Back to Question Center
0

Semalt: انواع ایمیل های اسپم و هرزنامه هایی که می توانید دریافت کنید

1 answers:

نکته قابل توجه این است که بیش از 92 درصد از مدیران وب و وبلاگ نویسان از ایمیل های اسپم و نظرات هرزنامه خسته شده اند. گاهی اوقات افرادی که موافقت کردند که خبرنامه را دریافت کنند، به جای آن ایمیل های ناخواسته و هرزنامه ها را هر روز دریافت کنند. با این دو مشکل تنها زمانی ممکن است که همه چیز را در مورد انواع آنها بدانید. مایکل براون Semalt مدیر موفقیت مشتری، مایکروسافت، انواع مختلفی از ایمیل های هرزنامه و هرزنامه ها را که شما همیشه می توانید دریافت کنید، ذکر کرده است.

هرزنامه کارشناس رسانه های اجتماعی:

متخصصان رسانه های اجتماعی و بازاریابان آنلاین می دانند که هرزنامه های رسانه های اجتماعی یک مشکل عمده برای کسب و کارهای مختلف و برندهای تجاری در اینترنت است. در حالی که شما با تبلیغات محصولات و خدمات خود در رسانه های اجتماعی به ویژه فیس بوک و توییتر مشغول هستید، ممکن است از طریق هرزنامه مورد حمله قرار گیرید. هکرها و کلاهبرداران اجتماعی می خواهند همه چیز را درباره آدرس ایمیل و وب سایت شما بدانند. سپس آنها از این اطلاعات برای ارسال پیام های عجیب و غریب استفاده می کنند و یا نظرات مزاحم را در وبلاگ خود می گذارند همه این ها ممکن است در سایت های رسانه های اجتماعی انجام شود.

اسپم برنده خوش شانس:

اسپم روان شغل:

این نوع دیگری از اسپم ایمیل و هرزنامه هایی است که ممکن است برای شما مشکل ساز باشد. کاربران که مایل به انجام کار رویایی در هیچ زمان نیستند، معمولا توسط اسپم ها به دام افتاده و شروع به دریافت پیام های ناخواسته می کنند. همچنین وبلاگ نویسان که تازه وبلاگ ها و یا وب سایت های خود را توسعه داده اند نیز ممکن است به عنوان یک اسپم ناگهانی شان در معرض خطر قرار بگیرند زیرا اسپم ها آنها را با کوتاه کردن موفقیت به دست می آورند. با افرادی که هیچ چیز در مورد آنها نمی دانید، امن نیست. برای اطمینان از ایمنی خود، هرگز نباید URL وبلاگ یا آدرس ایمیل خود را با یک غریبه به اشتراک بگذارید.

هرزنامه های اپل رایگان:

اگر کسی خدمات رایگان اپل شما را ارائه دهد، شانس این است که او بخواهد شما را فریب دهد و ممکن است اطلاعات حساس شما را سرقت کند. این اسپم به افرادی که فاقد اطلاعات پایه و پیشرفته اینترنت هستند، تجدید نظر می کند. تمام ایمیلها و نظرات که نشان می دهد شما iPads رایگان را به دست آورده اید، برای هیچ چیز خوب نیستند. هرگز نباید فایل پیوست خود را باز کنید و پیام های خود را بخوانید زیرا اسپم ها دستگاه شما را با نرم افزارهای مخرب یا ویروس آلوده می کنند.

هرزنامه ناخواسته وزن:

چاقی یکی از مشکلات عمده اینترنت است و بسیاری از مردم می خواهند فورا پوند اضافی را خرج کنند. متاسفانه، هیچ راه میانبر برای آن وجود ندارد، و شما مجبور هستید که واقعا سخت کار کنید. کسانی که ادعا می کنند که شما می توانید از دست دادن وزن در هیچ زمان در واقع هستند اسپم. آنها ممکن است لینک خود را به سایت های مخرب خود را در بخش نظرات خود را ترک کنند و یا می توانند به طور مرتب به شما ایمیل های هرزنامه ارسال کنند. شما باید در حالی که اطلاعات شخصی خود را با هر شخصی به اشتراک بگذارید مراقب باشید، زیرا اکثر افراد در اینترنت هکرها هستند Source .

November 30, 2017