Back to Question Center
0

Semalt: آیا گوگل آنالیز هرزنامه خطرناک است؟

1 answers:

هرزنامه در حسابهای Google Analytics یک مشکل معمول است که همیشه در دو شکل مختلف قرار دارد: هرزنامه ارجاع ربات و هرزنامه ارجاع روح. ایوان کنوالوف، متخصص Semalt ، توضیح می دهد که اسپم ارجاع ربات مجموعه ای از ربات های واقعی است که از وب سایت یا وبلاگ شما بازدید می کنند. هرزنامه ارجاع روحانی مجموعه ای از ربات هایی است که از یک وب سایت دور می شوند و به طور مستقیم به سرورهای Google Analytics می پردازند - electronic cigarette supplies united states. آنها در واقع وب سایت شما را نمی بینند و Google Analytics را فریب می دهد تا تعداد بازدید های صفحه و جلسات را شمارش کند. از این رو، دو دسته از یکدیگر متفاوت هستند. با این حال، هر دو آنها می توانند اطلاعات تجزیه و تحلیل خود را به مقدار قابل توجهی خراب کنند.

چگونه می توانند وب سایت یا وبلاگ ما را آسیب برسانند؟

اول از همه، اجازه دهید بفهمم که اسپم ارجاع گوگل آنالیتیک اتفاق می افتد زمانی که هکرها یا اسپم ها سعی می کنند داده های جعلی را به حساب Google Analytics شما ارسال کنند. آنها برای انجام این اقدام از پروتکل های اندازه گیری خاص استفاده می کنند و آدرس های IP تعداد زیادی از مردم را جمع آوری می کنند. آنها به طور منظم با استفاده از ID های ردیابی UA خود، به طور منظم نمایش نمرات صفحه خود را به حساب Google Analytics ارسال می کنند، آنها را با اطلاعات ارجاع برای وب سایت ها و وبلاگ ها کم کیفیت می فرستد.

هدف اسپم ها و هکرها این است که شما روی لینک های وابسته خود کلیک کنید و درآمد زیادی از تبلیغات خود ایجاد کنید..آنها هر دو خدمات خراطی را ارائه می دهند یا شما را مجبور می سازند که در صفحات مشکوک یا عفونی قرار گیرند. بهتر است از وب سایت یا وبلاگ های اسپم بازدید نکنید اگر می خواهید ایمنی و حفاظت خود را تضمین کنید.

آیا اسپم گوگل آنالیز مضر است؟

هیچ عارضهی مستقیم به وب سایت شما وجود ندارد، علاوه بر تعداد کمی از بازدیدهای که هر روز دریافت میکنید. همچنین، رباتها در سرورها متحمل می شوند و استراتژی های SEO نمی توانند به شما برای همیشه آنها را مسدود کنند. هرزنامه ها و هکرها چیزی بیشتر از رتبه بندی سایت های خود در موتورهای جستجو نمی خواهند و صفحات وب شما را پشت سر گذاشتن رقابت ها قرار می دهند. بنابراین، آنها هیچ چیزی برای سایت شما ندارند تا زمانی که یا آنها تصمیم بگیرند اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند.

آیا ترافیک واقعی

فقط برای روشن شدن، اسپم ارجاع دهنده گوگل آنالیتال ترافیک واقعی نیست. آنها هرگز از وب سایت شما دیدن نمیکنند و درخواستهای جعلی را از طریق رباتهای خاص به حسابهای تجزیه و تحلیل شما ارسال نمیکنند. اگر در قسمت خرید> تمام ترافیک> منطقه ارجاع را بررسی کنید، آنها در فهرست سایت های ارجاع نشان داده می شوند. آنها میزان گشت و گذار سایت خود را افزایش می دهند و نرخ تبدیل آن را کاهش می دهد. هرزنامه ها و هکرها صرفا هر شناسه مالکیت UA-XXXXY-Z را تولید می کنند و درخواست های تقلبی یا درخواست های خود را برای از بین بردن کسب و کار شما در اینترنت ارسال می کنند.

چه کاری می توان برای مبارزه با اسپم ارجاع دهنده گوگل آنالیز انجام داد؟

شما می توانید با ملزومات شروع کنید: به قسمت تنظیمات در حساب Google Analytics خود بروید و روی گزینه «حذف تمام بازدیدهای از عنکبوتها و رباتها شناخته شده» کلیک کنید. این بهترین و شناخته شده ترین ابتکار عمل گوگل است و شما می توانید از این روش برای حل مشکل در عرض چند ثانیه استفاده کنید. همچنین شما می توانید فیلتر ها را ایجاد کرده و مرجع ها را حذف کنید یا فایل htaccess خود را ویرایش کنید و تنظیمات را قبل از بستن پنجره ذخیره کنید.

November 30, 2017