Back to Question Center
0

Semalt: چگونه برای جلوگیری از پاپ آپ ها، اضافه کردن استثنا، و عیب یابی در موزیلا فایرفاکس

1 answers:

در مقاله زیر Max Bell، Semalt Manager Success Manager توضیح می دهد تمام تنظیماتی که شما باید در مورد کنترل پنجره های بازشو در مرورگر موزیلا فایرفاکس بدانید.

پاپ آپ چیست؟

پنجره ها پنجره های مرورگر هستند که بدون اجازه شما به طور خودکار در مرورگر شما ظاهر می شوند. آنها هرگز تمام صفحه را پر نمیکنند و یا می توانند در بالای صفحه فعلی یا زیر آن (زیرپوش) ظاهر شوند. فایرفاکس دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که به کاربران اجازه می دهد تا هر دو پاپ آپ و پاپ آپ را کنترل کنند. اگر شما از صفحه گزینه بازدید می کنید، متوجه خواهید شد که ویژگی مسدود کردن پنجره به طور پیش فرض فعال شده است. اگر کاربر قبلا نوار اطلاعات فایرفاکس را رد کرد، در هر زمانی که مرورگر یک پاپ آپ را قفل می کند، ظاهر می شود - new tech office solutions. یک آیکون که یک پاپ آپ مسدود شده نیز نشان می دهد در نوار آدرس فعلی نشان داده می شود.

برای دسترسی به گزینه های مسدود کردن پاپ آپ در سایت، بر روی گزینه ها از نوار اطلاعات یا نماد در نوار آدرس کلیک کنید. شما می توانید از زیر انتخاب کنید:

 • اجازه یا مسدود کردن پنجره ها در سایت فعلی؛
 • گزینه های مسدود کننده پنجره بازشو
 • را انتخاب کنید که پیام شما را در مورد پاپ آپ مسدود شده نمایش دهد؛
 • نمایش جزئیات در مورد مسدود شده پاپ آپ؛

مسدود کردن پنجره های تبلیغاتی در سایت ممکن است در سایر وب سایت ها دخالت کند. برخی از وبسایتها برای برخی از ویژگیهای مهم آنها از پنجرههای باز استفاده میکنند. اگر فایروال خود را مسدود کنید، این ویژگی ها را غیر فعال می کند. برای اجازه دادن به بعضی از سایتها برای باز شدن پنجره های بازشونده در حالی که در حال مرور هستند، باید وبسایت های خاصی را لیستی از کسانی که مجاز به نمایش پاپ آپ هستند را اضافه کنید.

مسدود کردن پنجره ها همیشه کار نمی کند..برخی از وب سایت ها می دانند که چگونه از روش های کشف شده استفاده می کنند، که باعث می شود فایرفاکس برای جلوگیری از ظاهر شدن آنها حتی پس از مسدود کردن آنها سخت باشد .

در تنظیمات مسدود کننده پاپ آپ انتظار می رود:

1. دسترسی به تنظیمات مسدود کننده پاپ آپ

 • بر روی دکمه منو در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و گزینه ها را از منوی کشویی انتخاب کنید؛
 • روی پانل حریم خصوصی و امنیت ضربه بزنید؛
 • پنجره های پنجره بلوک را در قسمت مجوز ها بردارید؛
 • در زیر تب حذف، یک پنجره محاوره جدید ظاهر میشود که در آن لیستی از سایتهایی را که میخواهید اجازه دهید، وارد کنید.

گفت و گو شما را به:

 • اجازه: به شما کمک می کند تا یک وب سایت را به یک لیست استثنایی اضافه کنید؛
 • حذف سایت: شما را قادر می سازد یک وب سایت را از فهرست استثنائی حذف کنید؛
 • حذف همه سایت ها: همه وب سایت ها را از فهرست استثنا حذف می کند؛

2. چه اتفاقی می افتد اگر یک پنجره بازشو مسدود نشود؟

ابتدا بررسی کنید که آیا Pop-up از فایرفاکس آغاز می شود یا خیر. ظاهر باید به شما اطلاع دهد که آیا ظاهر از مرورگر فایرفاکس است. اگر در پنجره پاپ آپ تصویری با علامت تعجب محصور شده در دایره وجود داشته باشد، سپس پنجره ظاهر شده از فایرفاکس است. غیبت آن بدان معنی است که شما ممکن است قربانی نرم افزارهای مخرب در رایانه خود شده اید که منبع پاپ آپ شما است.

دوم، بررسی کنید که آیا سایت به لیست حذف شده اضافه شده است. روش برای دسترسی به تنظیمات مسدود کردن پاپ را دنبال کنید و جعبه محاوره Exceptions را باز کنید. اگر وب سایت ایجاد پنجره های بازشو در فهرست استثنا باشد، بر روی Remove Site کلیک کنید، سپس صفحه را ذخیره و بسته کنید.

گاهی اوقات پنجره های بازشو یک حرکت عمدی توسط فایرفاکس است تا مطمئن شود که پنجره های بازشو برای سایت هایی که نیاز به کار دارند مسدود نمی شوند. بنابراین، تعیین اینکه آیا پنجره پس از کلیک روی ماوس یا فشار دادن یک کلید نشان داده می شود. اگر آنها انجام دهند، و ویژگی مسدود کردن پنجره باز است، شما نباید نگران باشید.

اگر پنجره های پاپ آپ به نظر می آیند مانند ویندوز، اما واقعا نیستند، فایرفاکس نمی تواند آنها را متوقف کند.

در نهایت، اگر بعد از باز شدن موزیلا یک پنجره ظاهر شود و از شما بخواهد در نظرسنجی از SurveyGizmo شرکت کند، این شرکت یک برنامه تحت بررسی است و فایرفاکس آن را مسدود نخواهد کرد.

November 29, 2017