Back to Question Center
0

Semalt: چگونه می توان سایت را از نمایش در برخی از نتایج جستجوی گوگل جلوگیری کرد

1 answers:

تجربه مرور اینترنت معمول معمولا پر از بسیاری از لینک های هرزنامه است. به عنوان مثال، والدین ممکن است بخواهند محتوای بالغ را در وضعیت هایی که کودکان به اینترنت دسترسی دارند را مسدود کنند. در موارد مرور دیگر، ممکن است لازم باشد برخی نتایج مزاحم را از نتایج جستجوی خود حذف کنید. در بسیاری از موارد ممکن است لازم باشد یاد بگیرید که چگونه برخی از وبسایت ها را در صفحه نتایج جستجوی Google خود مسدود کنید.

مایکل براون، متخصص با تجربه ای از Semalt ، اطمینان می دهد که امکان جلوگیری از این سایت ها به صورت دستی از ترجیحات حساب Google است. به دنبال برخی از به روز رسانی ها، گوگل این ویژگی را برای تسکین تحریک شما متصل می کند - guccissima belt replica. شما می توانید صفحات قبلا بازدید شده را از صفحات نتایج جستجوی خود فیلتر کنید.

برای لذت بردن از این ویژگی، شما باید یک حساب Google ایجاد کنید. پس از ارزیابی یک حساب کاربری، به وبسایتی که نیاز دارید از نمای مشاهده در نمایه بروید بروید. در ابتدا شما ممکن است هیچ گزینه بلوکی را در صفحه نمایش جستجوی جستجوی Google خود مشاهده نکنید. این به این دلیل است که گوگل نمی خواهد این اولین نفوذ کاربر باشد. گوگل می خواهد شما یک تجربه بهتر داشته باشید و به همین دلیل تصمیم می گیرید این گزینه را مخفی کنید. علاوه بر این، مردم می توانند از تنظیمات حساب کاربری گوگل خود به لیست پنهان خود بازگردند.

به دامنه وب سایت نیاز دارید که از نتایج جستجو جلوگیری شود. از این ویژگی منوی بلوک، شما می توانید به Google بروید و مانع از ورود کل دامنه در نتیجه جستجوی کاربر شود..در موارد دیگر، ممکن است لازم باشد یک کل سایت را مسدود کنید. در این مورد، شما می توانید وب سایت های "block all example.com" را اعمال کنید. همچنین میتوانید برای مشاهده این سایتها به نمایش نتایج مسدود شده حرکت کنید. از اینجا، شما می توانید کنترل یا مدیریت وب سایت های مسدود شده را انجام دهید.

برای رفتن به این منو، به حساب Google خود وارد شوید و پرس و جو خود را جستجو کنید. از طریق تنظیمات جستجو به مدیر "مدیریت وب سایت های مسدود شده" بروید. از اینجا میتوانید به تنظیمات بروید و وبسایتهای مسدود شده خود را مدیریت کنید. شما می توانید یک سایت را از اینجا بکشید

برخی از کاربران ممکن است استفاده از افزونه های مرورگر برای کنترل ترافیک وب سایت استفاده کنند. در این موارد، افراد تمایل دارند از جنبه هایی مانند توسعه نرم افزار BlockSite برای کنترل رفتار خود استفاده کنند. علاوه بر این، می توان یک گذرواژه را برای کنترل نحوه استفاده از مرورگر نیز تنظیم کرد. این می تواند فرد را از تنظیم پیکربندی های مختلف در مرورگر جلوگیری کند.

نتیجه گیری

در بعضی موارد، ضروری است که برخی از نتایج جستجو را مسدود کنند تا از صفحه جستجوی گوگل جلوگیری شود. این نتایج جستجو می آیند و تمام تجربه مرور وب را خسته کننده می کند، به ویژه اگر شما از کلمات کلیدی مشابه برای کنترل نتایج جستجو استفاده می کنید. در موارد دیگر افراد ممکن است نیاز به کنترل ویژگی های والدین از یک مرورگر کامپیوتر داشته باشند. این مقاله جستجوگر می تواند به شما آموزش دهد که چگونه یک وب سایت را از نتایج جستجوی Google متوقف کند. شما می توانید نتایج جستجوی مزاحم را که برای کلمات کلیدی مختلفی که اغلب در جستجوی شما وجود دارد، تکرار کنید. شما همچنین می توانید یک لیست بلوک وب سایت را برای وب سایتهایی که نمی خواهید به کنسول جستجوی گوگل خود بپردازید، تنظیم کنید.

November 29, 2017