ، ایجاد محتوا یک تاکتیک جدید است که مردم برای قرار دادن اطلاعات ارزشمند در وبلاگ ها و وب سایت.

ایجاد محتوا یک جنبه ضروری هر مدیر وب سایت است. اکثر عناصر یک وب سایت وردپرس را می توان با استفاده از افزونه ها و ارتقاء داشبورد مدیریت کرد. با این حال، ایجاد محتوا یک جنبه دیگر است که نیاز به اقدام جداگانه دارد. گوگل اعلام کرد که ارتباط محتوا یک جنبه حیاتی است که به دلایل خاص وب سایت ها در رتبه بندی خود کمک می کند. طول و کیفیت مقالات یک جنبه از ایجاد وب سایت است. ضروری است که محتوای قاتل را توسعه دهیم که می تواند فرآیند رتبه بندی وب سایت شما را تسریع کند. چند پلاگین وردپرس وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد محتوای قاتل استفاده کنید. در پایان، شما باید بتوانید تعیین کنید که کدام افزونه وردپرس برای وب سایت شما مناسب است.

آمار کلمه

این افزونه به شما کمک می کند شمارش کلمات و چگالی کلمات کلیدی را حساب کنید. همچنین به تجزیه و تحلیل خواندن برای صفحه وب کمک می کند. افزونه Word Stats به افرادی که وبلاگ ها را می دهند و وب سایت های تجارت الکترونیک اجازه می دهد یک منو تجزیه و تحلیل زبان شناسی را انجام دهد، جنبه ای که محتوای محتوای آن را تعیین می کند. با استفاده از این ابزار می توانید رتبه بندی وب سایت خود را در SERPs افزایش دهید. این ابزار ربات دارای اطلاعاتی مانند نمایش گرافیکی از پاسخ کلمسی ماهانه، پستهایی است که شکسته شده و همچنین 20 کلیدواژه برتر انجام شده است. بسیاری از مردم با بهبود توانایی استفاده از کلمات کلیدی خود در طرز تفکر هدفشان سود می برند.

PrePost جستجوگرها

این ابزار یک پلاگین بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است. این کار در اجرای وظایف نظیر بررسی محتوای تکراری، بررسی سرقت ادبی و جستجوی لینک های خرابکار کمک می کند. مدیران دیگر از این ابزار برای مقایسه چگالی کلمات کلیدی و همچنین جنبه های بهینه سازی انواع مختلف محتوا استفاده می کنند. گزینه ای برای بررسی متا تگ های هر صفحه وب وجود دارد. هنگامی که شما شروع به ساخت وب سایت وردپرس خود میکنید، روشن است که هیچ پلاگین یا افزونه نمیتواند در توسعه آن به شما کمک کند. پلاگین SEO PrePost می تواند به شما در بهبود کیفیت مطالب خود بپردازد و پست وب شما مربوط به مخاطبان شما است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک های خراب در عملکرد وب سایت خود

نشر مجله

این افزونه مدیر اصلی پست های وبلاگ است. مردم می توانند همه موقعیت های خود را ببینند و همچنین آنها را به مناطق مربوطه منتقل کنند. در هنگام ایجاد محتوای وب سایت، مصرف بیش از هر چیز ممكن است فراموش كردن پلاگین برای مدیریت گلدانهای وبلاگ را فراموش كنید. تقویم سرفصل ها می تواند به شما برای تداوم محتوای تازه برای خوانندگان شما کمک کند. این پلاگین ویژگی های کشیدن و رها کردن دارد که می تواند به شما در دسترسی به وضعیت هر گلدان دسترسی پیدا کند، همه پست ها را مدیریت کند و همچنین پست های پست شده توسط سایر نویسندگان را مدیریت کند.

November 29, 2017