Back to Question Center
0

Semalt: چرا نظرات اسپم بد است و چگونه آنها را شناسایی؟

1 answers:

اگر شما یک وب سایت کسب و کار یا یک وبلاگ داشته باشید، شانس این است که شما با مشکل نظریات هرزنامه مواجه شوید. وبلاگ شما معروف تر می شود، هرچه اسپم بیشتر باشد، احتمالا دریافت خواهد شد. متاسفانه، چیزی بیش از خراب شدن یا نصب چند پلاگین برای خلاص شدن از نظرات اسپم وجود ندارد

نظرات، Pingbacks، و Trackbacks:

فرانک آابگنال، کارشناس ارشد Semalt قبل از اینکه به ما ادامه دهد، تفاوت بین این 3 اصطلاح را توضیح می دهد:

نظرات - نظر ایجاد می شود زمانی که یک ربات یا انسان از قسمت نظرات وبلاگ خود برای بیان عقاید یا افکار خود استفاده می کند.

Pingbacks - Pingbacks به صورت خودکار ایجاد می شوند زمانی که یک فرد پیام خود را به وب سایت خود پیوند دهد.

Trackbacks - Trackback یک اطلاعیه دستی توسط اسپم ها است که آنها در وبلاگ شما قرار گرفته اند و یک فرایند خودکار ایجاد کرده اند تا شما را با نظرات اسپم تحریک کند

متاسفانه، trackbacks، pingbacks ها و نظرات همه در وب سایت شما مضر هستند و شما باید هر هزینه ای را از آن خلاص کنید.

چرا هرزنامه نظرات بد است؟

برخی از وب مسترها و وبلاگ نویسان تلاش می کنند تعداد نظرات را افزایش داده و برنامه هایی را که معتقدند مشروع هستند را تأیید کند - nyip school reviews. آنها حتی نمی دانند که نظرات اسپم به وبلاگ هایشان رسیده اند و برای آنها مشکل ایجاد می کنند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو، لینک های بد را سرکوب می کنند..این سایت ها و وبلاگ ها را با لینک های کم کیفیت یا بد شامل نمی کند، اما شامل انواع وب سایت هایی می شود که سعی در ایجاد لینک های خود در قسمت نظرات دارند. گوگل وبلاگ ها یا وب سایت هایی با تعداد زیادی از نظرات حاوی لینک ها را به وب سایت های دیگر دوست ندارد

نظرات اسپم نشان دهنده عدم اعتدال و درک است. درست است که نظرات هرزنامه ثابت می کند که شما فاقد درک است و نمی توانید نظرات را به درستی کنترل کنید. به عنوان مثال، اگر شما وب سایت تکنولوژی داشته باشید و نظرات مربوط به وسایل نقلیه و یا آموزش و پرورش دریافت کنید، شانس این است که کسی تلاش کند لینک های خود را در قسمت نظرات خود بگذارد و این چیزی است که شما باید تغییر دهید.

بازدیدکنندگان شما به محصولات و خدمات خود اعتماد دارند. این به این معنی است که وقتی کسی روی لینک های در قسمت نظر کلیک کند و به چیزی از خارج از محدوده هدایت می شود، ممکن است اعتماد خود را بر روی نام تجاری خود از دست بدهد و در آینده محصولات و خدمات شما را نخواهد خرید.

نحوه شناسایی نظرات اسپم

توصیفات هرزنامه بسیار دشوار است و بعضی از وبلاگ نویسان و وبسایت ها هر روز تعداد زیادی از نظرات را تصویب می کنند. اما شما می توانید به موارد ذیل توجه داشته باشید:

آیا میخواهید خوانندگانتان روی چیزهای نامناسب کلیک کنند؟ اگر نه، پس شما نباید نظراتی را که به مقاله شما تعلق دارند را تأیید نکنید و هیچ ارتباطی با موضوعات شما ندارید. به علاوه، شما می توانید لینک ها را به این وبسایت ها در این نظرات حذف کنید، کمی آنها را ویرایش کنید و آنها را تأیید کنید.

در حین تصویب یک نظر، نام واقعی و شناسه ایمیل باید بررسی شود. اطمینان حاصل کنید که شخص از بعضی کلمات کلیدی در نظر استفاده کرده است، اما کلمات کلیدی نباید وجود داشته باشد. برای این کار می توانید افزونه Spammer SEO را نصب کنید.

نظر شما مربوط به پست شماست؟ شما باید به درستی آن را چک کنید اگر نظر مربوط به مقاله شما باشد یا خیر. نیازی به تایید تعداد زیادی از نظرات وجود ندارد اگر آنها به سایت یا وبلاگ شما تعلق ندارند.

هنگامی که به ردیابی نظرات اسپم می آید، شما فقط باید به نکات فوق توجه داشته باشید و باید حقیقت داشته باشید. برخی از وب سایت ها و وبلاگ ها از پلاگین های خاصی برای خلاص شدن از نظرات هرزنامه مانند Akismet استفاده می کنند.

November 30, 2017