Back to Question Center
0

Semalt: چگونگی مسدود کردن وب سایت ها در Google Chrome ظرف یک دقیقه

1 answers:

در تجربه های مرور وب فعلی، کاربران می توانند در بعضی موارد برای جلوگیری از وب سایت ها ضروری باشند. برای مثال والدین ممکن است مایل باشند کودکان خود را از دسترسی به برخی از وب سایت های بزرگسالان محدود کنند. در موارد دیگر، ممکن است یک سایت را مسدود کند که در حال افزایش است.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ، مایکل براون، برخی از روش هایی را که مردم برای جلوگیری از این وب سایت ها استفاده می کنند، فراهم می کند.

این راهنمای SEO شامل چند روش شرح داده شده است که چگونه برای جلوگیری از برخی از وب سایت ها از کامپیوتر شما - mac repair near san jose. ما از گوگل کروم به عنوان مرورگر نمونه ما استفاده خواهیم کرد. این روش ها به مرورگرهای رایانه ای مختلف و افزونه های مختلف اعمال می شود. روش ممکن است کمی به دلیل تغییرات نویسنده کد باشد. با این حال، شما نباید در مورد سیستم عامل خود نگران باشید. این روش ها عبارتند از:

1. استفاده از پسوندهای Chrome

امکان استفاده از برخی افزونه ها و افزونه ها برای محدود کردن استفاده از برخی از ویژگی های مرورگر امکان پذیر است. برخی از این افزودنیها دارای ویژگی های بیشتری از قبیل دسترسی به رمز عبور برای اضافه کردن یک لایه حفاظتی دیگر هستند. در این راهنمای SEO، ما یک افزونه با نام BlockSite استفاده خواهیم کرد. شما می توانید این افزودنی مرورگر را از فروشگاه وب برنامه Chrome نصب کنید. شما می توانید این افزودنی را نصب کنید و روی دکمه نصب (افزودن به Chrome) کلیک کنید.

با استفاده از این افزودنی، می توانید هنگام کلیک کردن روی آیکون آن، یک وب سایت را به لیست سیاه اضافه کنید. شما می توانید ویژگی های این افزونه را فعال یا غیرفعال کنید. علاوه بر این، شما همواره می توانید به گزینه های خود بروید و وب سایت های دارای لیست سیاه را مدیریت کنید..وقتی روی پیوند به دامنه لیست سیاه کلیک میکنید و پیام "مسدود شده" دریافت میکنید، به این معنی است که برنامه افزودنی درست کار میکند. فرمت های دیگر ممکن است از این روش استفاده کنند یا نه، اما تحت یک مفهوم مشابه عمل می کنند.

2. مسدود کردن وب سایت ها در یک کامپیوتر ویندوز

برای افرادی که دارای یک سیستم عامل ویندوز هستند، ممکن است ضروری باشد که کل سایت توسط میزبان فایل خود مسدود شود. برای رسیدن به این اثر، روی رایانه دسک تاپ خود کلیک کنید و در صفحه جستجوی جستجو "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \" را تایپ کنید. از اینجا، شما نیاز به کلیک راست گزینه و ویرایش میزبان فایل با استفاده از نرم افزار ویرایشگر ساده دفترچه یادداشت

شما می توانید از کد 127.0.0.1 به علاوه نام وب سایت برای جلوگیری از آن استفاده کنید. مرورگر شما می تواند دسترسی به آن را از آن رایانه خاص متوقف کند. برای جلوگیری از بیشتر وب سایت ها از یک ورودی جدید در یک خط دیگر استفاده کنید. برای جلوگیری از کل دامنه، سایت را به جای https: // یا وب سایت تایپ کنید تا تمام پروتکل ها را خدمت کند.

3. استفاده از نرم افزار شخص ثالث

برخی از برنامه های PC می تواند به دسترسی محدود به برخی از وب سایت ها کمک کند. هنگامی که شما این نرم افزار را نصب می کنید لازم نیست بدانید که چگونه هر سایت را مسدود کنید. آنها می توانند همه چیز را برای شما انجام دهند. این نرم افزار ممکن است شامل فایروال ها یا نرم افزار آنتی ویروس باشد. با این حال، اکثر این برنامه ها ممکن است برخی از هزینه های استفاده از آنها را به عهده بگیرند زیرا آنها آزاد نیستند.

4. مسدود کردن سایت از طریق روتر

برای کاربران پیشرفته، ممکن است کل شبکه را مسدود کنیم. این روش کمی فنی است و ممکن است یک کارشناس استخدام کند. لازم است یک وب سایت از یک آدرس IP مسدود شود. با این حال، لازم است که تنظیمات روتر خود را پشتیبان گیری کنید. شما فقط می توانید به این تغییرات بازگردید، در صورتی که چیزی اشتباه برطرف شود.

November 29, 2017