Back to Question Center
0

Semalt: چگونه افزونه های وردپرس کار می کنند

1 answers:

ایجاد یک پلاگین وردپرس از خودتان خیلی دشوار نیست و می تواند مشکلات مختلف سایت شما را حل کند. کپی، ویرایش و چسباندن کدهای کافی نیست، زیرا شما باید بدانید که چگونه افزونه های وردپرس کار می کنند و چگونه آنها را در فایل functions.php به روز کنید. افزونه یک راه امن برای سفارشی کردن سایت شما است - buy turban.

جیسون آدلر، کارشناس ارشد از Semalt ، اطمینان می دهد که با پلاگین های WordPress خود بسیار آسان است و شما می توانید بدانید که چگونه کار می کنند. پلاگین های Wordpress عبارتند از اسکریپت های PHP یا کدهای که می تواند طرح سایت خود، نگاه و زمان بارگذاری کلی را تغییر دهد. آنها قابلیت های کلیدی را با قلاب ها فراهم می کنند و به همین دلیل درک اینکه چگونه افزونه های WordPress کار می کنند برای هر وبلاگ نویس و مدیر وب ضروری است. درست مانند تم هایی که برای اضافه کردن قابلیت ها نیاز دارند و به سایت شما نگاه می کنند، افزونه های وردپرس باعث افزایش کارایی صفحات وب شما می شود.

1. FTP به وب سایت شما

اولین چیزی که شما باید بدانید این است که چگونه FTP کار می کند و این می تواند با استفاده از یک برنامه FTP خاص مانند Coda انجام شود. اگر شما چیزی در مورد FTP نمی دانید، پیشنهاد می کنیم این مرحله را فراموش کرده و به مرحله بعدی بروید

2. به پلاگین وردپرس خود بروید

پس از دسترسی به وب سایت از طریق FTP، گام بعدی این است که به پوشه افزونه وردپرس بروید. این پوشه در قسمت / wp-content / plugins واقع شده است و قابل تنظیم است.

3. پوشه های جدید را برای یک افزونه ایجاد کنید

برای هر افزونه ای که ایجاد می کنید، ایجاد یک پوشه جداگانه مهم است. این آسان است برای ایجاد، و شما فقط نیاز به رفتن به داشبورد وردپرس و نام پوشه خود را وارد کنید. بدون نیاز به وارد کردن خطوط، فاصله، اصطلاحات و سایر کلمات مشابه که دشوار است حدس بزنید

4..ایجاد فایل اصلی PHP برای پلاگین وردپرس

در مرحله بعد، شما باید فایل اصلی را ایجاد کنید، که باید فایل پی اچ پی در داخل پوشه افزونه وردپرس خود باشد. اطمینان حاصل کنید که نام این فایل به درستی مانند my-only-plugin.php داده شده است. پس از نامگذاری آن، فراموش نکنید فایل را ویرایش کنید و تنظیمات را قبل از بستن پنجره ذخیره کنید.

5. راه اندازی اطلاعات پلاگین

آخرین و یکی از مهمترین مراحل، اطلاعات کپی و پلاگین شما را به فایل اصلی کپی می کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که کد زیر را به فایل داده اید و تنظیمات را ذخیره کرده اید.

<؟ php

/ **

نام پلاگین: Plugin من تنها

پلاگین URI: https://www.abcmywebsite.com/my-only-plugin

توضیحات: این اولین پلاگین وردپرس من است و من خوشحال هستم که آن را ایجاد کنم.

نسخه: 2.0

نویسنده: نام من

نویسنده URI: https://www.abc.mywebsite.com

* /

این کد نظر PHP است، که به طور مستقیم در بخش مدیریت وردپرس شما قابل مشاهده نیست. با این حال، وردپرس از این کد و داده های مربوطه برای تولید نام پلاگین خود استفاده می کند و به شما کمک می کند از سایر پلاگین ها نیز بهره مند شوید. اگر بخواهید بدانید که چگونه افزونه های وردپرس کار می کنند و هر روزه کارهای چندگانه خود را انجام می دهند، باید به طور کامل اطلاعات را درک کنید و کد بالا را به یاد داشته باشید.

November 29, 2017