Back to Question Center
0

Semalt: پنج گام برای جلوگیری از ترافیک اسپم ارجاع در وردپرس با استفاده از یک پلاگین

1 answers:

ایوان کنوالوف، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که وردپرس تعداد زیادی افزونه دارد که به جلوگیری یا جلوگیری از هرزنامه های ارجاع دهنده کمک می کند. متاسفانه، هرزنامه ارجاع یک راه موثر برای بهبود رتبه بندی وب سایت در نتایج موتور جستجو است. هکرها و اسپم ها به دنبال راه هایی برای افزایش ترافیک وب سایت، دید موتور جستجوگر و اعتبار کسب و کار هستند. برای این، آنها از روش های مختلف اسپم ارجاع استفاده می کنند - fiche de paie en ligne partenaire. خوشبختانه ما بارهای افزونه وردپرس داریم که به طور موقت یا دائمی محتوای اسپم را مسدود می کند. این بدان معنی است که سایت وردپرسی شما ترافیک جعلی را دریافت نخواهد کرد و هکرها از طریق لینک سایت شما قادر به تولید درآمد نخواهند بود. همچنین، آنها نمیتوانند به نام کاربری و رمز عبور شما دسترسی پیدا کنند و نمیتوانند حسابهای Google Analytics را فریب دهند.

نحوه حذف هرزنامه های مخرب یا ارجاع از وب سایت وردپرس

در دایرکتوری پلاگین وردپرس، می توان چند پلاگین برای جلوگیری از ترافیک هرزنامه استفاده کرد. همه این اسپم های ارجاع پلاگین وردپرس دارای پایگاه داده، ویژگی ها و ویژگی های خاص هستند. آنها به مسدود کردن نام دامنه مشکوک در تعداد زیادی کمک می کنند. مدیران وب سایت می توانند به طور فعال تمامی سایت های هرزنامه ارجاع را نظارت و بهبود میزان جستن خود را

راه هایی برای جلوگیری از هرزنامه رجیستر یا ترافیک هرزنامه ارجاع با استفاده از پلاگین:

مرحله 1: تنظیمات را در داشبورد خود تنظیم کنید:

مرحله 2: نصب و فعال سازی:

هنگامی که افزونه در سایت وردپرسی شما نصب شده است، باید آن را از طریق تنظیمات -> گزینه تنظیمات بلوک مراجعه اسپم فعال کنید و فراموش نکنید که آن را با توجه به نیازهای شما و ماهیت سایت تنظیم کنید .

مرحله 3: تنظیم پلاگین

در بخش مدیریت وب سایت وردپرس خود، برخی از گزینه های پیکربندی پلاگین های خود را می بینید. این گزینه ها به شما اجازه می دهد تا IP های اسپم را مسدود کرده و بازدید ها یا بازدید های آنها به URL های سفارشی هدایت شوند.

مرحله 4: دامنه های سفارشی را ایجاد کنید:

در قسمت پیکربندی وردپرس خود، افزونه امکان ایجاد دامنه های سفارشی را فراهم می کند. اگر فکر میکنید که افزونه به درستی نمیتواند برخی از اسپمهای ارجاعکننده و دامنههای مشکوک را مسدود کند، میتوانید URL را به صورت دستی اضافه کنید تا ایمنی سایتتان را تضمین کنید. شما می توانید لیست کامل سایت های مشکوک را در حساب Google Analytics یا انجمن های آنلاین پیدا کنید.

مرحله 5: فهرست دقیق دامنه های هرزنامه:

در قسمت تنظیمات پلاگین، می توانید فهرست دقیق نام دامنه هرزنامه را مشاهده کنید و می توانید همزمان همه آنها را مسدود کرده و زمان زیادی را صرفه جویی کنید. لیست های به روز شده نیز می توانند از اینترنت یا سرور شما دانلود شوند. اگر می خواهید برای کمک و فهرست آنلاین به اشتراک بگذارید، ابتدا باید همه این دامنه ها را سیاه و سفید کنید تا بازدیدهای جعلی از جوامع اینترنتی ارسال نشود. روی دکمه Upload Server کلیک کنید و تنظیمات پلاگین خود را ذخیره کنید.

کدام پلاگین برای شما مناسب است؟

Plugin Spam Filter Referrer بهترین و یکی از جالب ترین افزونه های وردپرس است. شما می توانید آن را از دایرکتوری پلاگین وردپرس نصب کنید و بلافاصله آن را فعال کنید. گزینه Auto Save یا Auto Update به شما کمک می کند نام دامنه هرزنامه خود را به صورت خودکار به روز کنید.

November 30, 2017