Back to Question Center
0

Semalt: چگونه برای جلوگیری از هر گونه وب سایت در گوگل کروم بدون یک فرمت

1 answers:

مسدود کردن یک وب سایت برای بسیاری از کاربران کامپیوتر ضروری است. به عنوان مثال، برخی افراد می توانند تصمیم بگیرند که دسترسی کودکان به وب سایت های مختلف محدود شود. در موارد دیگر، ممکن است بخواهید مرورگر خود را از دسترسی به برخی از سایت ها برای یک دلیل خاص محروم کنید - como fazer um blog blogger gratis. در این موارد، استفاده از یک استراتژی برای جلوگیری از دسترسی مرورگر Chrome به این سایتها میتواند یک راه حل باشد.

ایگور Gamanenko، متخصص برتر از Semalt ، در این دستورالعمل در مرورگر Chrome به عنوان مثال، تمرکز می کند، اما این تکنیک ها می تواند در مرورگرهای دیگر نیز به دنبال یک روش کمی متفاوت باشد.

اکثر راه حل های موجود برای این مشکل عبارتند از برنامه ها و برنامه های افزودنی. در بعضی موارد، برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر RAM را تحت تاثیر قرار می دهند که بر عملکرد کامپیوتر تاثیر می گذارد. در موارد دیگر، برنامه های افزودنی و برنامه می توانند حملات مخرب و همچنین دسترسی غیرمجاز اضافی را انجام دهند که منجر به از دست رفتن اطلاعات شخصی می شود. این مقاله جستجوگر شامل دو بهترین روش برای توضیح چگونگی جلوگیری از وب سایت ها بدون درخواست برای برنامه ها یا برنامه های افزودنی است:

1. مسدود کردن وب سایت از پرونده میزبان

مسدود کردن دسترسی به وب از فایل میزبان امکان پذیر است. برای فردی که از یک کامپیوتر ویندوز استفاده می کند، می توانید از وب سایت هایی که از این روش استفاده می کنند جلوگیری کنید:

 • بر روی دکمه شروع کلیک کنید
 • در فیلد جستجو که ظاهر می شود، "C: \ Windows \ system32 \ drivers \ etc" را تایپ کنید و وارد شوید.
 • با کلیک راست و باز کردن فایل های میزبان با استفاده از دفترچه یادداشت
 • نوع 127.0.0..1 'در پایین سند، سپس فضای و URL وب سایت شما می خواهید برای جلوگیری از
 • علامت نقل قول موجود در این کتابچه را وارد نکنید.
 • ضروری است که "http" یا "www" را شامل نمی شود، زیرا می خواهید بدون توجه به پروتکل آن را مسدود کنید.
 • سند را ذخیره کنید و کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید.

این روش باید وب سایت های ذکر شده خود را از دسترسی Chrome مسدود کند. این ترفند ممکن است با برخی از مشکلات سازگاری سیستم عامل مواجه شود. با این حال، در ویندوز 7 کار می کند.

2. مسدود کردن وب سایت ها در Chrome به صورت دستی

برخی از کاربران ممکن است روش فوق کمی برای استفاده در رایانه هایشان پیدا کنند. در این مورد، آنها می توانند از مرورگر وب خودشان برای محدود کردن دسترسی به وب سایت استفاده کنند. برای مثال، برای استفاده از فیلترهای وب، میتوان یک حساب سرپرست Chrome ایجاد کرد. برای ایجاد یک حساب سرپرست، می توانید این روش را دنبال کنید:

 • باز کردن کروم و حرکت به تنظیمات.
 • در قسمت "مردم"، روی "افزودن شخص" کلیک کنید.
 • فرد را به تنظیمات "کنترل و مشاهده وب سایت های این فرد بازدید" چک کنید.
 • از اینجا، می توانید وب سایت ها را با استفاده از داشبورد نظارت شده خود کنترل کنید.
 • وب سایت ها را می توان از منوی "مجوز" در قسمت "مدیریت وب سایت ها" مسدود کرد.

نتیجه گیری

با استفاده از اینترنت، ممکن است بعضی از نیازها برای دسترسی به یک وب سایت از مرورگر محدود شود. در این موارد، مردم از روش های مختلف برای محدود کردن دسترسی این سایت ها از مرورگر خود استفاده می کنند. تکنیک های معمول برای محدود کردن دسترسی به وب سایت ممکن است شامل نصب برنامه های افزودنی در مرورگر برای انجام این کار باشد. افراد دیگر از برنامه های کامپیوتری استفاده می کنند که به مرورگر ها اجازه می دهد بازدید برخی از وب سایت ها محدود شود. این راه حل ها امنیت اینترنتی و همچنین عملکرد کامپیوتر را از دست می دهند. این دستورالعمل SEO، روش هایی را برای جلوگیری از وب سایت ها با استفاده از روش های مختلف دارد. شما می توانید تکنیک های دستی را بیاموزید و یا از پرونده میزبان دسترسی به یک سایت را مسدود کنید.

November 29, 2017