Back to Question Center
0

Semalt: چگونه می توان یک سایت را بر روی Chrome در یک کلیک متصل کرد

1 answers:

گاهی اوقات، شما ممکن است نیاز به بهبود تجربه مرور اینترنت خود را با کنترل مرورگرهای وب. به عنوان مثال، یک پدر و مادر ممکن است بخواهند کودکان را از دسترسی به برخی از وب سایت های بزرگسالان محدود کند. در موارد دیگر، ممکن است لازم باشد از یک وبسایت خاص جلوگیری کنید که برای یک زمان خاص ظاهر شود. این مقاله جستجوگر شما به شما چگونگی مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم را آموزش خواهد داد. شما می توانید در کنترل وب سایت ها و دامنه ها که ممکن است شما را هر زمان که شما در مرورگر خود هستید تحریک کنید.

این دستورالعمل، توسط ایگور Gamanenko، متخصص از Semalt ، توضیح داده شده، محدود به مرورگر کروم است، اما همچنین می تواند در مرورگرهای دیگر با این پسوند کار می کنند - fotografia retratos mujeres. علاوه بر این، Blocker TemporarySite خواهد شد پسوند مرورگر در بحث

برای شروع این سرویس، شما باید چند مرحله ساده را دنبال کنید. پس از انجام این مراحل، باید بتوانید بر وب سایت های خود در مرورگر خود کنترل داشته باشید. این روش می تواند در بسیاری از مرورگرهای دیگر با استفاده از برنامه های مختلف مرورگر کار کند، به جز این که ممکن است نیاز به یک روش متفاوت داشته باشید.

1. به مرورگر Chrome خود وارد شوید، به برنامه های افزونه ها در منوی تنظیمات بروید و TemporarySite Block را اضافه کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، این Addon خواهد شد فرمت ما از انتخاب

2. پس از اضافه کردن TemporarySite Blocker، یک نماد مخصوص وجود دارد که در گوشه سمت راست نوار ابزار مرورگر شما ظاهر می شود. این پنل است که شما برای کنترل عملکرد این افزونه استفاده می کنید..

3. وقتی روی این آیکون کلیک میکنید، در رابط کاربری کار میکنید مانند یک دکمه. شما می توانید قادر به فعال یا غیر فعال کردن TemporarySite مسدود کننده. شما می توانید با کلیک بر روی این دکمه برای مسدود کردن سایت هر زمان که شما در لینک خود هستید.

4. برای اضافه کردن یک وب سایت، می توانید به وبسایت ای که می خواهید به لیست بلوک اضافه کنید بروید. سایت را از این منو فعال یا غیر فعال کنید. دکمه TSB در مرورگر کروم باقی می ماند تا شما بتوانید از آن استفاده کنید هر زمان که سایت شما نیاز به اضافه کردن به لیست بلوک Chrome از وب سایت ها داشته باشد.

برای آزمایش این افزونه، به سادگی یک وب سایت خاص را مسدود کنید. سعی کنید آن را با کلیک کردن روی لینک آن به آن دسترسی پیدا کنید. اگر یک پیام "مسدود شده" در مرورگر خود دریافت کنید، افزونه کار می کند. این تنظیم تا روزی که تصمیم می گیرید که این وبسایت را غیر فعال کنید، ادامه پیدا کند.

همچنین دکمه TSB را از نظر هوشمندانه پنهان می کند. این اندازه گیری می تواند مانع استفاده یک مرورگر ناز از وب سایت شود. گوگل کروم همچنین دارای محدودیت با قابلیت رمز عبور است. شما می توانید از آن برای اضافه کردن اقدامات اضافی به این گزینه کنترل استفاده کنید.

نتیجه گیری

گاهی اوقات لازم است کنترل و نظارت بر وب سایت هایی را که افراد ممکن است سعی در استفاده از مرورگر کامپیوتر خود داشته باشند. در حالی که برخی از افراد ممکن است از این استفاده کنند تا استفاده از اینترنت فرزندشان را محدود کنند، ممکن است دیگران برای استفاده از مرور وب خودشان را کنترل کنند. این راهنمای SEO دارای اطلاعاتی در مورد چگونگی مسدود کردن سایت ها در Chrome با استفاده از افزونه TemporarySite Blocker است. شما می توانید با مسدود کردن آن وب سایت را فعال یا غیرفعال کنید و بدین ترتیب استفاده از مرورگر خود را محدود کنید. این روش همچنین می تواند در مرورگرهای دیگر با این یا مشابه مرورگر مورد استفاده قرار گیرد.

November 29, 2017