Back to Question Center
0

Semalt: چگونگی مسدود کردن Pop-Ups در Chrome

1 answers:

اگر شما زمان زیادی را صرف اینترنت می کنید، به احتمال زیاد در تبلیغات آزار دهنده و عجیب و غریب به صورت پاپ آپ ها، آگهی های آگهی و تبلیغات خودکار پخش خواهید شد. Max Bell، Semalt Manager of Customer Success، توضیح می دهد که تمام این تبلیغات عملا اجتناب ناپذیر است، اما ممکن است اقدام به حذف همه آنها شود.

تبلیغات پاپ آپ را در Chrome با استفاده از افزونه مرورگر مسدود کنید:

اگرچه پلاگین های بلوک تبلیغاتی مختلف را می توان با Google Chrome استفاده کرد، بهترین پلاگین Adblock Plus است. این کار بی سر و صدا در پس زمینه مرورگر شما انجام می شود و تبلیغات را آزار نمی دهد - silo for sale grain bins. اگر شما از فایرفاکس استفاده می کنید، نمی توانید از این افزونه استفاده کنید. با این حال، برخی از پلاگین های مشابه دیگر برای کاربران فایرفاکس در دسترس هستند. شما فقط باید Adblock Plus را دانلود و نصب کنید و فراموش نکنید که آن را فعال کنید. افزونه با مرورگر Chrome شما یکپارچه شده و مانع ظاهر پنجره ها برای چند روز نخواهد شد.

Adblock Plus چیست؟

همانطور که قبلا ذکر شد، Adblock Plus یک افزونه است که می تواند با مرورگر Google Chrome شما یکپارچه شود. آن را در مرورگر Chrome خود باز کنید و از فروشگاه وب Chrome دیدن کنید و سپس صفحه Extension Adblock Plus را ببینید. در اینجا، دکمه آبی را در گوشه سمت راست میبینید و میگوید «افزودن به Chrome»..شما باید بر روی آن گزینه کلیک کنید و افزونه به صورت خودکار دانلود می شود. هنگامی که به طور کامل فعال می شود، نیازی به راه اندازی مجدد پنجره یا مرورگر وب خود نیستید زیرا Adblock Plus به طور خودكار شروع به كار می كند. این افزونه علامت قرمز رنگی را در گوشه سمت راست مرورگر شما اضافه می کند. در هر لحظه ممکن است که روی آن کلیک کنید و اطلاعاتی را درباره اینکه تبلیغات در مرورگرهای شما مسدود شده است، مشاهده کنید. شما همچنین می توانید سایت های خاص یا کل صفحات را باز کنید و تبلیغات مورد نظر را از بخش گزینه ها تغییر دهید.

Adblock Plus نمی تواند برخی از محتویات را بسته به منابع و فرمت ها مصرف کند. اگر به این مشکل برسید، باید دکمه توقف را کلیک کنید و علامت زدن Enable this Website را انتخاب کنید تا بلافاصله تمام سیستم های آگهی مسدود کردن را خاموش کنید. همچنین شما می توانید از بلوک تبلیغ خود غیرفعال کنید و صفحه هایی را که حاوی مطالب یا مقالاتی هستند که می خواهید بررسی کنید و بخوانید، بازنویسی کنید. اگر همه چیز به درستی انجام شود، شما به طور معمول محتوای خواندن را ادامه خواهید داد

شما باید به یاد داشته باشید که Adblock Plus اطمینان نمی دهد که تمام تبلیغات پاپ آپ در مرورگر گوگل کروم شما مسدود شده، اما بیشتر آنها را می گیرند. برخی از شرکت ها و مارک های سفیدپوست وجود دارند که به شدت مخارج خود را پرداخت می کنند تا تبلیغات خود را تحت تاثیر قرار نمی دهند. خوشبختانه، این شرکت ها به ندرت برای چنین تبلیغات پاپ آپ پرداخت می کنند؛ این بدان معناست که شما می توانید تقریبا تمام تبلیغات را از سایت ها و مرورگرهای وب خود خاموش کنید.

جایگزین: Poper Blocker Pro:

Poper Blocker Proper یک جایگزین برای Adblock Plus است. این ابزار عالی است که ارزان نیست. اگر بخواهید یک برنامه ساده اما عالی که بر روی بسیاری از تبلیغات پاپ آپ تأثیر نگذاشته و فقط به تبلیغات خاصی برسد، پیشنهاد می کنیم که Poper Ad Blocker را امتحان کنید. این تضمین می کند که ما اطلاعیه های سریع در مورد اینکه آیا برای جلوگیری از پاپ آپ خاص یا نه و به شما اجازه می دهد تا زمان زیادی صرفه جویی کنید. علاوه بر این، اطلاعیه های آن ما را مسدود و یا از بین بردن تبلیغات پاپ آپ که ما نمی خواهیم در آینده را ببینید.

November 29, 2017