Back to Question Center
0

Semalt: نحوه مسدود کردن برخی از وب سایت ها در Chrome با استفاده از BlockIt

1 answers:

اینترنت پر از ناراحتی است، و تبلیغات پاپ آپ یکی از چیزهای بسیار تحریک کننده است. این در صفحات وب شما ظاهر می شود و کاربران را از راه های بسیاری تخریب می کند. به علاوه، آنها کاربران را به وب سایت های ناخواسته یا بزرگسال هدایت می کنند - oral-b pro 6000 crossaction. با استفاده از BlockIt، شما می توانید هر دو تبلیغات پاپ آپ و سایت های مشکوک یا بزرگسالان را از Google Chrome خود حذف کنید. وبسایتهایی که بارها و بارها متنهایی را که وارد کرده اید را می توانید با این روش مسدود کنید.

در اینترنت تهدیدات مختلفی وجود دارد و ما همیشه به دنبال حمایت از آنها هستیم. والدین می خواهند برنامه های کنترل والدین قابل اعتماد نصب شده بر روی تلفن های هوشمند کودکان خود را برای جلوگیری از مشکل ناخوشایند، و کارفرمایان به دنبال ابزار نظارت باارزش برای اطمینان از عملکرد عالی کارگران خود. برای کاربران Google Chrome یک راه حل برای همه مشکلات موجود است که به BlobkIt معروف است. این یک افزونه معروف مرورگر مرورگر است که می تواند دسترسی به چند صفحه وب را محدود کند به طوری که محتوای غیرواقعی و خطرناک هنگام گشت و گذار در اینترنت ظاهر نمی شود.

در اینجا مایکل براون، متخصص برجسته ای از Semalt ، برخی از راه هایی را برای مسدود کردن چند وب سایت در Chrome با استفاده از BlockIt شرح داده است.

گزینه شماره 1:

گزینه شماره 2:

در حالی که با استفاده از این روش چند وب سایت را مسدود می کند، به راحتی می توانید سایت های مورد علاقه خود را از همان لیست باز کنید. به بخش گزینه ها بروید و URL را حذف کنید تا آن را از لیست مسدود حذف کنید. قبل از اینکه بسته های مرورگر وب خود را حفظ کنید، تنظیمات را ذخیره کرده اید.

گزینه شماره 3:

اگر میخواهید گذرواژه را تنظیم کنید تا فرزندانتان به وبسایتهای مسدود شده دسترسی نداشته باشند، باید در نوار ابزار گزینه BlockIt را تایپ کنید و آن را تأیید کنید. سپس شما باید قبل از بستن پنجره دکمه ذخیره را کلیک کنید.

گزینه شماره 4:

حالا، به گوگل کروم بروید تا بررسی کنید که آیا URL ها به درستی مسدود شده اند یا نه. شما فقط باید نام سایت را وارد کنید، و اگر آن مسدود شده باشد، پیام ظاهر می شود که این وبسایت مسدود شده است. اگر میخواهید به همان وبسایت دسترسی داشته باشید، باید روی گزینه Change Settings کلیک کنید و رمز ورود خود را وارد کنید. این شما را به صفحه ای هدایت خواهد کرد که در آن شما می توانید وب سایت ها را بر اساس ترجیحات شخصی خود مسدود یا مسدود کنید.

BlockIt برای سال ها در اطراف بوده است، اما تعداد کل وب سایت هایی که آن را بلوکه می کند، در اینترنت بی نظیر است. بهترین مزیت این است که این به راحتی می تواند وب سایت های مختلف را در گوگل کروم متصل کند و لینک هایشان را در backend ذخیره نمی کند. به علاوه، شما می توانید صفحات وب را در هر زمان و هر کجا باز کنید

November 29, 2017