Back to Question Center
0

Semalt: چگونه برای جلوگیری از وردپرس رباتهای اسپم؟ - راهنمای فوق العاده

1 answers:

هنگام ارسال آمار سودمند برای وب سایت شما، رباتهای اسپم میتوانند خیلی خستهکننده باشند. آنها اطلاعات تجزیه و تحلیل خود را خراب می کنند، اطلاعات نادرست و همچنین حذف بسیاری از لینک های هرزنامه در بخش نظرات خود را. خوشبختانه Frank Abagnale، یک متخصص برجسته از Semalt ، می داند چگونه از اسپم وردپرس از وب سایت وردپرس خود حذف شود.

اسپم ها

اسپمبوت ها برنامه های مخرب هستند که برای انجام تقلب های آنلاین اینترنتی ساخته شده اند. این برنامه ها به دنبال ایجاد فهرست های ایمیل برای گسترش ابزار خود از طریق ایمیل های اسپم به سایر کاربران است. هنگامی که قربانی را به کلیک کردن آنها فریب می دهند، کامپیوتر کاربر تحت دستورات مهاجم عمل می کند. ربات های اسپم سعی می کنند برای حساب های کاربری جعلی ثبت نام کنند، دادههای تحلیلی شما را خراب کنند و اطلاعات مشتری را سرقت کنند. ریشه کن کردن این رباتها ضروری است

چرا شما باید رباتهای اسپم وردپرس را حذف کنید

افرادی که وب سایت ها را توسعه می دهند به یک بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. با اجرای هرزنامه ها، تلاش های بازاریابی دیجیتالی امکان پذیر نخواهد بود. مردم در معرض بسیاری از مسائل مربوط به تاثیرات رباتهای اسپم هستند. به عنوان مثال، ربات های اسپم، دادههای وبسایت شما را به اطلاعات نادرست مانند:

  • میزان بازده بالا
  • ترافیک ارجاع از بسیاری از سایت ها
  • مدت جلسه 0 ثانیه
  • اطلاعات جمع آوری شده جعلی
  • مراجعه کنید

در نتیجه، برنامه های بازاریابی آینده نمی توانند اعدام شوند. علاوه بر این، دیگر برنامه های دیجیتال مانند SEO نیز به طور ناخودآگاه تحت تاثیر قرار می گیرند..به عنوان مثال، بازدید کنندگان وب جعلی منجر به شکست رتبه بندی می شوند. ارتباط محتوا با سایر عوامل رتبه بندی همچنان به شکست می رسد

اسپمبوتیک ها همچنین ممکن است لینک های اسپم های متعدد را در بخش نظرات وب سایت شما قرار دهند. کاربران شما می توانند برای حملات فیشینگ خود سقوط کنند. آنها تمایل دارند به سرعت به مسائلی پاسخ دهند که می توانند کاربر را به این فکر کنند که این کاربران مشروع هستند. در نتیجه، آنها ممکن است ترافیک را به حوزه های خود هدایت کنند و از این رو بر رتبه بندی شما تاثیر می گذارند.

چگونه برای جلوگیری از اسپم های وردپرس

آسان است که این ربات ها از دسترسی به وب سایت شما جلوگیری کنند. با استفاده از برخی از تنظیمات، شما می توانید اقدامات امنیتی مناسب را اعمال کنید تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان انسانی به سایت شما بیایند. بعضی از افزونه ها همچنین می توانند حفاظت بیشتری را در مقابل اثر spambots ایجاد کنند. برخی از راه های جلوگیری از ربات های اسپم عبارتند از:

1. نصب افزونه های مورد علاقه

برای بعضی از کاربران، نصب برخی افزونه های شخصی که می تواند وب سایت های خود را از هرزنامه محافظت کند، ضروری است. به عنوان مثال، یک افزونه مانند Blocker رفع هرزنامه سفارشی می تواند کاربران را از ارسال هرزنامه به ایمیل شما جلوگیری کند. یک افزونه مانند یک بلوک ربات می تواند از برخی از دامنه های اسپم انتقادی انتقادی جلوگیری کند

با توجه به منبع پلاگین های شما ضروری است. برخی از پلاگین ها می توانند اثرات مخرب را در وب سایت شما ایجاد کنند که موجب تاثیرات ناگهانی هرزنامه می شود. یک پلاگین امن می تواند هرزنامه تحلیلی بلوک وردپرس باشد. این پلاگین ترافیک را که از دامنه اسپم ارجاع Google Analytics تحویل می شود متوقف می کند.

2. کنترل بخش نظرات

در بعضی موارد امنیتی، ممکن است لازم باشد که رباتهای اسپم وردپرس را که در قسمت نظرات قرار دارند، مسدود کنند. شما می توانید پلاگین ها را برای مدیریت نظرات بوت از نمایش در نظرات وردپرس خود استفاده کنید. برای کنترل نظرات به صورت دستی، به تنظیمات بحث بروید. در اینجا میتوانید بتوانید افرادی را که در وبسایت خود نظر دارند را ویرایش یا تنظیم کنید Source .

November 30, 2017