Back to Question Center
0

Semalt: مقاله های ویکی پدیا بسیار معروف

1 answers:

جولیا واشنووا Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که باشگاه ویکیپدیا Cool Freaks یکی از گروه های برجسته و مشهور فیس بوک است. این جالب ترین، عجیب ترین و پرطرفدارترین مقالات ویکی پدیا را ارائه می دهد. از 52 تا نهنگ هرتس تا ترارار، همه چیز در فیس بوک خبرهای کاربران اعمال می شود. از زمان تأسیس آن در سپتامبر 2013، این گروه به شدت افزایش یافته است و تبدیل به یک جامعه از بیش از 30،000 اعضای فعال است - wood and metal table and chairs. در اینجا ما در مورد مقاله های مورد علاقه و اخیر ویکی پدیا صحبت کرده ایم.

دوش گوشت کنتاکی

این یک عمل جنسی وحشتناک نیست، بلکه حادثه ای از آب و هوای غیر معمول است. در مارس 1876 در کانتی باکتری، کنتاکی، قطعات گوشتی به خصوص گوشت گاو به مدت چند دقیقه در یک مساحت 100 متری فرو ریختند. بعدها، قطعات به عنوان بافت ریه اسب شناخته شدند

ملکه باران

ملکه بلابودا متعلق به آفریقای جنوبی بود. اعتقاد بر این بود که بر ابرها و بارندگی کنترل می شود. سالهاست که تاج و تخت خالی است به دلیل اختلافات در مورد بچه های نامشروع ملکه باران و انتقاد از شیوه زندگی منحصر به فرد و عجیب و غریب مژدجی.

Drukpa Kunley

این شاعر و بودایی تبتی توانایی تبدیل شیاطین به خدایان محافظ را پس از ضربه زدن به آنها با آلت تناسلی به نام Thunderbolt of Wizdom Flaming. کونلی همچنین به خاطر شیوه های غم انگیز نقاشی های فالوس در دیوارهای بوتان مشهور است..

جویس کارول وینسنت

بدن مرده کارول وینسنت در آپارتمان لندن او یافت می شود، که به نظر می رسد عجیب و غریب است زیرا بدن مرده بیش از سه سال در آنجا ماندنی است. از آنجا که تمام صورتحساب ها به صورت خودکار پرداخت می شود، تلویزیون و گرمای خود در حال اجرا هستند، و بخشی از اجاره اش پرداخت می شود، همه معتقد بودند جویس زنده است. روزهای قبل از مرگ او این خانم جوان ارتباطات را با خویشاوندان و دوستانش قطع کرده بود.

آرین مویس

این مرد آلمانی به خاطر قتل و خوردن فردی که موافقت کرد خورده می شود معروف شد. او یک آگهی در این سایت، The Cafe Cannibal، جایی که Meiwes اعلام کرد که او به دنبال کسی به قتل و مصرف است، نوشته بود. یک مرد از برلین، برند JÂ "С ؟؟ rgen Armando، به آگهی خود پاسخ داد و Miewes آلت تناسلی Brandes را قطع کرد و آن را به درستی پخت.

جنیفر و ژوئن گیبونز

آنها دوقلوهای زیبا بودند که جنبش های یکدیگر را نشان می دادند و با یکدیگر صحبت می کردند تا هیچکس نمی توانست درک کند. با وجود تلاش برای جدا شدن آنها با ارسال آنها به مدارس مختلف، دوقلوها به صورت کاتاتونیک تبدیل شدند و خود را جدا از هم زندگی می کردند. به زودی، آنها مجرمان شدند و به بیمارستان منتقل شدند، جایی که آنها چهارده سال داشتند.

جورج هریمیمان

جورج هریمن یکی از بهترین و مشهورترین کارتونیستهای قرن بیستم بود. او برای یک کمیک با نام Krazy Kat شناخته شد. او خود را به عنوان یک یونانی شناسایی کرد، اما گواهی تولد جورج را به عنوان رنگ با نژاد مخلوط نژاد مشخص می کند.

عبدالحلیمه حافظ

عبد یکی از محبوب ترین و قابل توجه خواننده های عرب و مصری بود. او به عنوان بنیانگذار موسیقی عربی به شمار می رود و موسیقی او الهام بخش انقلاب های مصر در سال 2011 بود. او در سال 1977 خودکشی کرد و جهان هرگز Big Pimpin بدون Halim را نداشت .

November 29, 2017