Back to Question Center
0

Semalt: نکاتی درباره جلوگیری از هرزنامه در WordPress

1 answers:

توجه به توجه مخاطبان و افزایش انگیزه کاربر در هنگام بازاریابی بسیار مهم است. اهمیت قسمت نظرات در وب سایت شما قابل چشم پوشی نیست. با بخش نظرات، شما می توانید به سرعت شروع مکالمات آنلاین و تجزیه و تحلیل نظرات مشتریان در زمان واقعی

اندرو Dyhan، متخصص برجسته Semalt ، در اینجا آنچه شما باید در مورد Askmet می دانید

.

پس از نصب وردپرس در وب سایت ها، مشتریان Askimet به عنوان یکی از ویژگی های استاندارد دریافت می کنند. تعدادی از مشاوران بازاریابی وردپرس را نصب می کنند اما قادر به فعال کردن ویژگی Askimet نیستند. مسدود کردن و جلوگیری از spambots یک کار انجام خودتان است که شما می توانید به سرعت بر روی دسکتاپ محلی خود اجرا کنید.

ملاقات هرزنامه ها در وب سایت شما سرگرم کننده نیست. Askmet توسط بنیانگذاران وردپرس توسعه و طراحی شده است. Askmetic به مشاوران بازاریابی کمک می کند تا عبارات و تفسیرهای هرزنامه را مشخص و شناسایی کنند. پس از توصیف و شناسایی هرزنامه نظر، سرویس وب Askikti نظرات خود را از طرف بازاریابان ارسال می کند. در نظر بگیرید که کلید برنامه کاربردی برنامه (API) خود را انتخاب کنید و نظرات هرزنامه خود را به صورت هفتگی تجزیه و تحلیل کنید

زنبور عسل

آنتی اسپم زنبور یکی از پلاگین های برتر است که کمک می کند تا جلوگیری از هرزنامه در WordPress. پس از فعال شدن زنبور عسل، هیچ ثبت نامی لازم نیست. زنبور عسل از داده های ضد هرزنامه برای تحلیل نظرات استفاده می کند. زنبور عسل همچنین فواصل زمانی را که بازدیدکنندگان نظر می دهند، بررسی می کند. اگر یک مشتری بالقوه بلافاصله پس از آپلود یک پست نمایش داده شود، Antispam زنبور عنصری را که گذشته به عنوان یک نظر اسپم وردپرس نامیده است..

تأیید ReCaptcha

همچنین به عنوان گوگل کپچا شناخته می شود، ReCaptcha به بازاریابان کمک می کند تا رمز عبور، نظرات و ثبت نام مجوز را وارد کنید. گوگل کپچا قبل از اینکه بتواند به یک وب سایت دسترسی داشته باشد، نیاز به کاربران نهایی دارد تا هویت را تایید کنند. این یکی از بهترین راهکارهایی است که توسط بازاریابان برای جلوگیری و جلوگیری از هرزنامه وردپرس استفاده می شود.

نصب و فعال سازی افزونه را ادامه دهید. برای دریافت نتایج مفید، فرم خود را تأیید کنید برای بررسی اینکه آیا یک نظر در وب سایت وردپرس شما بارگیری شده است، از سیستم خارج شوید و سعی کنید نظر بدهید.

غیر فعال کردن بازخورد در وردپرس

چند سال پیش، پیگیری ها معمولا توسط بازاریابان محتوا و وبلاگ نویسان برای برقراری ارتباط استفاده می شد. امروزه اسپم ها از trackbacks برای ارسال اسپم در سایت های وردپرس استفاده می کنند. برای مقابله با این نوع اسپم وردپرس، بازخوانی Trackbacks در سایت خود را در نظر بگیرید.

برای غیرفعال کردن trackbacks در سایت وردپرسی خود، به حساب کاربری خود «تنظیمات» بروید و روی گزینه «بحث» کلیک کنید. برای گزینه های "trackbacks و pingbacks" گزینه ای را برای غیر فعال کردن pingbacks و trackbacks از اجرا در سایت خود، کلیک کنید. هرزنامه وردپرس همچنین می تواند به صورت دستی در هر پست غیرفعال شود. برای جدا کردن pingbacks در پست های خاص، روی تب 'Discussions' کلیک کنید.

حذف لینک Nofollow از نظرات

اگر از نظرات شما استفاده کرده اید، از حذف آنها استفاده کنید. در اغلب موارد، مدیران وب سایت و بازاریابان به دلیل ارسال نظرات کم کیفیت و نظرات اسپم، توسط گوگل جریمه می شوند.

خاموش کردن نظرات پست های قدیمی شما

هرزنامه وردپرس می تواند بسیار مخرب باشد. اگر کامپایل نظرات گذشته خود را در سایت خود داشته باشید، نظرات خود را در پست های قدیمی خود ببنید. "تنظیمات" را باز کنید و بر روی "بحث" در تنظیمات نظر وبسایت خود کلیک کنید تا نظرات مربوط به محتوایی که سالها پیش نوشته شده بود، بسته شود.

در چند سال گذشته، هرزنامه وردپرس نگرانی مهمی برای مدیران وب و وبلاگ نویسان بوده است. اجازه ندهید هرزنامه اظهار نظر کمپین آنلاین شما را خراب کند. از تنظیمات و افزونه های وردپرس استفاده کنید تا از هرزنامه ها در وب سایت خود جلوگیری کنید Source .

November 30, 2017