Back to Question Center
0

Semalt: نکات پلاگین وردپرس

1 answers:

در برخی موارد، یک مبتدی وردپرس ممکن است نیاز به اضافه کردن قابلیت های اضافی به وب سایت خود داشته باشد. پلاگین ها با فایل های پی اچ پی که ویژگی های تم وردپرس شما را بدون تغییر کلی کد وب سایت اضافه می کنند، می آیند. برخلاف پلاگین های معمول، یک پلاگین وردپرس مخصوص سایت، کد های کوتاه خود را حفظ می کند حتی زمانی که تم خود را تغییر دهید - logiciel grh ressources humaines. در این مورد، شما ممکن است نیاز به ایجاد یک افزونه سفارشی برای استفاده در کلمه وب سایت خود را مطبوعات. اکثر دستورالعمل های آنلاین توضیح نمی دهند که چگونه یک افزونه وردپرس مخصوص سایت ایجاد کنیم.

در این مقاله، ارائه شده توسط اندرو Dyhan، متخصص برجسته از Semalt ، شما یک روش برای ایجاد پلاگین PHP خود را یاد بگیرند. شما همچنین می توانید یک قطعه ایجاد کنید که می تواند سفارشی سازی یا دو را به وب سایت وردپرس خود اضافه کند.

افزونه وردپرس مخصوص سایت

یک پلاگین وردپرس مخصوص سایت یک پلت فرم را ایجاد می کند که قطعه های غیر مرتبط با موضوع را اضافه می کنید. در بعضی موارد، شما ممکن است بسیاری از "چگونه" روش برای وب سایت وردپرس خود را تکان دهید. اکثر این روش ها شامل بخش های سفارشی می شوند که ممکن است لزوما افزونه ها باشد یا خیر. با استفاده از این دانش، می توانید این قطعه ها را به فایل functions.php خود اضافه کنید تا این اثرات را دریافت کنید. این قطعه ها به ثبات موضوع فعلی شما بستگی دارد. شما در هنگام تغییر تم، تغییر تم یا تغییر برخی از توابع آن، تمام تغییرات را از دست خواهید داد. با این وجود، یک افزونه خاص سایت، تمام تغییرات را هنگام تغییرات حفظ می کند.

دلیل استفاده از افزونه وردپرس مخصوص سایت

پلاگین وردپرس مخصوص سایت ها تغییرات قابل توجهی را در هنگام تغییر بخش قابل توجهی از وب سایت شما حفظ می کند. علاوه بر این، شما می توانید جنبه هایی را که به تم های خود وابسته نیستید مانند استفاده از انواع پست سفارشی، اضافه کردن پشتیبانی از وردپرس، افزودن کوتاه فعال یا هدایت بازدیدکنندگان به یک پست تصادفی ببرید.

در برخی موارد دیگر، قطعه می تواند باعث خرابی در وب سایت وردپرس شود. به عنوان مثال، افراد جدید می توانند یک قطعه را به وردپرس با استفاده از قالب بندی اشتباه وارد کنند. این خطا می تواند یک صفحه نمایش سفید از مرگ، یک سناریو باشد که می تواند منجر به از دست رفتن یک کل سایت یا تغییرات ذخیره نشده شود. در موارد دیگر، کاربران با استفاده از وردپرس وردپرس، قطعات خود را ویرایش می کنند. یک پلاگین وردپرس مخصوص سایت یک روش امن برای کشف تاکتیک های جدید است.

ایجاد یک افزونه وردپرس مخصوص سایت

این یک فرآیند ساده است. شما باید یک پوشه جدید در دایرکتوری پلاگین وب سایت WP خود ایجاد کنید. مثال: / wp-content / plugins / yoursitename-plugin /

در این محل، یک پوشه ایجاد کنید و یک فایل پی اچ پی به آن اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که از یک نام فایل مشابه برای نام پوشه استفاده کنید. به عنوان مثال، برای یک پلاگین ساده، شما می توانید از کد استفاده کنید:

<؟ php

نام پلاگین: پلاگین سایت برای thisexample.com

توضیحات: تغییر کد خاص سایت برای thisexample.com

/ * شروع افزودن توابع زیر این خط * /

/ * توقف افزودن توابع زیر این خط * /

بعدا می توانید این افزونه را به دایرکتوری خود در داشبورد وردپرس آپلود و ذخیره کنید. به یاد داشته باشید که پلاگین را فعال کنید

November 29, 2017